Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Chcesz zapytać o auto z ogłoszenia? Pisz tutaj.
{getmodule 105}
{getmodule 161}

TEMAT: Piękny volkswagen passat czy na pewno bezwypadkowe ? Pilne

Piękny volkswagen passat czy na pewno bezwypadkowe ? Pilne 2011/05/11 15:05 #11441

  • rafalex5
  • rafalex5 Avatar
Witem, czy ktoś może obejrzeć te auto czy warto, ponieważ znalazłem je na allegro, passat został ściągnięty z angli i nie jestem pewien jego przeszłości i czy warto. Niestety nie mam VIN, bardzo proszę jeśli to możliwe o szybką odpowiedź bo w sobotę miałęm jechać go obejrzeć a niestety nie jest to zbyt blisko. Z góry dziękuję :)

moto.allegro.pl/piekny-volkswagen-passat...lur-i1594241260.html
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Piękny volkswagen passat czy na pewno bezwypadkowe ? Pilne 2011/05/12 17:24 #11516

  • NoozyMan
  • NoozyMan Avatar
Osobiście odradzam auta z przekładki - nie wiesz kto i jak to zrobił i czego napchał do środka - znając naszych mechaników to możesz nawet znaleźć napchane gazety w dziury żeby coś nie trzeszczało :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Piękny volkswagen passat czy na pewno bezwypadkowe ? Pilne 2011/05/12 17:51 #11522

  • Kune
  • Kune Avatar
Anglik jeżdzony pewnie przez polaka w UK (stąd gaz), przywieziony tutaj aby go sprzedać. Z tej układanki pasuje ekonomiczna wersja przekładki - czyli kompromisowa, jak najtaniej.

B5FL to bardzo popularne auto, zaden rarytas aby rzucac sie na anglika. Weź lepiej starsze auto rocznikowo, a bez zabaw.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport