Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: Prośba o ocenę Yarisów

Prośba o ocenę Yarisów 2011/05/11 18:40 #11453

  • lukasso
  • lukasso Avatar
Witam mam na oku te dwie Yariski czy coś się rzuca na pierwsze spojrzenie?

otomoto.pl/toyota-yaris-sol-klimatyzacja-C18725814.html

otomoto.pl/toyota-yaris-unlimited-C18549055.html

Dzięki i pozdrawiam.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Prośba o ocenę Yarisów 2011/05/12 17:32 #11519

  • NoozyMan
  • NoozyMan Avatar
Z zewnątrz po zdjęciach ja nic nie widzę co by się rzucało w oczy. Obie Yariski są krajowe i mają podane numery VIN. Kiedyś nam user sprawdzał historię serwisową, ale chyba już nie pracuje w Toyocie :/ - najlepiej zapisz oba numery VIN i podjedź (zadzwoń) to kilku salonów z prośba o sprawdzenie historii serwisowej.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Prośba o ocenę Yarisów 2011/05/12 17:47 #11521

  • Kune
  • Kune Avatar
Na zdjeciach pierwszej niewiele widać, ale to pustak, napewno nie jest "wszystko mająca", dlatego jak dla mnie by odpadła.

Druga z kolei jest fajna, ale... moim zdaniem tylny zderzak jest zle spasowany i prawdopodobnie ma inny kolor, chociaz to moze wynikac ze zdjec, ale napewno bylo cos przy nim robione. Zwroc tez uwage na prawy przedni blotnik.
Ogolnie fajna opcja jak na miejskie auto, wolalbym duzo bardziej to, niz pustaka, nawet jak ma za soba jakies DROBNE naprawy blacharsko lakiernicze.
Co mnie niepokoi najbardziej, to przebieg i wnętrze. Albo Toyota ma niskiej jakości skóre, albo ktoś naprawdę musiał pokonywać krótkie odcinki (co możliwe) i dlatego tak wygląda. Przy przebiegu 70kkm czarna skóra powinna wyglądać idealnie. Tak wieć do weryfikacji KS.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Prośba o ocenę Yarisów 2011/05/12 18:46 #11526

  • lukasso
  • lukasso Avatar
Mam też pytanie robili te yarisi w skórze? bo szukam w internecie i znaleźć nie mogę. Po numerze VIN to jest wersja terra plus czyli teoretycznie niższa od tej wersji sol czyli tego golasa. Bo z tego co widzę to brakuje mu tylko poduszek bocznych i sterowania radiem przy kierownicy. Czy czegoś jeszcze? A jak cenowo się kształtują? Duzo mógłbym utargować?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Prośba o ocenę Yarisów 2011/05/12 19:06 #11528

  • Kune
  • Kune Avatar
No nie wiem czy tylko tego brakuje temu pierwszemu. Lecac na szybko to brak halogenow przod, alufelg, skorzanej kierownicy, galki etc. moze detale, ale kierownica w skorze w Yarisie to naprawde fajna recz. Mialem okazje kiedys pojezdzic w fajnej wersji i dwukolorowym wnętrzu. Kierownica była z perforowanej skóry, dwukolorowa.
Co do skóry to zdarzała się, ale bardzo rzadko. Widziałem kiedyś kremową skórę już, ale był też tiptronic.

Jesli chodzi o ceny to kwestia indywidualna. Ogladasz auta na allegro to widzisz ile stoja. Rozstrzał jest ogromny. Osobiście wolałbym zahaczyć o nowy model, nie dlatego ze bardziej mi sie podoba, tylko auta po lifcie zawsze lepiej się sprzedają niż te z końca roczników.
Uważaj tylko na firmowe samochody. Bardzo wiele Yarisów latało w firmach. Chyba wiesz z czym to sie je?

Co do auta to ogolnie bezproblemowe. Nie znam wersji 1.3, 1.0 nie sprawialo zadnych klopotow i bylo w miare żwawe. Fajny klik jest przy wkladaniu biegu, ale mi osobiscie nie odpowiada "gumowy" pedał gazu. Tak z ciekawostek tylko wersja TS była składana w Japonii.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Prośba o ocenę Yarisów 2011/05/12 19:29 #11536

  • lukasso
  • lukasso Avatar
A mam jeszcze jedno pytanie. Bo już oglądałem tego czarnego. I na pierwszy rzut oka wyglada tip top ( w przeciwieństwie do wielu innych które oglądałem - ale jadę z nim do serwisu i tak przed zakupem pojade do serwisu). Tylko, że ma wgnieciony próg niewiele ledwo ledwo wręcz, tzn. tak jak by najechane na słupek/kamień ten element konstrukcyjny jest łatwy w naprawie?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Prośba o ocenę Yarisów 2011/05/13 09:29 #11570

  • Robert W.
  • Robert W. Avatar
Tylko, że ma wgnieciony próg niewiele ledwo ledwo wręcz, tzn. tak jak by najechane na słupek/kamień ten element konstrukcyjny jest łatwy w naprawie?

Lepiej zostawić to tak jak jest, nie przeszkadza w jeździe, a można zepsuć.
Ostatnio zmieniany: 2011/05/13 09:30 przez Robert W..
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Prośba o ocenę Yarisów 2011/05/13 10:01 #11575

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Dokładnie, sąsiad uszkodził próg na zaspie ze śniegu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport