Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: HUMMER 3.7 TOP Auto z USA robiło za łódź podwodną UWAGA!!!

HUMMER 3.7 TOP Auto z USA robiło za łódź podwodną UWAGA!!! 2014/04/15 19:40 #60295

  • grzesiek84
  • grzesiek84 Avatar
Witam,

Byłem u gościa w Piasecznie na wymianie opon i zaciekawiły mnie auta stojące na podwórku które mocno reanimuje dla gościa z allegro o nicku tomi_ts1, otóż są one ze Stanów i służyły chyba jako łodzie podwodne.
Nie mam nr VIN oraz zdjec bo glupio by było je robić a na pewno gość zna to forum. Za niedługo pojawią się jeszcze m.in. 2x Audi RS4, BMW 3 Cabrio, Audi TT Cabrio itp. auta dośc świeże porozbierane i suszone na powietrzu. Coś tam jeszcze dłubali przy czymś w garażu. Temat jest gruby więc jak ktoś chce go rozkręcić to ma początek.

Podaję link do auta już zreanimowanego, kolejne w dziale VW:
allegro.pl/hummer-3-7-top-i4155053783.html

Pozdrawiam
Grzesiek84
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

HUMMER 3.7 TOP Auto z USA robiło za łódź podwodną UWAGA!!! 2014/05/08 16:05 #61415

  • grzesiek84
  • grzesiek84 Avatar
Nowy link:
allegro.pl/hummer-3-7-okazja-i4196249761.html

i najważniejsze nr VIN:
5GTEN33E588184387
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

HUMMER 3.7 TOP Auto z USA robiło za łódź podwodną UWAGA!!! 2014/05/08 16:08 #61416

  • MaxPayne
  • MaxPayne Avatar
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

HUMMER 3.7 TOP Auto z USA robiło za łódź podwodną UWAGA!!! 2014/05/08 16:17 #61419

  • grzesiek84
  • grzesiek84 Avatar
Qrcze dlaczego nie ma info o zalaniu? przecież auta stały porozbierane w drobny mak. Jak auto jest uszkodzone w lewy tył to nie wyciąga się wszystkiego ze środka łacznie z zegarami, radiem tapicerką itp.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

HUMMER 3.7 TOP Auto z USA robiło za łódź podwodną UWAGA!!! 2014/05/09 23:12 #61497

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
moze nie zalane a zawilgocone przy transporcie. NIestety w kontenerku przez iles tam miesiecy na morzu nie jest za fajnie ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

HUMMER 3.7 TOP Auto z USA robiło za łódź podwodną UWAGA!!! 2014/09/08 06:36 #66038

  • MARTYNA
  • MARTYNA Avatar
Witam.
Jestem zainteresowana właśnie tym autem, byłam oglądałam i wygląda wszystko ok.
Z skąd ma pan takie info że auto jest po zalaniu?
Jeżeli jest pan z okolic Piaseczna to z miła chęcią bym zobaczyła gdzie to auto było naprawiane.
Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

HUMMER 3.7 TOP Auto z USA robiło za łódź podwodną UWAGA!!! 2014/09/08 08:32 #66041

  • dobrywujek
  • dobrywujek Avatar
Witam,

Umieściłem na mojej stronie samochód wraz ze zdjęciami szkody:

passioncars.pl/5GTEN33E588184387

Zapraszam i pozdrawiam ;)
DobryWujek
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

HUMMER 3.7 TOP Auto z USA robiło za łódź podwodną UWAGA!!! 2014/09/08 08:34 #66042

  • grzesiek84
  • grzesiek84 Avatar
Martyna,
Wszystko masz opisane w pierwszym poscie, auta stały porozbierane i się suszyły. Wejdź na "wszystkie ogłoszenia użytkownika" otwórz sobie taką TT w Cabrio i tam się akurat przyznał w opisie " auto po delikatnym zalaniu" :laugh: które chyba nie dotknęło dachu bo był akurat złożony :)
Reszta aut które wymieniłem na początku też już stoi na allegro ale jak zauważysz nie udało się ich zreanimować. Z tego co pamiętam któryś tak z pracowników napomknął że auta kupione w pakiecie za grosze z jednego miejsca bo sobie popływały. Stały w zakładzie bodajże to ulica Raszyńska 5 w Piasecznie tam gdzie jest dodatkowo na podwórku jakiś fryzjer. Obiektywnej opinii chyba od nich nie dostaniesz bo w końcu brali za to kasę- a ha właściciel warszatu śmiga BMW serii 1 również po reanimacji od niego (może wział w rozliczeniu :) ).
Auto owszem ładnie wygląda ale szczerze radzę odpusć sobie, ono wyglądało tak samo jak reszta tylko miało więcej szczęscia bo jeździ. Jesteś pewnie nie pierwszą osobą która oglądała to auto ale akurat ten Hummer jak i Golf którego też wrzuciłem w ten portal stoją już bardzo długo.

Pasowało by zając się resztą tych jego złomów ale mi akurat już nie po drodze w tamte rejony.
Mozę ktoś się wybierze i zdobędzie nr VIN.

Pozdrawiam
Grzesiek84
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

HUMMER 3.7 TOP Auto z USA robiło za łódź podwodną UWAGA!!! 2014/09/08 09:13 #66047

  • MARTYNA
  • MARTYNA Avatar
OK. Ale tu kolega przysłał mi zdjęcia ze Stanów jak było rozbite i nie widać żeby było zalane.
Jak byłam u sprzedającego to też mi pokazał te same zdjęcia i gwarantował w 100%że auto nie było na pewno zalane. Owszem widziałam audia4 jak przy nas zabierał klient i z rozmowy wynikało że po zalaniu ale mówił że takie też sprowadza bo ma na nich klientów.
Jeżeli jest taka możliwość to podaj mi do siebie nr.tel.bo mam też inne auto, jak byś mi pomógł to z pewnością się odwdzięczę.
Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

HUMMER 3.7 TOP Auto z USA robiło za łódź podwodną UWAGA!!! 2014/09/08 09:27 #66048

  • grzesiek84
  • grzesiek84 Avatar
Tak ma na nich klientów :) tylko przez te kilka miesięcy ma dalej na allegro 95% tych samych aut. Teraz stał się taki wylewny co do uszkodzeń i zalań wczesniej auta były igiełkami.

Owszem nie spotkałem Hummera pod wodą podczas nurkowania ale widziałem te auta na placu porozbierane być może zwilgotniały podczas rejsiku ale nie sądzę skoro przyznaje się w przypadku innych aut. Jak jesteś mocno zainteresowana to weź do na serwis, wiesz na co zwrócić uwagę. Wydasz parę stówek i będziesz spała spokojnie.

Jak chcesz to tylko PW.

Pozdrawiam
grzesiek84
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

HUMMER 3.7 TOP Auto z USA robiło za łódź podwodną UWAGA!!! 2014/09/08 09:57 #66051

  • MARTYNA
  • MARTYNA Avatar
Co pan rozumie przez skrót pw
Porozmawiam z tatą i się odezwę
Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

HUMMER 3.7 TOP Auto z USA robiło za łódź podwodną UWAGA!!! 2014/09/08 10:04 #66052

  • MARTYNA
  • MARTYNA Avatar
Mam pytanie a pod jakim linkiem lub adresem jest wasz serwis w celu kontaktu
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

HUMMER 3.7 TOP Auto z USA robiło za łódź podwodną UWAGA!!! 2014/09/08 10:05 #66053

  • grzesiek84
  • grzesiek84 Avatar
PW jest to prywatna wiadomość - wchodzisz w profil i po lewej stronie w dolnej częsci opisu masz Send a message
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

HUMMER 3.7 TOP Auto z USA robiło za łódź podwodną UWAGA!!! 2014/09/08 10:10 #66054

  • MARTYNA
  • MARTYNA Avatar
Mam pytanie a pod jakim linkiem lub adresem jest wasz serwis w celu kontaktu
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

HUMMER 3.7 TOP Auto z USA robiło za łódź podwodną UWAGA!!! 2014/09/08 10:13 #66055

  • grzesiek84
  • grzesiek84 Avatar
MARTYNA napisał:
Mam pytanie a pod jakim linkiem lub adresem jest wasz serwis w celu kontaktu

Martyna,
Nie wiem czy dobrze rozumiesz to forum, odpowiedzi nie udziela Ci serwis tylko osoby które mając kontakt z takimi cudami ostrzegają innych przed ewentualnym wywaleniem kasy w błoto (prościej chyba się nie da wytłumaczyć działalności forum).

W Wawie masz dealera i serwis Hummera, tam powinni Ci pomóc jesli się umówisz na oględziny przed zakupem:
Auto-Pol-Serwis Sp. z o.o. S.K.A.
Mangalia 2, 02-930 Warszawa
Tel.: 22 642 59 69

Pozdrawiam
grzesiek84
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

HUMMER 3.7 TOP Auto z USA robiło za łódź podwodną UWAGA!!! 2016/04/07 16:50 #76381

  • grzesiek84
  • grzesiek84 Avatar
Nie dało się wysuszyć na słońcu to...
bądź nie udało się sprzedać to ubezpieczyciel kupi :-)













Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport