Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: Prośba o ocenę czy warto? Volvo V40

Prośba o ocenę czy warto? Volvo V40 2011/07/22 07:19 #14615

  • stalowy22
  • stalowy22 Avatar
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Prośba o ocenę czy warto? Volvo V40 2011/07/22 09:03 #14621

  • AdamM71
  • AdamM71 Avatar
Typowy wiejski handlarz około 40 lat. W przebieg bym może nawet uwierzył. Widać że auto było autem rodzinnym. Co mnie osobiście śmieszy u takich picerów to smarowanie wszystkiego plakiem, łącznie z silnkiem :laugh:
Widać że wszystko zostało dokładnie umyte i wymazane wędzonym kurczakiem (plak).
Jedyny problem to brak odpowiedniej impregnacji skóry co widać na fotkach. Jak jesteś zainteresowany to bij cene w dół przez umycie silnika (nie widać stanu faktycznego), zużyta i źle impregnowana skóra,sprawdź czy deklarowana navi jeszcze działa, jak nie to cena znowu w dół.
Zwróć dokładnie uwagę na lewą przednią lampę i to co jest pod nią bo coś tam dziwnie to wygląda.
Z silnikiem szału też nie ma 1,9 tdi i do tego producent ..... B)
Pamiętaj że Volvo zaczyna się od V60, a poniżej to reno. ;)


Tu bywam:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Prośba o ocenę czy warto? Volvo V40 2011/07/22 11:49 #14637

  • xsarabreak
  • xsarabreak Avatar
AdamM71 napisał:
Co mnie osobiście śmieszy u takich picerów to smarowanie wszystkiego plakiem, łącznie z silnkiem :laugh:
Widać że wszystko zostało dokładnie umyte i wymazane wędzonym kurczakiem (plak).
Nie każdy lubi brud, kurz, i bliżej nieokreślony nie ład w aucie. U mnie auto jest doprowadzane to takiego stanu raz w tygodniu, czyszczę każdy zakamarek, wycieram silnik z kurzu, czasem używam odkurzacza aby zebrać piasek z komory silnika. Trzeba się cieszyć że jest jeszcze co myć, bo widziałem już silniki, którym litry sprayu + myjka ciśnieniowa nawet nie pomogły...
Ludzie boją się wycieku na silniku, a ja wolę auto z uszczelkami do wymiany niż klepkę czy też kręcony licznik... Do tego to chyba TD a nie TDI. Silnik podobny do aut konstrukcji PSA. Bardzo wytrzymały, eksploatowany z głową przejeździ nie jedno VW czy BMW. Jedyne co może wymagać ingerencji to turbo.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Prośba o ocenę czy warto? Volvo V40 2011/07/22 13:50 #14649

  • AdamM71
  • AdamM71 Avatar
Przyjacielu, ja też lubię jak auto jest czyste wewnątrz, na zewnątrz jak i w komorze silnika.
Co do plaku na desce to wybacz,ale kłania ci się brak podstawowych wiadomosci o auto kosmetyce. Do tego są fajne pianki i mleczka, które nadają materiałą naturalny wygląd i dodatkowo je zabezpieczają, a nie zasmarowują kurz i brud warstwą tłuszczu.
Co do silnika to w aukcji wyraźnie pisze 1.9TDi. Chyba że wiesz lepiej co koleś sprzedaje.
Następna sprawa to ten silnik na pewno nie przeżyje prawidłowo eksploatowanego meserszmita BMW. Nie znasz tej marki nawet w 0,01 % to nie wypisuj bzdur.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Prośba o ocenę czy warto? Volvo V40 2011/07/22 18:23 #14663

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Do tego auto nie ma ESP jak podaje sprzedający :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Prośba o ocenę czy warto? Volvo V40 2011/07/22 19:23 #14670

  • Robert W.
  • Robert W. Avatar
W tym roczniku (09.2000-06.2004) montowane były silniki Renault o mocy 102 i 115 KM z wtryskiem bezpośrednim typu common rail (dCi) o pojemności 1870 cm^3.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Prośba o ocenę czy warto? Volvo V40 2011/07/22 19:31 #14671

  • xsarabreak
  • xsarabreak Avatar
Nigdzie nie napisałem że używam plaku. ;) A o kosmetyce aut chętnie wymienię się doświadczeniami bo akurat zajmuję się detailingiem (czynnie) :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport