Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Chcesz zapytać o auto z ogłoszenia? Pisz tutaj.
{getmodule 105}
{getmodule 161}

TEMAT: prosze o ocene vw polo

prosze o ocene vw polo 2011/01/19 13:38 #6199

  • kielekk22
  • kielekk22 Avatar
witam prosze o ocene tego polo otomoto.pl/volkswagen-polo-wspomaganie-k...drzwi-C16357729.html i rozkodowanie numeru vin wvwzzz6nzvw072792 auto posiada ksiazke serwisowa i chce zobaczyc czy wpisy sie zgadzaja pozdrawiam :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: prosze o ocene vw polo 2011/01/19 13:46 #6200

  • NoozyMan
  • NoozyMan Avatar
sprytnie nie podano przebiegu w ogłoszeniu - może i dobrze bo pewnie jest bardzo duży, albo taki w który nikt o zdrowych zmysłach by nie uwierzył :)
Klapa z tyłu mocno odstaje, albo jest niedomknięta, albo co gorsza jest domknięta i było grzebane.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: prosze o ocene vw polo 2011/01/19 13:56 #6201

  • kielekk22
  • kielekk22 Avatar
auto ma 195tys z groszami ostatni wpis w ksiazce jest z 2007 przy 164tys
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: prosze o ocene vw polo 2011/01/19 14:41 #6202

  • kubski
  • kubski Avatar
klapa faktycznie wyglada nieciekawie i zaczynam sie zastanawiac czy to mozliwe aby byla po prostu niedomknieta :huh:
przy ogledzinach warto zerknac na spasowanie maski wzgledem blotnikow, bo nie jestem do konca pewien czy jest okej
w przebieg rzedu 200kkm jestem w stanie uwierzyc, srodek wyglada calkiem okej :) przynjamniej na zdjeciach :P
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: prosze o ocene vw polo 2011/01/19 15:14 #6203

  • kielekk22
  • kielekk22 Avatar
bylem dzisiaj i ogladalem to polo klapa tylna jest nie zamknieta bo jest odwrucony zamek <ten haczyk na dole> i sie nie zamyka srodek jest naprawde czysty zadbany tapicerka nie jest po rysowana siedzenia i wykladziny nie zuzyte lampy przednie sa oryginalne nie sprawdzilem tylko szyb w bagarzniku podloga jest tez oryginalna martwi mnie troche ciezko wchodzace biegi posiadam itentyczne polo i biegi chodza leciutko wystawilem tu poniewarz chcialem tez zaczerpnac opini innych chociaz ze zdjec :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport