Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Chcesz zapytać o auto z ogłoszenia? Pisz tutaj.
{getmodule 105}
{getmodule 161}

TEMAT: Prośba o ocenę ze zdjęć

Prośba o ocenę ze zdjęć 2011/03/24 00:08 #9276

  • Cracpin
  • Cracpin Avatar
Wiem, że są osoby, które już po zdjęciach mogą co nieco powiedzieć o aucie, doradzono mi, żebym zwrócił się z prośbą o taką ocenę. Auta były sprowadzone z Niemiec, oto linki: otomoto.pl/volkswagen-new-beetle-pelna-opcja-C17971518.html
www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fot...9cGHvtqomOFK3Y7VL4hA
Proszę o ewentualną wypowiedź osób, które dysponują takim darem.
Wielkie dzięki. Czekam z niecierpliwością
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Prośba o ocenę ze zdjęć 2011/03/24 20:51 #9306

  • NoozyMan
  • NoozyMan Avatar
kurcze - strzeliłem niezłą litanię na temat tego Beetla i mi posta wcięło :) więc teraz w skrócie.

To jest auto 10 letnie z Niemiec w dieslu z przebiegiem 102tys. km - hmmm uwierzę prędzej w okolice 200tys. km - skóry na fotelach noszą bardzo mocne ślady użytkowania. Moim zdaniem to auta sprowadzone dzielą się na 95% kombinowanych, żeby znaleźć kogoś kto uwierzy w niski przebieg lub że auto było nie bite i na te małe 5% gdzie ktoś pojechał sam i sprowadził dla siebie auto do użytku (i zrobił to prywatnie na własny użytek) takie auta są pewniejsze, ale mają sporo większe przebiegi.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Prośba o ocenę ze zdjęć 2011/03/24 22:23 #9312

  • Cracpin
  • Cracpin Avatar
Dzięki za odpowiedź i za zainteresowanie. Właściciel twierdzi, że ma je już dwa lata i praktycznie stoi - dlatego sprzedaje, ale jest właścicielem komisu, a tacy wiedzą co zrobić z autem, którego nie użytkują. Kilometrów rzeczywiście mało, a przednia szyba jest nie oryginalna, zatem można podejrzewać, że był bity czołowo. Czyżby dobrze zrobiony?, bo po zdjęciach nie widać nic złego. Może ktoś umie wychwycić coś ze zdjęć. Please. Nie uśmiecha mi się jechać 350 km, żeby stwierdzić, że nie chcę tego auta. Mogę liczyć na Waszą pomoc ?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport