Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Chcesz zapytać o auto z ogłoszenia? Pisz tutaj.
{getmodule 105}
{getmodule 161}

TEMAT: VW Beetle - VIN: WVWZZZ16ZEM651836 prośba o sprawdzenie :) Plisss!

VW Beetle - VIN: WVWZZZ16ZEM651836 prośba o sprawdzenie :) Plisss! 2015/07/14 09:14 #71952

  • Ola.J
  • Ola.J Avatar
Kochani,

jeszcze bym poprosiła o jeden. Ponoć bezwypadkowy, bez żadnych usterek, jeździł we Francji na lotnisku, ponoć jeszcze na gwarancji producenckiej.
Będę wdzięczna za pomoc czy faktycznie się zgadza bo autko fajne, ale trochę daleko ode mnie (sosnowiec) ja Warszawa.

VIN: WVWZZZ16ZEM651836
Ogłoszenie: otomoto.pl/oferta/volkswagen-beetle-volk...6Nbd.html#f9e583e7fb

Z góry dziękuję za pomoc!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

VW Beetle - VIN: WVWZZZ16ZEM651836 prośba o sprawdzenie :) Plisss! 2015/07/15 12:15 #71975

  • kubski
  • kubski Avatar
szukasz samochodu czy okazji ?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

VW Beetle - VIN: WVWZZZ16ZEM651836 prośba o sprawdzenie :) Plisss! 2015/07/15 12:16 #71976

  • Ola.J
  • Ola.J Avatar
Samochodu...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

VW Beetle - VIN: WVWZZZ16ZEM651836 prośba o sprawdzenie :) Plisss! 2015/07/15 12:34 #71977

  • kubski
  • kubski Avatar
primo: wybrałaś NAJTAŃSZEGO !!! beetl'a jaki jest oferowany w tej chwili na szrotomoto.pl
secundo: z tym silnikiem, kosztuje jako nowy ponad 100tys;

twierdze więc, że szukasz okazji, nie samochodu
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

VW Beetle - VIN: WVWZZZ16ZEM651836 prośba o sprawdzenie :) Plisss! 2015/07/15 12:53 #71979

  • Ola.J
  • Ola.J Avatar
Rozumiem, że jesteś też tutaj żeby oceniać czego szukam i jakie są moje preferencje oraz klucz wyboru?
Czy raczej krytykować bo jestem kobietą?

Napiszę w Twoim stylu żebyś zrozumiał:
primo: Patrzę jeszcze raz i nie jest NAJTAŃSZY!!!! na szrotomoto... (jeżeli szrotomoto to gdzie szukać Panie znawco?)
Każdy wybiera to co go interesuje. Czasami jedno nie wyklucza drugiego. Oczywiście bardzo często jest tak, że są to samochody bite (etc), ale po to jest VIN i między innymi ta strona, żeby sobie pomóc i sprawdzić.

Natomiast takie osoby jak Ty powodują, że nie ma chęci się z nich korzystać bo hejt musi być.


I od VINu się zaczyna a nie kończy...

Miłego dnia kolego.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

VW Beetle - VIN: WVWZZZ16ZEM651836 prośba o sprawdzenie :) Plisss! 2015/07/15 16:44 #71986

  • kubski
  • kubski Avatar
nie wiem gdzie tu hejt ?
raczej zdroworozsądkowa porada; której bardzo często brakuje ludziom zakładającym wątki na tym forum

owszem twój beetle jest najtańszy na tym serwisie
otomoto pokazuje w tej chwili oferty od 62 tys do 129 tys dla rocznika 2014
powtarzam więc: twój "faworyt" jest najtańszy !

miłego dnia, koleżanko
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

VW Beetle - VIN: WVWZZZ16ZEM651836 prośba o sprawdzenie :) Plisss! 2015/07/15 17:00 #71989

  • Ola.J
  • Ola.J Avatar
Oczywiście wielu ludzi podejmuje decyzje pod wpływem emocji i chęci szybkiego zakupu.
Sprawdziłam już różne samochody i wiem, że nie zawsze cena jest wyznacznikiem tego, że samochód będzie dobry.

Dlatego nie mam z tym problemu, że znalazłam samochód, który z pozoru wygląda ok, rozmowa z osobą po drugiej stronie również, cena jest faktycznie niska, ale chce sprawdzić VIN. Nie kupie samochodu na bazie kilku informacji, natomiast nic mnie nie zraża do tego, żeby go nie sprawdzić szczegółowo, a nie odrzucać go bo cena wydaje się być niska. To dopiero początek przed zakupem.

I właśnie dlatego uważam, że Twoja reakcja była hejterska, nie znając osoby po drugiej stronie. Wielokrotnie spotkałam się z taką postawą tylko dlatego, że jestem kobietą. Bo zazwyczaj kobiety nie znają się na samochodach, cabrio to dla nich marka, a kolor jest ważniejszy od stanu i historii pojazdu. Dlatego można pojechać kobiecie, że brak jej zdroworozsądkowego podejścia, co jest przykre. Bo znam też wielu facetów, którzy mają jeszcze gorsze podejście od kobiet, ale o tym się nie mówi głośno.

Pracowałam w warsztacie samochodowym, miałam do czynienia z wieloma samochodami etc. Dlatego też Twoja reakcja, że wybrałam NAJTAŃSZEGO!!!! beetla na szrotomoto, nie znając faktów i zamierzeń jest nie na miejscu. I nie jest to faworyt, a jeden z wielu, które sprawdzam.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

VW Beetle - VIN: WVWZZZ16ZEM651836 prośba o sprawdzenie :) Plisss! 2015/07/16 14:24 #72019

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Jeśli nie jest na miejscu Olu to, że to najtańsze coś przypominającego beetla, to co jest na miejscu?
Musisz zrozumieć, że handlarze nie mają okazji, nie miej pretensji do kubskiego, że trochę chciał Ci pokazać zepsucie rynku.
Ale widzę, że TY jak murzyn - zawsze wszystko wiesz lepiej, a jakby co - to źle poszło bo jestem murzynem...
Rasistowskie i seksistowskie to jak cholera - po co to?
Nie czytaj między wierszami - nie cierpię tego u kobiet.

BTW - nie pasuje mi coś ten VIN, na pewno prawidłowy?
Ostatnio zmieniany: 2015/07/16 14:26 przez Kris75.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

VW Beetle - VIN: WVWZZZ16ZEM651836 prośba o sprawdzenie :) Plisss! 2015/07/16 14:42 #72021

  • Ola.J
  • Ola.J Avatar
Kris wyszło od tego, że można inaczej zacząć rozmowę niż wytykać. Bo gwarantuję Ci, że jeżeli napisałby to facet to wiadomość odpowiadająca była by zgoła inna.

Nie nie wiem wszystkiego najlepiej (nie szufladkuj) i tutaj nigdy tego nie poruszyłam ( rozumiem, że wywnioskowałeś to na podstawie mojego stwierdzenia, że na samochodach trochę się znam), ale nie lubię sytuacji kiedy to facet uważa, że wie lepiej od kobiety, zakładając, że to kobieta się nie zna :) A ta sytuacja jest właśnie tego typu. I to mnie najbardziej zapiekliło :)

Po prostu zacznijcie traktować kobietę na forum samochodowym równemu sobie i tyle. Nie każda blondynka jest "blondynką". Nie rozumiem po co tyle hejtu i szowinistycznych, seksistowskich wtrąceń.
Rozumiem, że bronisz kolegi, ale zejdźmy do odpowiedniego poziomu rozmowy.

Wracając do wyboru, nadal samochód chcę sprawdzić, chociażby na tę chwilę z ciekawości i nie widzę nic w tym złego :)

VIN dobry
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

VW Beetle - VIN: WVWZZZ16ZEM651836 prośba o sprawdzenie :) Plisss! 2015/07/18 19:29 #72066

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
a nie ma zdjec z kraju? bo te wygladaja jak by zza granicy jakis plac. Zastanawia mnie co takie auto w dieslu robi na lotnisku? i dlaczego na nim nie jest nadal?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport