Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: SUBARU IMPREZA WRX/ STI MY 05

SUBARU IMPREZA WRX/ STI MY 05 2011/01/11 16:43 #5724

  • AndrewKR
  • AndrewKR Avatar
Witam serdecznie,
poproszę o sprawdzenie JF1GD70635L521323

dokładnie chodzi o ten samochód -> otomoto.pl/subaru-impreza-impreza-sti-or...-igla-C16867353.html


pozdrawiam
Andrew
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: SUBARU IMPREZA WRX/ STI MY 05 2011/01/11 18:38 #5730

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Ładny kawałek złomu :(

JF1GD70635L521323




Model Year2005
MakeSubaru
ModelImpreza
Body Type4 Door Sedan
Trim LevelSTI
Engine TypeB4, 2.5L; Turbo
CountryJAPAN
Assy. PlantGunma
Production Seq. Number521323
Drive Line TypeAWD
Restraint SystemDual Air Bag; Manual Belts; Side Air Bag
Vehicle TypePassenger Car
Vehicle ClassSmall Car
Transmission6 Speed Manual
Fuel TypeGasoline

LITWA Nie znaleziono
CZECHY Nie znaleziono
WŁOCHY Nie znaleziono
SŁOWACJA Nie znaleziono
SŁOWENIA Nie znaleziono

Odometer Check InfoGOOD NEWS! No problem odometer records found.*
AirBag Check InfoGOOD NEWS! An Airbag Deployment has not been reported to CARFAX.
Carfax Records InfoIMPORTANT! The CARFAX database contains 10 important vehicle history records on this 2005 SUBARU IMPREZA WRX STI that may confirm a clean history or uncover potential problems. Order the CARFAX Vehicle History Report to see all the information reported on this vehicle.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: SUBARU IMPREZA WRX/ STI MY 05 2011/01/12 06:05 #5753

  • Robert W.
  • Robert W. Avatar
Jak czytałem polską ofertę sprzedaży, to oczy bolały od błędów. Nie mówiąc o korekcie licznika, pewnie znaczącej.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: SUBARU IMPREZA WRX/ STI MY 05 2011/01/12 07:05 #5755

  • AndrewKR
  • AndrewKR Avatar
Błędy językowe swoja drogą... ale jak można napisać BEZWYPADKOWY przy aucie które ma TOTAL LOSS?? Dziękuje koledzy za pomoc, oszczędziliście mi paruset-kilometrowej wycieczki.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: SUBARU IMPREZA WRX/ STI MY 05 2011/01/12 07:31 #5757

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Oj można ... poszukaj u nas na forum BMW M6 sprzedawanej przez już byłego dilera za 200 tyś jako idealna "bezwypadkowa" .... :)

Co do Subaru to znajomy jakiś czas temu szukał WRX-a i po półtora roku dopiero kupił bezpośrednio od delera w Niemczech, po prostu ktoś oddał i kupił nową a stara została w rozliczeniu, stan idealny serwisowany z pełną dokumentacją co i haj było robione.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: SUBARU IMPREZA WRX/ STI MY 05 2011/01/14 21:43 #5960

  • mgmako
  • mgmako Avatar
Sprzedajacy twierdzil ze total loss jest tylko dlatego zeby podaktu (vatu) bylo mniej.
Mowi ze sam tam byl i ze sam go kupowal. Podobno wszystkie szyby oprocz tylnej sa oryginalne. Jezeli maska i dach sa oryginal, nie malowane, to ja sie zastanawiam nad tym autem.
Aha i jeszcze cos, podobno Salvage w title to znaczy ze szkoda bvla ale zostala naprawiona,
jezeli to zrobili w USA i wpisali to znaczy ze nie bylo to cos wielkiego. (sprzedajacy twierdzi ze dostal w tyl i dlatego ta szyba jest nowa). Poza tym nie jestem ekspertem, ale wpisanie "possible TL" jest chyba lepsze od Junk i COD :) Kolego Andrew jak przejade sie go obejrzec napisze na forum subaru pw do Ciebie. Pozdr.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: SUBARU IMPREZA WRX/ STI MY 05 2011/01/14 22:23 #5961

  • AndrewKR
  • AndrewKR Avatar
mgmako, sprzedajacy ostro kreci. Mi przez telefon mówił, że to nie on sprowadził auto, tylko 1,5 roku temu kupił już zarejestrowane w PL. Poza tym mówił że jest BEZWYPADKOWE, ze takie było cały czas a on jedynie zarysował błotnik i tylko to jest malowane. Nie wiem rówenież czy wiesz ale ludzie z forum z subaru juz kiedys go ogladali?? To od nich mam opinie że auto jest całe (oprócz maski i dachu) malowane i szpachlowane. Poza tym auto sprzedawało się od połowy 2008 roku jako niebieskie STI na złotych felgach w miejscowości Łuków... Skoro przez 2 lata sie nie sprzedało to chyba jednak igła nie jest.. No ale jak nie masz daleko to jedź i oglądaj. No i oczywiście zdaj potem relacje co i jak!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport