Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: volvo v50

volvo v50 2011/09/26 19:56 #16746

  • a
  • a Avatar
Potrzebuję pomocy przy zakupie auta, czy to auto jest warte zakupu?
allegro.pl/show_item.php?item=1824605787
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: volvo v50 2011/10/02 19:47 #16887

  • grzesiek84
  • grzesiek84 Avatar
Witam,

może kolega A nie był wylewny w zapytaniu o to auto i przez to nie ma żadnych odpowiedzi ale ja również zainteresowałem się tym egzemplażem ponieważ robi wrażenie wyglądem, wyposażeniem itd.- sprzedający zapewnia że sprowadzają tylko bezwypadkowe samochody z gwarancją przebiegu, wg mnie nie wygląda na to żeby było auto po jakiejkolwiek przygodzie ale może jakiś ekspert z forum już oglądał auto bądź coś wywnioskuje z ogłoszenia. Jestem w trakcie uzyskania nr Vin. Trochę mnie dziwi jedna sprawa otóż ogłoszenie jest wystawione kolejny raz a auto naprawdę prezentuję się nieźle, ma dobre wyposażenie, niski przebieg, cena też normalna i nikt go nie kupił mimo że to chodliwe auta.
Jak uzyskam nr Vin oraz inne potrzebne informację od sprzedającego to tu je umieszcze.

PROSZĘ WSZYSTKICH KTÓRZY MIELI DO CZYNIENIA ZE SPRZEDAWCĄ BĄDŹ Z JEGO SAMOCHODAMI ABY UMIEŚCILI O NICH OPINIE.

Jestem mocno zainteresowany tym autkiem więc za wszelką pomoc z góry dziękuję- mam nadzieję ze pomożecie uniknąć miny przed wycieczką do Płocka.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: volvo v50 2011/10/03 07:04 #16904

  • Tomasz
  • Tomasz Avatar
Tak na szybko, coś nie tak z obsadzeniem lewego reflektora(+maska prawa strona)
- to wróżby - , co do vin nie sądzę żeby go podał - no ale :)

i do tego, fatalna obróbka w Photoshop



Ostatnio zmieniany: 2011/10/03 07:06 przez Tomasz.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: volvo v50 2011/10/03 07:36 #16905

  • a
  • a Avatar
Niestety też próbowałam uzyskać nr VIN i nie udało mi się. Sprzedawca miał mi podać jak wróci do biura ale niestety później już nie odbierał ode mnie telefonu. Dlatego odpuszczam sobie to auto, bo widocznie coś nie tak jest jeśli nie chce podać. Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: volvo v50 2011/10/03 07:46 #16907

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Też mi się nie podobała ta strona ale nie chciałem wróżyć.

Co do VIN Volvo to tylko w ASO można sprawdzić o ile jest się właścicielem albo ma pełnomocnictwo właściciela, inaczej nie chcą nic podać.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: volvo v50 2011/10/03 08:24 #16910

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
kazdego boli ta lampa i dziura miedzy maska i nadkolem ;) byl dzwonek na bank w ta strone. No i przebieg ;) wydaje mi sie ze 200tys bylo. Skora na fotelu kierowcy juz lekko zuzyta. Tyle fotek tapicerki ale w pelni siedziska kierowcy nie ma pokazanego
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: volvo v50 2011/10/03 19:38 #16941

  • grzesiek84
  • grzesiek84 Avatar
Dzięki za dobrą robotę!!! z tym złym spasowaniem myślałem że to takie ujęcie ale są tu ludzie którzy mają większe doświadczenie. Faktycznie gość nie odbiera tych samych nr telefonów od niewygodnych klientów, ale gdy spróbowałem z innego nr to już nie było problemu.

Jeszcze raz dzięki.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport