Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Chcesz zapytać o auto z ogłoszenia? Pisz tutaj.
{getmodule 105}
{getmodule 161}

TEMAT: Prroszę o ocenę auta GOLF V GT 2008r.

Prroszę o ocenę auta GOLF V GT 2008r. 2011/09/17 19:14 #16512

  • lobster86
  • lobster86 Avatar
Witam,
od dłuższego czasu szukam dobrego golfa V tdi i nie mogę znaleźć nic ciekawego, mam już dość jeżdżenia i dzwonienia i słuchania o bezwypadkowości auta, a oględzinach przez lakiernika słuchania o wspawanym progu albo malowanym takim , czy takim elemencie, w związku z tym chciałem was prosić drodzy forumowicze o ocenę tego auta
moto.allegro.pl/vw-golf-v-2-0-tdi-gt-spo...ion-i1827370692.html
do tej pory swoje wyszukiwania zawężałem do województwa lubelskiego, gdyż z niego pochodzę, ale niestety w mojej okolicy nic godnego zainteresowania nie ma, dlatego postanowiłem rozszerzyć poszukiwania na województwo podkarpackie i mazowieckie. Gdyby ktoś słyszał o ciekawym golfie V tdi w tych rejonach to również prosiłbym o info.

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Prroszę o ocenę auta GOLF V GT 2008r. 2011/09/18 15:45 #16533

  • AutoRaport
  • AutoRaport Avatar
  • Offline
No to ten golf jak zapewne widzisz po zdjęciach i o czym napisał sprzedawca słabo wygląda z przodu :) jeśli to nawet była mała stłuczka to przebieg też jest dość skromny i to też warto by było zweryfikować. Trudno jest znaleźć zadbanego golfa w dobrej cenie więc na pewno będziesz musiał bacznie obserwować aukcje i ogłoszenia i raczej szukać po tych, które dopiero co się pojawiły na sprzedaż.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Prroszę o ocenę auta GOLF V GT 2008r. 2011/09/18 17:11 #16549

  • lobster86
  • lobster86 Avatar
Witam.
Dziękuję za zainteresowanie moją sprawą.
Mam świadomość, że to powypadkowy samochód, ale przynajmniej wiadomo jakiego typu są uszkodzenia i nikt nie pisze, że to "igła", "bezwypadek" to ingerencjach słabego blacharza-lakiernika (o ile to oczywiście pierwsza przygoda tego auta)
kontaktowałem się ze sprzedającym w sprawie nr VIN, na razie bez odpowiedzi...
dość ciekawa oferta za ciekawe pieniądze, mam nadzieję, że to nie kolejny fake powstały ze zespawania 2 innych fake`ów :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Prroszę o ocenę auta GOLF V GT 2008r. 2011/09/19 13:50 #16557

  • kobe24la
  • kobe24la Avatar
Do tego zauważ, że masz jeszcze do roboty prawy próg. Na dzień dobry masz połowę auta do polakierowania, do tego koszty elementów, robocizna. Przebieg również mocno podejrzany. I w przyszłości będą problemy z odsprzedażą :( Decyzja należy do ciebie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport