Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Chcesz zapytać o auto z ogłoszenia? Pisz tutaj.
{getmodule 105}
{getmodule 161}

TEMAT: VW GOLF IV 1.9 SDI

VW GOLF IV 1.9 SDI 2013/12/03 21:51 #53276

  • adim44@o2.pl
  • adim44@o2.pl Avatar
otomoto.pl/volkswagen-golf-bezwypadkowy-...y-sdi-C31461262.html
Hej wszystkim, byłem oglądać tego oto Golfa, samochód ma przednią szybę z 2005 roku, ale wszystkie szczeliny są idealne, lakier jest w 100% oryginalny zbadany miernikiem. Przebieg na liczniku 230tys km książka prowadzona do końca w 2009r miał wymieniany rozrząd przy przebiegu 185tys km
Mam do was pytanie jakie powinien mieć wyposażenie według specyfikacji VW? Zastanawia mnie głównie to czy nie powinien mieć skórzanej kierownicy?
Na co powinienem zwrócić uwagę przy zakupie tego egzemplarza? Dodam że najprawdopodobniej jutro jadę go kupić, oraz czy cena jest adekwatna do rocznika, silnika i wyposażenia.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

VW GOLF IV 1.9 SDI 2013/12/04 10:08 #53283

  • kubski
  • kubski Avatar
na blacie widac przebieg 230kkm z kawalkiem
rozumiem, ze ten podany w ogloszeniu 194 to tylko chłyt martetingody ;)
na zdjeciach dla mnie wyglada calkiem w porzadku
zweryfikowalbym jeszcze ksiazke,choc po zdjeciach raczej 400tysiecy nie przejechał
jesli nie jest po dzwonie i ma ori przelot to cena uwazam ze jest do akceptacji
choc zakladam ze czekaja jeszcze oplaty :P
wersja wyposazenia, raczej nie jest to hajlajn, watpie zeby byla skorzana kiera
ale rozkoduj VIN i sie upewnij
i na koniec silnik SDI. rozpedza sie do setki w jakies trylion sekund
ale jesli nie zalecy CI na dynamice to dobra opcja
bez turbo, chyba jeszcze na pompie rotacyjnej wiec koszty utrzymania minimalne
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

VW GOLF IV 1.9 SDI 2013/12/04 10:21 #53284

  • pterock
  • pterock Avatar
adim44@o2.pl napisał:
otomoto.pl/volkswagen-golf-bezwypadkowy-...y-sdi-C31461262.html
lakier jest w 100% oryginalny zbadany miernikiem.

to na mierniku wychodzi OK to nie znaczy że cały element nie był zmieniony pod kolor :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

VW GOLF IV 1.9 SDI 2013/12/04 22:09 #53319

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
WIele razy spotkalem sie nawet z malowaniem pod oryginal ;) sa fachowcy heh

Na zdjeciach przod wyglada jak by jednak mial rozne odcienie. Zalatw tablice z dowodu bo jest z Holandii.

Sdi nie ma 100 koni. Duuuzo mu do setki brakuje

A tu widze na klapie tdi i w opisie tak samo na aukcji.

Tak ze na podsume zalatw vin i numery rejeestracji z dowodu
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

VW GOLF IV 1.9 SDI 2013/12/10 12:32 #53596

  • adim44@o2.pl
  • adim44@o2.pl Avatar
Inspektor pomyliłeś ogłoszenia bo były praktycznie dwa identyczne golfy, miały też bardzo podobne zdjęcia, jeden był właśnie SDI, a drugi TDI. Co do miernika i oryginalności, to szczeliny między elementami są równe, podłużnice proste, podłoga w bagażniku też widać że oryginalna. Podwozie też nie nosi śladów jakiejś przeszłości powypadkowej (to już jest zdanie moje i mechanika który to oglądał) elementy wszelakie mają oznaczenia VW Audi itd. Auto jak na swój wiek jest jeszcze dość sztywne. Po zakupie mogę powiedzieć że była wymieniana miska olejowa, widać sylikon lecz nigdzie się nie leje, silnik większych wycieków nie ma, delikatne które przykryła warstwa kurzu i są nie groźne. Wymieniliśmy olej, filtr powietrza, oleju, pasek rozrządu jest w dobrym stanie i wychodzi na to że był wymieniany według oznaczenia w książce serwisowej, zapomniałem o filtrze kabinowym. Nie działa ogrzewanie tylnej szyby (bezpieczniki są dobre) i prędko tego nie zrobię bo chyba trzeba bebeszyć wnętrze i sprawdzić kable, bo gdzieś jest przerwa, gumy od stabilizatora są do wymiany. To tyle co jest z nim jeszcze nie tak, ale jak na 11letnie auto nie mam co narzekać Autkiem razem z siostrą zrobiliśmy już 500km i nie ma co narzekać. Zastanawia mnie tylko jedno, on ma radio VW Alpha które nie ma możliwości podłączenia zmieniarki CD, i nawet nie da się ustawić balansu między głośnikami co wychodzi na to że powinno mieć 2 głośniki (dobrze piszę?), ale auto ma ich 6, a grają tylko 4 z przodu, wydaje mi się że powinien mieć troszkę lepszy model radia.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

VW GOLF IV 1.9 SDI 2013/12/10 16:30 #53607

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
Wywal to fabryczne i kup inne lepsze ;) ja bym wymienil chociaz sam pasek rozrzadu. Podstawa po zakupie

Faktyznie musialem pomylic ogloszenia bo tamten byl czarny z tego co kojarze

Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport