Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: Prośba o ocenę i sprawdzenie Suzuki Ignis vin: JSAFHY51S00113245

Prośba o ocenę i sprawdzenie Suzuki Ignis vin: JSAFHY51S00113245 2012/10/02 13:33 #31076

  • dzi_dziuś
  • dzi_dziuś Avatar
Witam.

W poszukiwaniach samochodu natrafiłem, na kolejny intersujący mnie model. Niestety poprzednie po sprawdzeniu vin lub oględzinach okazały się niewypałami.
Teraz (mam nadzieje ostateczny) wybór padł na Suzuki Ignis z ogłoszenia:
szukaj.pl.mobile.eu/samochod-ogloszenia/...lang=pl&pageNumber=1

(...) i numerze VIN : JSAFHY51S00113245

Raz jeszcze proszę o sprawdzenie vin, auto jest sprowadzone, więc chciałbym poznać o ile jest znany jego ostatni przebieg oraz czy nie było sprzedawana jako powypadkowe.

dziękuję i pozdrawiam.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Prośba o ocenę i sprawdzenie Suzuki Ignis vin: JSAFHY51S00113245 2012/10/03 13:07 #31127

  • dzi_dziuś
  • dzi_dziuś Avatar
Witam. Z racji, że nie otrzymałem odpowiedzi sprawdzilem dane płatnym dekoderem vin. Nie otrzymałem jednak informacji, o jego przebiegu oraz ewentualnych naprawach.
Czy jest mozliwość ich sprawdzenia ? Bardzo prosze o pomoc.

Co mam:










Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Prośba o ocenę i sprawdzenie Suzuki Ignis vin: JSAFHY51S00113245 2012/10/03 14:47 #31128

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Dopiero dziś jestem dostępny ale poza tym co jest na automo.pl to raczej nic więcej się nie dowiesz, to jest auto z Europy a tu prawie nikt nie prowadzi historii pojazdów.

Z doświadczenia Auto + Gniezno zazwyczaj nie wróżyło dobrze bo to takie polskie zagłębie rozbitków i przewałów motoryzacyjnych.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport