Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Chcesz zapytać o auto z ogłoszenia? Pisz tutaj.
{getmodule 105}
{getmodule 161}

TEMAT: Co sądzicie o Golf IV 4MOTION

Co sądzicie o Golf IV 4MOTION 2012/08/28 13:49 #29337

  • michalek80
  • michalek80 Avatar
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Co sądzicie o Golf IV 4MOTION 2012/08/29 06:59 #29383

  • AutoRaport
  • AutoRaport Avatar
  • Offline
Przebieg realny w dodatku ma CarPass więc do zweryfikowania. Trzeba by sprawdzić, czy nie bity był (niby jest w ogłoszeniu "bezwypadkowy" - ale z tym to już wiemy jak jest :) )
Po zdjęciach niewiele widać - najlepiej pojechać i obejrzeć auto na żywo (miernik do lakieru w rękę i lecimy - albo zabrać kogoś ze sobą co opowie nam więcej o aucie)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Co sądzicie o Golf IV 4MOTION 2012/08/29 18:46 #29407

  • michalek80
  • michalek80 Avatar
Rozmawiałem z właścicielem i z tego co mówi to auto użytkowała żona która teraz ma takiego golfa tylko w automacie. Opowiedział mi co wymieniał itp. Ogólnie z rozmowy wnioskuję że auto warte obejrzenia ale jechać 4h z Krakowa pod Radom żeby okazało sie że to nic nie warty szrot... Mimo iż ten przebieg potwierdzony to auto może być składane z dwóch.
Jeśli jest na forum ktoś z okolic Radomia i miałby czas obejrzeć to auto chętnie postawię dobrą wódkę...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Co sądzicie o Golf IV 4MOTION 2012/09/01 13:20 #29519

  • michalek80
  • michalek80 Avatar
Po głębszych oględzinach (oczywiście przez internet) i rozmowie ze sprzedającym okazało się że auto brało udział w stłuczce co widać na poniższym zdjęciu. Więc słowo bezwypadkowy jest na wyrost. Zderzak jest w innym odcieniu, błotnik wymieniony na nowy i pomalowany.
Nie wiem o co chodzi z przebiegiem bo wg tego CAR PASS 21/04/2009 auto miało 202.267 km a znajomy sprawdził w VW że 13/05/2009 auto było na przeglądzie przy przebiegu 166.900 km skąd taka rozbieżność?


Ostatnio zmieniany: 2012/09/01 14:39 przez michalek80.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport