Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: TOYOTA SCIONTC

TOYOTA SCIONTC 2011/03/21 08:58 #9132

  • yulkos
  • yulkos Avatar
Witam, poszukuje, szczegółowych info na temat Toyota Scion TC VIN JTKDE177470170442, sparawdząłem juz w checker i jest info o walniętej poduszce, chciabym zamówić szczegółowe info o tym samochodzie z USA , ma 11 wpisów
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: TOYOTA SCIONTC 2011/03/21 09:06 #9133

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Można prosić o linka do oferty albo informacje gdzie stoi na sprzedaż ...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: TOYOTA SCIONTC 2011/03/21 09:13 #9134

  • yulkos
  • yulkos Avatar
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: TOYOTA SCIONTC 2011/03/21 09:24 #9135

  • yulkos
  • yulkos Avatar
Znalazłem już kogoś na allegro, ale wolałbym zapłacić komus z tego forum, bo kolecdzy z forum mi polecili ;-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: TOYOTA SCIONTC 2011/03/21 09:35 #9136

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
U nas za te same informacje co na allegro się nie płaci :)
JTKDE177470170442




Model Year2007
MakeScion
ModeltC
Body Type2 Door Coupe
Trim LevelBase
Engine TypeL4, 2.4L; DOHC 16V
CountryJAPAN
Assy. PlantTsutsumi Plant
Production Seq. Number170442
Drive Line TypeFWD
Restraint SystemDual Air Bag; Manual Belts; Side Air Bag; Knee Air Bag
Vehicle TypePassenger Car
Vehicle ClassMid-size Car
Fuel TypeGasoline
Engine Series Code2AZ-FE

LITWA Nie znaleziono
CZECHY Nie znaleziono
WŁOCHY Nie znaleziono
SŁOWACJA Nie znaleziono
SŁOWENIA Nie znaleziono

Odometer Check InfoGOOD NEWS! No problem odometer records found.*
AirBag Check InfoALERT! Airbag Deployment Records Found
Carfax Records InfoIMPORTANT! The CARFAX database contains 11 important vehicle history records on this 2007 SCION TC that may confirm a clean history or uncover potential problems. Order the CARFAX Vehicle History Report to see all the information reported on this vehicle.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: TOYOTA SCIONTC 2011/03/21 09:43 #9137

  • yulkos
  • yulkos Avatar
No to juz wiem , że był walony;-(, a czy jest dostep do zdjęć z aukcji lub inny opis? tak jak to na allegro opisują??
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: TOYOTA SCIONTC 2011/03/21 09:43 #9138

  • yulkos
  • yulkos Avatar
In any case dzięki za sprawdzenie ;-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: TOYOTA SCIONTC 2011/03/21 09:56 #9140

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
yulkos napisał:
No to juz wiem , że był walony;-(, a czy jest dostep do zdjęć z aukcji lub inny opis? tak jak to na allegro opisują??

W 99% mam te same informacje co na allegro więc nie wiem czy warto ryzykować i płacić ...

U m nie po prostu te same informacje są ułożone pod wygląd strony bo pojawiały się próby sprzedaży informacji które my dajemy za DARMO a niczym się nie różnią od tych co są sprzedawane na allegro.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: TOYOTA SCIONTC 2011/03/21 10:24 #9141

  • yulkos
  • yulkos Avatar
To dziady z allego, no to teraz mam kolejna zagfwozdkę bo że walony wiem, ale nie wiem jak bardzo;-/ zrobiony też całkiem całkiem ale rocznik mi sie nie zgadza;-/
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: TOYOTA SCIONTC 2011/03/21 10:40 #9142

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Pierwsza rejestracja w USA:

2006-10-31 TITLE (Title #:63897551)(Lien Reported)REGISTRATION EVENT/RENEWAL

Rocznik modelowy: 2007 ... oni tak piszą, od połowy roku już może być zapis że rocznik MODELOWY jest na następny rok.


Tu masz dodatkowe info na temat uszkodzeń. Dodatkowo ocena auta w skali 0-100 dostał 55.

Salvage Title and ProblemCheck A salvage vehicle is a vehicle that has been wrecked or damaged beyond repair; declared a total loss by the insurer; or declared a total loss by reason of theft. When an insurance company as a result of a total loss settlement acquires a vehicle, the insurance company must apply for a Salvage Certificate. If the owner retains possession of a salvage vehicle, the owner must obtain a Salvage Certificate before receiving a total loss statement from the insurance company.
Junk Title and ProblemCheck The vehicle’s parts have been salvaged for reuse and the remainder of the vehicle has been destroyed or scrapped. This vehicle has been declared a total loss, is not road worthy and should not be titled again for use on the road.
Loan/Lien Vehicle Use and EventCheck A loan/lien is the legal right to take and hold or sell the vehicle of a debtor as security or payment for a debt. Normally, a vehicle will have a lien due to a loan or unpaid repair bill against the vehicle. Check with the seller to ensure that the lien has been satisfied.
Accident or Vehicle Damage Vehicle Use and EventCheck Reported accidents or damage events are a result of vehicle collisions or other non-collision incidents such as vandalism or theft. Not all accidents or damage events are reported to AutoCheck. Certain accident or damage events are reported by the source to have resulted in minor, moderate or severe damage to the vehicle, or the events are calculated by AutoCheck to have resulted in minor, moderate or severe damage based on the information reported. It is recommended to have pre-owned vehicles inspected by a third party prior to purchase.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: TOYOTA SCIONTC 2011/03/21 11:49 #9143

  • yulkos
  • yulkos Avatar
no to piknie fura nie nadawał się do naprawy i do poruszania sie po drogach USA, no ale w PL śmiga i to grubo;-) dzięki za ifo
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: TOYOTA SCIONTC 2011/03/21 12:44 #9145

  • yulkos
  • yulkos Avatar
No to decided, nie ryzykuje, stary jak mogę Ci się odwdzięczyć?? za uratowanie skóry??
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: TOYOTA SCIONTC 2011/03/21 13:01 #9146

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Wystarczy że uratowaliśmy jedną duszę :)

ps. Zapraszamy do opisywania swoich aut w dziale recenzje i oceny :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: TOYOTA SCIONTC 2011/03/23 16:51 #9251

  • yulkos
  • yulkos Avatar
Witam, ponownie, czy moge prosic o check tego auta bez ogłoszenia , znajomy

JTKDE177860095100
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: TOYOTA SCIONTC 2011/03/23 17:13 #9254

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Tym razem odpowiem ale na przyszłość każdy nowy VIN podajemy w nowym temacie bo inaczej zrobi się straszny bałagan.

JTKDE177860095100

Model Year2006
MakeScion
ModeltC
Body Type2 Door Coupe
Trim LevelBase
Engine TypeL4, 2.4L; DOHC 16V
CountryJAPAN
Assy. PlantTsutsumi Plant
Production Seq. Number095100
Drive Line TypeFWD
Restraint SystemDual Air Bag; Manual Belts; Side Air Bag; Knee Air Bag
Vehicle TypePassenger Car
Vehicle ClassMid-size Car
Fuel TypeGasoline
Engine Series Code2AZ-FE

LITWA Nie znaleziono
CZECHY Nie znaleziono
WŁOCHY Nie znaleziono
SŁOWACJA Nie znaleziono
SŁOWENIA Nie znaleziono

Odometer Check InfoGOOD NEWS! No problem odometer records found.*
AirBag Check InfoGOOD NEWS! An Airbag Deployment has not been reported to CARFAX.
Carfax Records InfoIMPORTANT! The CARFAX database contains 3 important vehicle history records on this 2006 SCION TC that may confirm a clean history or uncover potential problems. Order the CARFAX Vehicle History Report to see all the information reported on this vehicle.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport