Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: Volvo V60 I D3

Volvo V60 I D3 2014/06/08 19:02 #62889

  • abudek01
  • abudek01 Avatar
Witam
Zapewne nieraz przerabialiscie takie historie:

Volvo V60 I D3

Z ciekawosci poprosilem o kontakt:) Odpowiedz:

Witam,

Ciesze sie, ze jestes zainteresowany moim Volvo V60 I D3 , samochód jest bezwypadkowy i jest w idealnym stanie wewnatrz i na zewnatrz. Nigdy w nim nie palilem i chce go sprzedac powaznej osobie. Moja cena wywolawcza wynosi 22.000 PLN. Jest to swietna okazja, poniewaz za ta cene nie znajdziesz nic podobnego. Jestem pierwszym wlascicielem samochodu, który jest w bardzo dobrym stanie - brak problemów technicznych, rdzy lub zadrapan. Samochód posiada pelna ksiazeczke serwisowa. Zostal kupiony, jako nowy w Niemczech i zarejestrowany w Polsce na moje nazwisko. Jest to polski samochód, na polskich tablicach rejestracyjnych oraz polskim dowodem rejestracyjnym. Posiada ubezpieczenia AC + OC oraz przeglad techniczny wazny do wrzesnia 2014 roku. Wraz z zona potrzebowalismy samochodu podczas naszej pracy kontraktowej w Polsce, dlatego go kupilem. Musze go teraz sprzedac, poniewaz wrócilismy do Szkocji, naszego stalego miejsca zamieszkania, a trudno prowadzi sie tutaj samochód z kierownica po lewej stronie. Miesiac temu sprzedalismy nasz dom w Polsce, a teraz staramy sie znalezc kogos, kto bylby zainteresowany kupnego tego samochodu. Zdecydowalismy, ze nadszedl czas na zmiany w naszym zyciu i kupilismy male gospodarstwo tutaj w Melrose. Kochamy to, co robimy teraz i pochlania to caly nasz czas. Samochód jest w Polsce w bezpiecznym garazu, ale jestem jedyna osoba, która ma do niego dostep. Jesli jestes powaznym nabywca, moge przyjecie do Polski, aby pokazac Ci samochód. Wierze, ze mozemy ubic targu!

Z powazaniem,
Christian Schweizer

Taki sam tekst dostalem z tego ogloszenia:
Renault Laguna III 1.5 dCi Expression

No to chyba napisze, ze jestem zainteresowany, nie?;)

Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Volvo V60 I D3 2014/06/08 21:22 #62893

  • Muniek1310
  • Muniek1310 Avatar
Dla mnie to śmierdzi.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Volvo V60 I D3 2014/06/08 21:22 #62894

  • Muniek1310
  • Muniek1310 Avatar
Taa edycja postów... Śmierdzi oczywiście super okazją, brać, lać i jeździć do śmierci przez pięć pokoleń.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Volvo V60 I D3 2014/06/09 08:09 #62899

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
typowy przekret na zaliczke
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Volvo V60 I D3 2014/06/09 08:26 #62908

  • inport
  • inport Avatar
Zaliczka myślę jak byś z nim popisał więcej to Ci odpisze wpłac zaliczkę a przylecę ci pokazać auto
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Volvo V60 I D3 2014/06/09 09:17 #62917

  • delus502
  • delus502 Avatar
Ogłoszenia już nie działają. Ktoś pewnie zgłosił, a może już ktoś dał się nabrać na 'zaliczkę'.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Volvo V60 I D3 2014/06/09 09:32 #62920

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
Nie ktos tylko ja ;) i pamietaj widzisz cos smierdzacego zglaszaj natychmiast. Ktos nie wpadnie w pulapke dzieki temu
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Volvo V60 I D3 2014/06/09 09:44 #62922

  • delus502
  • delus502 Avatar
Mogłem się domyślić, że użytkownik forum :) To się chwali. Jednak czy ktoś już się nie nabrał to raczej się nie dowiemy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Volvo V60 I D3 2014/06/09 10:04 #62923

  • abudek01
  • abudek01 Avatar
Jak nie na te ogloszenia, to na inne. Co jakis czas w prasie pisza o naiwnych, co zaliczki wplacali tu i tam.

PS.
O co chodzi z ta 'edycja postow'?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Volvo V60 I D3 2014/06/09 16:47 #62936

  • abudek01
  • abudek01 Avatar
cz.2 :D


Samochód i dokumenty znajduja sie w Wrocław w garazu. Cena samochodu to: 22.000 PLN. Jak wczesniej wspomnialem, aktualnie jestem w Edinburgh i nie mam nikogo w Polsce, kto móglby pokazac ten samochód. Musze przyjechac osobiscie, aby to zrobic.
Kiedy spotkamy sie, ponosi uslug diagnostycznych. Bedzie mozliwosc sprawdzenia samochodu w autoryzowanym uslug i dokumentów.
W kilka tygodni temu,mialem kupca, który powiedzial mi, ze zakup samochodu i powinno sie spotkac w Wrocław.. Przyjechalem do Polska, ufajac mu na slowo, ale kiedy przyjechalem i zadzwonilem do niego,powiedzial mi, ze nie ma pieniedzy, aby kupic samochód. Stracilem wiec cenny czas i pieniadze na jego obietnice.
Mogę również prowadzić mi samochód z GPS, w swoim mieście, wystarczy, na ulicy, numeru i, miejsce.
Zalaczam kilka swoich zdjec z zona, dodatkowo to jest mój numer telefonu : +48511091788
Dziekuje za kontakt i mam nadzieje, ze zrozumiesz mój punkt widzenia!!!

Z wyrazami szacunku,
Maya & Christian Schweizer
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Volvo V60 I D3 2014/06/09 19:08 #62938

  • Muniek1310
  • Muniek1310 Avatar
Nie da się edytować, chyba...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Volvo V60 I D3 2014/06/10 08:55 #62951

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
nie da sie ze wzgledow bezpieczenstwa. Tylko mod i admin moze edytowac
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Volvo V60 I D3 2014/06/15 13:37 #63060

  • abudek01
  • abudek01 Avatar
cz.3

Aby miec pewnosc, ze jestes powaznym nabywca, oto co proponuje:
- uzyjemy to Western Union Money Transfer. Czlonek twojej rodziny (krewny) lub znajomy bedzie nadawca pieniedzy, a ty odbiorca. Zapytaj ich krewnego lub przyjaciela, aby wyslac 22.000 zl w Twoim imieniu.. To mi wystarczy, aby potwierdzic, ze mam zainteresowanego nabywce. To jest uslugodawca transferu pieniedzy, wiec konto bankowe nie jest potrzebne. Transfer jest natychmiastowy. Musi wiec powiedziec, ze transfer jest w celu osobistym, a wtedy oplata bedzie wynosic jedynie 2% od calej kwoty. tak szybko, jak sie spotkamy dam ci te pieniadze na oplaty. To nie ma znaczenia, czy zdecydujesz sie na zakup samochodu, czy tez nie.. W ten sposób nie masz nic do stracenia. Pieniadze musi pozostac dostepna dla Western Union, i do naszego spotkania, to pójdziemy razem do biura Western Union i wycofac pieniadze.
Gdy transfer jest zatwierdzona, musisz zrobic zdjecie do dokumentów i wysylanie ich potwierdzenia jako dowód, ze dokonali transferu. W tym samym dniu, kupic bilet lotniczy do Polska, aby pokazac samochód .najpierw czy moge kupic bilet , ale trzeba wplacic, pieniadze z Western Union.
Prosze zrozum, ze nie prosze o wplate zaliczki. Nie mam dostepu do twoich pieniedzy, chce po prostu potwierdzic, ze jestes odbiorca.
Zalaczam kilka swoich zdjec z zona, dodatkowo to jest mój numer telefonu : +48511091788
Dziekuje za kontakt i mam nadzieje, ze zrozumiesz mój punkt widzenia!!!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Volvo V60 I D3 2014/06/16 22:35 #63116

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
typowe oszustwo. Na podstawie kopii dokumentow wyplaci kase i zegnajcie "pe el eny"
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport