Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Chcesz zapytać o auto z ogłoszenia? Pisz tutaj.
{getmodule 105}
{getmodule 161}

TEMAT: Passat CC po zerwanyn łańcuchu ( silnik BZB ) Proszę o poradę

Passat CC po zerwanyn łańcuchu ( silnik BZB ) Proszę o poradę 2018/06/08 13:15 #83649

  • MorganFox
  • MorganFox Avatar
Witam,
Mam na oku samochód proszę o poradę. Sprzedawca informuję że silnik przeszedł naprawę. Na co uważać przy zakupie ?

www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-passat-...adkowy-ID6AfGId.html

Opis z aukcji:
Auto przeszło gruntowną profesjonalną modernizację silnika. Zostały rozebrane i przetoczone tłoki - poszerzone szczeliny na pierścienie i zastosowanie szerszych wzmacnianych pierścieni na tłok - zatem raz na zawsze został wyeliminowany problem "brania" oleju jaki jest standarem w silnikach TSI !
Ponadto został wymieniony zestaw łańcucha rozrządu na nowy - ten montowany w poprawionych silnikach poliftowych.
Głowica dostała nowe uszczelniacze jak i zawory ssące i wydechowe.
Oczywiście zamontowane zostały też wszystkie nowe uszczelki oraz oleje i filtry !
Kolektor został pozbawiony wadliwych klapek wirowych - zostało to również oczywiście wyprogramowane ze sterownika silnika.
Układ klimatyzacji został odgrzybiony oraz nabity nowym czynnikiem.
Na wszystkie powyższe modernizacje i wymiany daję oczywiście gwarancję !
Koszt wszystkich modernizacji to około 5,000zł !!! "
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Passat CC po zerwanyn łańcuchu ( silnik BZB ) Proszę o poradę 2018/06/08 13:24 #83650

  • MorganFox
  • MorganFox Avatar
A jeszcze jedno jak by ktoś sprawdził mi czy oby na pewno ten samochód jest 4 osobowy bo po vinie czasami mi pokazuje 5 ?!?

WVWZZZ3CZ9E506927
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Passat CC po zerwanyn łańcuchu ( silnik BZB ) Proszę o poradę 2018/06/08 14:38 #83651

  • Wojtek69
  • Wojtek69 Avatar
Widać nawet po zdjęciach, że to auto rejestrowane na 4 osoby.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport