Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: ocena-Skoda Octavia MK I Kombi 1.9TDi automat-proszę o poradę!

ocena-Skoda Octavia MK I Kombi 1.9TDi automat-proszę o poradę! 2011/01/20 12:42 #6250

  • Antonioo
  • Antonioo Avatar
Witam,

zastanawiam się nad tym autem , bardzo prosze o ocene tego auta ponieważ mam daleko, czy warto itd,.
Może ktos mieszka w Poznaniu i zobaczy dla mnie odpłatnie to auto?

otomoto.pl/skoda-octavia-1-9-tdi-110-km-...salon-C16865342.html

bardzo prosze o odpowiedzi bo sprzedający nie przebiera w słowach i jedyne czego sie dowiedziałem to to ,że jest po opłatach.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: ocena-Skoda Octavia MK I Kombi 1.9TDi automat-proszę o poradę! 2011/01/20 13:24 #6255

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Kręcony licznik i to nie wiadomo ile bo na 100% skręcili go już kupując od Niemca .... auto stoi jakiś czas i niech chce się sprzedać. Na razie tylko co ogłoszenie to cena spada :)


Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: ocena-Skoda Octavia MK I Kombi 1.9TDi automat-proszę o poradę! 2011/01/20 13:38 #6256

  • NoozyMan
  • NoozyMan Avatar
Teraz już nawet nie podaje przebiegu w ogłoszeniu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: ocena-Skoda Octavia MK I Kombi 1.9TDi automat-proszę o poradę! 2011/01/20 19:10 #6282

  • Antonioo
  • Antonioo Avatar
:( Dziękuję za uwagę:) jednak nikomu nie można ufać, zainteresowałem się tym bo cena aż nadto dobra, ale ten przód mi nie pasuje...wycieraczki zatrzymane w połowie szyby, brak jakichkolwiek szpar pomiędzy błotnikami a pozostałymi elementami w jednym miejscu ,może był przestawiony...dlatego trochę stoi , szukam dalej i dzięki za wskazówki!
Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport