Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Chcesz zapytać o auto z ogłoszenia? Pisz tutaj.
{getmodule 105}
{getmodule 161}

TEMAT: VW Passat B6 2.0 TDI CR 2008 rok WVWZZZ3CZ9E011020

VW Passat B6 2.0 TDI CR 2008 rok WVWZZZ3CZ9E011020 2013/03/22 15:53 #40626

  • Hub17
  • Hub17 Avatar
Witam,

Prośba o rozkodowanie i ewentualnie potwierdzenie przebiegu.
moto.allegro.pl/volkswagen-passat-kombi-...tdi-i3095269233.html

Samochód już po oględzinach. Lakier oryginał, sprawdzany czujnikiem , wygląda na to, że żaden element nie było malowany. Szyby z tego samego rocznika, jedynie przednia po wymianie z 2010. Obecnie jest małe wgniecenie na masce i uszkodzony grill – właściciel twierdzi, że po kontakcie z słupkiem. Nie przeszkadza w eksploatacji, ale wypadałoby zrobić. Klocki jeszcze trochę dadzą radę, ale niedługo trzeba będzie wymieniać, razem z tarczami. Dwumas + sprzęgło rzekomo po wymianie przy ok. 200 tys. Prowadzi się ok., nie zauważyłem, ani nie wysłuchałem żadnych nieprawidłowości, choć nie wiem, czy turbina za bardzo nie gwiżdże. Auto krajowe, drugi właściciel – kupiony bodajże jako roczny. W środku bez większych zastrzeżeń – jednak widać pewne ślady eksploatacji. Gałka zmiany biegów do wymiany, kierownica skórzana trochę wytarta, aczkolwiek widziałem w gorszym stanie z mniejszymi przebiegami. Można się przyczepić jeszcze do pokrywy schowka, są widoczne zadrapania – jedno bardziej głębokie. Jakby nie patrzeć, po zakupie trzeba pewne rzeczy zrobić i doprowadzić do przyzwoitości.

Generalnie rocznik chyba dobry, jak za taką cenę. Plusem oczywiście jest też silnik, bo to już CR. Minusy jak dla mnie, to pewne braki w wyposażeniu w szczególności brak komputera pokładowego i świateł przeciwmgielnych. Wszystkie naprawy wykonywane wg zaleceń komputera. I to mnie trochę martwi. Np. wymiany oleju komputer raczej nie sygnalizuje, co 15 tys. A ja osobiśćie we wszystkich dieslach olej wymianienam, co ok. 10-15 tys. km.

Będę wdzięczny za wszelkie info.

Pozdrawiam!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: VW Passat B6 2.0 TDI CR 2008 rok WVWZZZ3CZ9E011020 2013/03/22 18:24 #40656

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
WVWZZZ3CZ9E011020


Przybliżone dane z dekodera
Numer VIN:
WVWZZZ3CZ9E011020
Region:
Germany
Fabryka/Producent:
Emden
Marka:
VOLKSWAGEN
Model:
Passat
Wersja:
B6
Rok modelowy:
2009
Numer seryjny:
011020
Bazy danych Policji w KanadziePojazd nie figuruje w bazie jako kradziony
Bazy danych w HolandiiPojazd nie figuruje w bazie jako kradziony
Bazy danych w SzwecjiPojazd nie figuruje w bazie jako kradziony
Bazy danych EuropejskiePojazd nie figuruje w bazie jako kradziony
Bazy danych Policji RumuńskiejPojazd nie figuruje w bazie jako kradziony
Bazy danych Policji SłowackiejPojazd nie figuruje w bazie jako kradziony
Bazy danych Policji WłoskiejPojazd nie figuruje w bazie jako kradziony
Bazy danych Policji SłoweńskiejPojazd nie figuruje w bazie jako kradziony
Bazy danych Policji LitewskiejPojazd nie figuruje w bazie jako kradziony
Bazy danych Policji CzeskiejPojazd nie figuruje w bazie jako kradziony
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: VW Passat B6 2.0 TDI CR 2008 rok WVWZZZ3CZ9E011020 2013/03/23 08:15 #40678

  • kprzemo24
  • kprzemo24 Avatar
87 000 km w 2010 r
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: VW Passat B6 2.0 TDI CR 2008 rok WVWZZZ3CZ9E011020 2013/03/23 09:20 #40680

  • Hub17
  • Hub17 Avatar
Dzięki.

Panowie, a co ogólnie o tym aucie myśllicie? Nie miałem wiele doczynienia z 2.0 TDI CR, co może mu się przytrafić przy takim przebiegu? Turbina trochę pogwizduje, ale nie wiem, czy to oznaka, że zaraz będzie do wymiany, czy ten typ tak ma? Miałem kilka różnych TDI i raczej w żadnym nie słyszałem większych gwizdów turbo. Raz mi się zdarzyły takie gwizdy turbiny, ale to w Mondeo 2.2 TDCI, tyle, że to było niemal od nowości. Sprzedający chce oddać za 27 tys., warto?

Z drugiej strony kupią później handlarze i zaraz pojawi się za ponad 30 tys. z przebiegiem co najmniej 100 tys. niższym, a ludzie i tak będą skłonni uwierzyć...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport