Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Chcesz zapytać o auto z ogłoszenia? Pisz tutaj.
{getmodule 105}
{getmodule 161}

TEMAT: Volkswagen Passat Variant - proszę o pomoc z numerem VIN

Volkswagen Passat Variant - proszę o pomoc z numerem VIN 2011/11/09 22:42 #18520

  • KOtto
  • KOtto Avatar
Witam

Mam mały problem z numerem VIN w moim Passacie. Ale może od początku. W 2001 roku kupiłem Passata Variant 1.9 TDI i posiadam go do dzisiaj. Wczoraj podczas wymiany akumulatora spisałem sobie jego VIN z tabliczki znamionowej i jakież było moje ździwienie kiedy się okazało że są w nim litery które są błędne (rok i miejsce produkcji).
Oto VIN: WVWZZZ3BZZX066328. Może ktoś miał taki przypadek i wie o co w tym chodzi.

Pozdrawiam
Krzysztof Otto
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Volkswagen Passat Variant - proszę o pomoc z numerem VIN 2011/11/10 17:21 #18532

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Hmmm nie wiem czemu ale nie dekoduje mi tego numeru tak jak by był jakiś błąd.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Volkswagen Passat Variant - proszę o pomoc z numerem VIN 2011/11/10 21:53 #18549

  • KOtto
  • KOtto Avatar
Dzięki za zainteresowanie.

W różnych dekoderach pokazywany był błąd 10 i 11 pozycji. Według opisów numeru VIN Passata z 2000 roku 10 pozycja to litera "Y", "Z" nie występuje ponieważ 2001 rok to "1", a 11 pozycja to litery E,H,M lub W, "X" znowu nie występuje.

W jakim dekoderze nie pokazywał Ci błędu?

Pozdrawiam
Krzysztof Otto
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Volkswagen Passat Variant - proszę o pomoc z numerem VIN 2011/11/10 22:17 #18551

  • NoozyMan
  • NoozyMan Avatar
na Automo jest nowy Dekoder VIN i dał sobie radę z tym numerem, ale nie wiem czy to zgadza się z rzeczywistością

www.automo.pl/vin-dekoder?vin=WVWZZZ3BZZX066328
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Volkswagen Passat Variant - proszę o pomoc z numerem VIN 2011/11/10 23:14 #18552

  • KOtto
  • KOtto Avatar
Dzięki za link do dekodera. Rzeczywiście dał radę z tym numerem. Rocznik najprawdopodobniej się zgadza, w dowodzie jest 2000r., silnik się nie zgadza bo ja mam 1.9 tdi 110KM, a zdekodowany to najprawdopodobniej benzyna 1.8 125KM.
W załączniku dodaje dla zainteresowanych wzory numerów VIN Passata z opisami z roczników 1991-2006.

Pozdrawiam
Krzysiek Otto
Załączniki:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport