Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: [UWAGA] Volvo S60 PRZEŚLICZNE NAVI TEL EXTRA CHEŁM

[UWAGA] Volvo S60 PRZEŚLICZNE NAVI TEL EXTRA CHEŁM 2012/05/06 09:31 #25561

  • ramzes-1987
  • ramzes-1987 Avatar
Oglądałem to auto jakiś czas temu, teraz jeszcze posiada drugie takie volvo. Opis ogłoszenia ma się nijak do stanu faktycznego.

otomoto.pl/volvo-s60-przesliczne-navi-tel-extra-C23325128.html





Sprzedawca nie napisał że felgi zamieszczone na tym ogłoszeniu już są zdjęte i zamienione na dużo brzydsze i w gorszym stanie. Lakier również nie jest oryginalny prawe przednie drzwi i prawy błotnik były malowane. Przedni zderzak też był poprawiany, klapka wlewu paliwa urwana. Stanu licznika nie podał, powiedział że jest ponad 180 parę tyś km. Żałuję że na miejscu nie spisałem vinu. Jak widać sprzedawca nie zamieścił zdjęć środka który jest mocno sfatygowany przednie siedzenia są strasznie brudne. Listwy które biegną od przedniego słupka przez dach aż po tylni słupek z obu stron są na całej długości spryszczone.
Brzydka sztuka nie polecam nawet oglądać, jak ja oglądałem auto było w ciągłej eksploatacji. Sprzedawca jakiś pseudo kozak który wpiera jaki to dobry samochód ma, nie miły typ.
Ostatnio zmieniany: 2012/05/07 22:52 przez Krzysztof.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [UWAGA] Volvo S60 PRZEŚLICZNE NAVI TEL EXTRA CHEŁM 2012/05/14 18:06 #25787

  • daniell
  • daniell Avatar
Potwierdzam słowa kolegi szkoda na piechotę iść go oglądać a co mówić jechać setki km.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport