Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Chcesz zapytać o auto z ogłoszenia? Pisz tutaj.
{getmodule 105}
{getmodule 161}

TEMAT: PASSAT 2.8 V6 Tiptronic GLX 2002

PASSAT 2.8 V6 Tiptronic GLX 2002 2011/03/28 21:41 #9461

  • maccthepimp
  • maccthepimp Avatar
Witam.W czwartek lub piątek jadę oglądać to auto

allegro.pl/passat-variant-2002-2-8-v6-vo...owy-i1517015544.html

VIN: WVWWH63B62E371432

Wrzuciłem go na Carfax Airbag i wyszło że nie otwarte poduchy więc możliwy plus za to, pisze "możliwy" bo carfax swoją drogą a wiadomo realnie różnie to bywa.

Jeśli ktoś ma dostęp do Carfax to mam ogromną Prośbę o raport

Na miejscu podłączę pod VAG'a to też się dowiem co i jak.

Może ktoś też coś ze zdjęć zauważył ciekawego :) Pozdrawiam Kuba
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: PASSAT 2.8 V6 Tiptronic GLX 2002 2011/03/28 21:51 #9462

  • maccthepimp
  • maccthepimp Avatar
Wrzuciłem go też na VIN Checker i wyskoczyły zdjęcia jeszcze jak stał w USA

Ma tam inną felgę z przodu od strony kierowcy, zamiast alu ma stalówke.A znów z tych zdjęć z PL to tak jakby ten właśnie lewy błotnik był lekko w innym odcieniu więc duża szansa że był lakierowany ale to przecież nie przekreśla auta, zależy czy to nie coś poważniejszego ale to już obadam na żywo :)
Ostatnio zmieniany: 2011/03/28 21:51 przez maccthepimp.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: PASSAT 2.8 V6 Tiptronic GLX 2002 2011/03/28 21:56 #9464

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Ja jestem ciekaw tego przebiegu...:

W Polsce ma teraz:

Rok produkcji: 2002
Przebieg (km): 152400

W USA miał:

Title Type CLEAN TITLE
Odometer 152,556 ACTUAL

Więc te 149 tys to w czym podawał? W kilometrach? Jak tak to dopiero ściema... W milach zresztą też...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: PASSAT 2.8 V6 Tiptronic GLX 2002 2011/03/28 23:32 #9465

  • maccthepimp
  • maccthepimp Avatar
Ja myślę że on wpisał tak z pamięci mniej więcej ten przebieg w aukcji (sam po sobie wiem jak wystawiałem auto to nie chciało mi się zejść na dół patrzeć ile jest dokładnie tylko wpisałem orientacyjnie) bo na liczniku na zdjęciu widać przebieg i jest tam 152700coś więc możliwy realny jeśli nie był kręcony ostro oczywiście :) Ogólnie przebieg w ustawieniach aukcji wpisany w km, w treści aukcji natomiast nie podany rodzaj miary. Myślę że Carfax mógłby dużo pomóc, liczę na jakąs pomoc.Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: PASSAT 2.8 V6 Tiptronic GLX 2002 2011/03/28 23:36 #9466

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
WVWWH63B62E371432

Model Year2002
MakeVolkswagen
ModelPassat
Body Type4 Door Wagon
Trim LevelGLX
Engine TypeV6, 2.8L
CountryGERMANY
Assy. PlantEmden
Production Seq. Number371432
Drive Line TypeFWD
Restraint SystemDual Air Bag; Active Belts; Side Air Bag
Vehicle TypePassenger Car
Vehicle ClassMid-size Car
Fuel TypeGasoline

Repair Cost$0 USD
Title StateMASSACHUSETTS
Title TypeCLEAN TITLE
Odometer152,556 ACTUAL
Primary DamageMINOR DENTS/SCRATCHES
VINWVWWH63B62E371432
Body StyleSTATION WAGON
ColorBLUE
Engine2.8L 6
DriveFront-wheel Drive
Cylinders6
FuelGAS
KeysYES
ConditionVehicle can be Driven
ZDJĘCIA POJAZDU..............................

LITWA Nie znaleziono
CZECHY Nie znaleziono
WŁOCHY Nie znaleziono
SŁOWACJA Nie znaleziono
SŁOWENIA Nie znaleziono

Odometer Check InfoGOOD NEWS! No problem odometer records found.*
AirBag Check InfoGOOD NEWS! An Airbag Deployment has not been reported to CARFAX.
Carfax Records InfoIMPORTANT! The CARFAX database contains 42 important vehicle history records on this 2002 VOLKSWAGEN PASSAT GLX that may confirm a clean history or uncover potential problems. Order the CARFAX Vehicle History Report to see all the information reported on this vehicle.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: PASSAT 2.8 V6 Tiptronic GLX 2002 2011/03/29 07:46 #9468

  • maccthepimp
  • maccthepimp Avatar
Tak jak myślałem, uszkodzenie w lewy przedni róg auta :) przynajmniej będzie jak negocjować cenę jeśli nie było to nic poważnego. Bardzo Dziękuję. Mam tylko jeszcze małe pytanie, dlaczego jest informacja najpierw że znajduje się w bazie 42 rekordy a tutaj mamy tylko tyle ?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: PASSAT 2.8 V6 Tiptronic GLX 2002 2011/03/29 09:06 #9472

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
To są dwie zupełnie różne bazy danych, carfax często ma mało istotne dane tak żeby było widać dużo rekordów, mogą to być np, wizyty w ASO w celu sprawdzenia płynu do spryskiwacza :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: PASSAT 2.8 V6 Tiptronic GLX 2002 2011/03/29 14:24 #9479

  • NoozyMan
  • NoozyMan Avatar
pamiątkowy zrzut z ekranu :)

Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: PASSAT 2.8 V6 Tiptronic GLX 2002 2011/03/29 15:43 #9481

  • maccthepimp
  • maccthepimp Avatar
Krzysztof napisał:
To są dwie zupełnie różne bazy danych, carfax często ma mało istotne dane tak żeby było widać dużo rekordów, mogą to być np, wizyty w ASO w celu sprawdzenia płynu do spryskiwacza :)

Już rozumiem Dzieki :) rozważam jeszcze wykupienie jednak tego raportu Carfax jeśli nie znajdzie się nikt kto ma dostęp, zastanawiam się jeszcze nad Autocheck bo podobno potrafi być bogatszy we wpisy.Jutro jeszcze mam dzień na prześwietlanie tych danych a potem jadę po auto, bo wydaje się sensowne i bez jakiegoś strasznego przekrętu.

Gdyby ktoś mógł jeszcze pomóc coś zweryfikować lub zauważył coś szczególnego to piszcie ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: PASSAT 2.8 V6 Tiptronic GLX 2002 2011/03/29 16:25 #9484

  • Jacek
  • Jacek Avatar
Ja sprawdzałem dodatkowo pojazd w Autocheck i tu na stronie bezwypadkowy.net, mogę poświadczyć, że te raporty praktycznie niczym się nie różnią są w inny sposób prezentowane dane. Mogę dać namiary na prv na stronkę z autocheck. Pakiet mały kosztuje 30zł a Pakiet duży 100zł dla własnego spokoju można dodatkowo sprawdzić. Ale - moim zdaniem nie ma to większego sensu lepiej prześwietlić auto na miejscu.
Ostatnio zmieniany: 2011/03/29 16:26 przez Jacek.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: PASSAT 2.8 V6 Tiptronic GLX 2002 2011/03/29 16:38 #9485

  • maccthepimp
  • maccthepimp Avatar
Może faktycznie za bardzo napalam się na wirtualne dane :) Pojadę, obadam na miejscu a jak wrócę to zdam relacje ;) tak czy inaczej mam nadzieję że to nie będzie padlina
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: PASSAT 2.8 V6 Tiptronic GLX 2002 2011/03/30 20:20 #9536

  • maccthepimp
  • maccthepimp Avatar
Jestem umówiony jednak dopiero na piątek rano na oględziny.Chciałbym sprecyzować jeszcze co oznaczają wpisy:

Registration event/renewal ponieważ jest tego dużo, chodzi o zmianę właściciela ?

Title (Title#:AX0311191)

Title (Title#:AX311191)(Lien Reported) - to chyba oznacza że samochód był w kredycie.Jeśli mam racje to jak sprawdzić czy wszytko zostało uregulowane?

To już naprawde wszystko :) Przepraszam że was tak męcze
Ostatnio zmieniany: 2011/03/30 20:21 przez maccthepimp.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: PASSAT 2.8 V6 Tiptronic GLX 2002 2011/03/30 20:25 #9538

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Tak na szybko:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: PASSAT 2.8 V6 Tiptronic GLX 2002 2011/03/30 23:28 #9542

  • maccthepimp
  • maccthepimp Avatar
a registration event/renewal ?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: PASSAT 2.8 V6 Tiptronic GLX 2002 2011/04/03 22:47 #9683

  • maccthepimp
  • maccthepimp Avatar
Kupione :) Wróciło szczęśliwie na kołach 500km. Prowadzi się świetnie, zawieszenie nie wybite, sztywne, ciche.Wszystko sprawne (cała elektryka) bo już zdąrzyłem się przez 2 dni nabawić,automat zmienia biegi płynnie, Przyśpiesza bardzo chętnie i przyjemnie :woohoo: Po podłączeniu pod komputer wyszło kilka błędów ale w klimatyzacji i żadnych poważnych.No blacharsko nie ideał, ma kilka malutkich rysek i ze 2 wgniotki ale tego dowiedziałem się dzięki wam więc nie byłem zaskoczony, poza tym za taką cenę z tym wypasem i w takim stanie uważam zakup za udany.

Chciałem podziękować wszystkim którzy pomogli mi prześwietlić auto i przyczynili się do udanego zakupu.

PS. Sprzedawca mimo że handlarz ( a wiadomo u nas w kraju handlarze nie cieszą się dobrą opinią ) okazał się uczciwy i niczego się nie wyparł, zrobił jeszcze mały serwis przed naszym przyjazdem i wymienił pasek rozrządu co potwierdził mechanik. Silnik nie był myty do sprzedaży co też uważam za +

To tyle :) jeszcze raz Dziękuję i Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport