Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: Subaru Legacy V z USA z autohandlu Leszno Auto-loco

Subaru Legacy V z USA z autohandlu Leszno Auto-loco 2019/05/17 17:16 #87137

  • Przemek
  • Przemek Avatar
Witam szanowne grono.
Zamówiłem sprawdzenie VIN, wybrałem opcje płatną jednak przesłane informacje na niewiele się zdały. Auto w 2012 roku w dniu opuszczenia dilera w USA miało przebieg 16 mil. Informacja o przebiegi z dnia opuszczenia USA w 2016 roku to również 16 mil. Czyli informacje tak naprawdę żadne. Za to pierwsze info o przebiegu w PL wynosi 143 tys km i jest z roku 2019 mimo iz w Polsce jeździł niby ten sam właściciel od 2016. Sprzedający w Autohandlu zapewnia o bez wypadkowości auta, i mówi ze właściciel był tylko jeden, który pierw jeździł nim w USA od nowości a w 2016 roku przywiózł auto do Polski z USA na mienie przesiedleńcze. Zapytałem czy ma jakieś dokumenty potwierdzające czy ten sam człowiek był właścicielem w USA i Polsce zanim sprzedał je do autohandlu np. ksero opłat celnych czy innych dokumentów, ale sprzedający powiedział że nie ma.

Bardzo proszę o jakakolwiek pomoc, sugestie. Poniżej podaję vin i link do auta:

4S3BMBC68C3013784

www.otomoto.pl/oferta/subaru-legacy-auto...RMBa.html#264238122f










Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Subaru Legacy V z USA z autohandlu Leszno Auto-loco 2019/05/17 19:31 #87138

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
W USA brak odnotowanych szkód, w Polsce też więc warto sprawdzić gdzieś na jakiejś stacji, więcej chyba bez oględzin się się nie dowiesz.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Subaru Legacy V z USA z autohandlu Leszno Auto-loco 2019/05/17 20:30 #87140

  • Wojtek69
  • Wojtek69 Avatar
Radzę poczytać opinie o tej firmie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Subaru Legacy V z USA z autohandlu Leszno Auto-loco 2019/05/17 20:53 #87141

  • Przemek
  • Przemek Avatar
Tak sobie myślę bo to z wychodzi ze zwykłej logiki. Jeżeli ktoś kupił nowe auto w USA jeździł nim tam 4 lata a potem przywiózł je do Polski i po kolejnych 3 latach postanowił sprzedać to przekazałby nowemu właścicielowi wszystkie "amerykańskie papierki" fakturę zakupu, instrukcję obsługi, książkę serwisową, jakieś okołoserwisowe papierki itp? A może jestem przewrażliwiony? Bo Polski dowód rej. Karta pojazdu, przegląd, homologacja są tylko że musiały byc wydane na jakiejś podstawie urząd w pl nie zabiera chyba oryginałów z zagranicy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Subaru Legacy V z USA z autohandlu Leszno Auto-loco 2019/05/18 10:26 #87146

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Mnie zastanawia czemu pi 4 latach ma 16 mil na liczniku ??

Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport