Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: Volvo c30, vin

Volvo c30, vin 2011/10/04 18:56 #16978

  • analog
  • analog Avatar
Proszę o sprawdzenie samochodu:
otomoto.pl/volvo-c30-jasne-skory-super-stan-C20900354.html
Vin: YV1MK204292132084

Byłem dziś go obejrzeć i wygląda dosyć dobrze. Ma pomalowane lewe drzwi ale nie widać szpachli. Jutro mam zamiar pojechać tam z miernikiem grubości lakieru i z znajomym co się zna trochę bardziej na samochodach. Bardzo wdzięczy bym był za pomocną radę bo jednak 40 tyś to nie jest mała suma pieniędzy...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Volvo c30, vin 2011/10/04 19:28 #16981

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Jak to mówi mój znajomy ze Szwajcarii "100% aut exportowanych do nas jest po wypadku" pytanie tylko jak bardzo i jak to zostało naprawione. Auta w Szwajcarii są dużo droższe niż w innych krajach Europy (głównie Niemcy) więc jak jest okazja cenowa to trzeba mieć zdwojoną uwagę. Co do samych aut to w 95% są zadbane bo tam nikt nie robi auta u sąsiada tylko wszystko w ASO, tak samo jak przebiegi z reguły nie są wysokie chyba że ktoś jeździ sporo po innych krajach (Niemcy, Francja, Włochy ...). Jak chcesz kupować to bierz auto do ASO Volvo i niech sprawdzą dokładnie co i jak bo to że walony nie znaczy że był skasowany.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Volvo c30, vin 2011/10/04 19:52 #16986

  • analog
  • analog Avatar
Zdaje sobie sprawę że samochód może być po przejściach, wszystko zależy po jakich. Jutro nawet nie biorę pieniędzy aby nic mnie nie podkusiło aby odrazu kupować. :whistle: :whistle:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Volvo c30, vin 2011/10/04 20:06 #16988

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Ja swoje Volvo kupiłem bo mi się spodobało :) to że było robione to było pewne co się potwierdziło na sprawdzeniu grubości lakieru, poza tym dobra sztuka przetestowana w ASO.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport