Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: volvo V50

volvo V50 2010/07/25 13:57 #263

  • Mateusz K
  • Mateusz K Avatar
Co sądzicie o tym aucie? Zdjęcia troche zmontowane jakby sprzedjący chciał cos ukryć

moto.allegro.pl/item1148932114_volvo_v50...136_km_momentum.html
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: volvo V50 2010/07/26 19:21 #282

  • Jantys
  • Jantys Avatar
Oj :) z V50 to miałem już kiedyś przygody - po obejrzeniu około 10ciu sztuk skończyło się na zupełnie innej marce.
Zwracaj uwagę na wnętrze - w 95% gałki na desce w środku będą poobdzierane z gumy, wnęki z aluminium przy drzwiach zapewne też będą poobstukiwane. Zajrzyj pod maskę i zobacz czy wszystko jest na swoim miejscu - jak nie do końca masz o tym pojęcie to zrób tak - dowiedz się jak najwięcej od sprzedawcy (o ile Ci się uda) - zadzwoń do Volvo i umów się na sprawdzenie auta (niestety z reguły mają bardzo długie terminy - nawet tydzień, ale może uda Ci się wstrzelić w pusty termin - w końcu wakacje :) ) - takie sprawdzenie kosztuje o ile dobrze pamiętam około 500zł
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: volvo V50 2010/07/26 23:31 #286

  • Mateusz K
  • Mateusz K Avatar
Dzięki za porady, po obejrzeniu kilku "kwiatków" coraz mniej wierze w znalezienie dobrego egzemplarza w interesującej mniej cenie. Chyba lepiej bedzie wybrać coś mniej "luksusowego"
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: volvo V50 2010/07/27 00:33 #287

  • Sleeve
  • Sleeve Avatar
Możesz też zerknąć na forum Volvo i tam popytać, może ktoś sprzedaje coś ciekawego. Nie powinno być też problemu ze znalezieniem kogoś, kto zna się na marce i chętnie posłuży poradą a może i pofatyguje się z Tobą zobaczyć i sprawdzić coś, co by Cię interesowało.
Ostatnio zmieniany: 2010/07/27 00:34 przez Sleeve.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: volvo V50 2010/09/03 15:45 #806

  • black_mamba_pl
  • black_mamba_pl Avatar
żeby nie powielać wątku,napisze tutaj.
otomoto.pl/volvo-v50-2-0d-136km-kinetic-...volvo-C12120310.html

czy można wierzyć takim ogłoszeniom? chodzi mi o to czy oferowane auta które są sprzedawane
przy autoryzowanych delaerach można powiedzieć że to bezpieczny zakup??
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: volvo V50 2010/09/03 16:07 #807

  • Jantys
  • Jantys Avatar
jeśli chodzi o dealerów Volvo i akurat tego dealera to raczej nie masz się czego bać - na miejscu powiedzą Ci wszystko o tym samochodzie - dla własnego bezpieczeństwa można wziąć czujniczek lakieru, ale to czysta formalność.
Ja swego czasu jak szukałem V50tki to byłem u dealera na Puławskiej i miło i sympatycznie mogłem sobie sprawdzać auta które mnie interesowały.
Reasumując bardziej polecam właśnie takie szukanie V50 u dealera niż po tych sprowadzanych - jak pisałem wcześniej trudno jest znaleźć dobrą sztukę - rekordem mojej głupoty było zawierzenie sprzedawcy z Poznania - pojechałem zobaczyć, a właściwie kupić v50 i jak już byłem na miejscu to z lekkich poprawek lakierniczych o których zapewniał sprzedawca, zobaczyłem auto które było mega zniszczone i na dodatek silnik był w środku samochodu i po lakierowaniu całości - musiał być mega dzwon bez dwóch zdań. Pozostałe jakie oglądałem V50 a było ich trochę były też w bardzo kiepskim stanie - najładniejsze i sprawdzone widziałem tylko u dealerów - minus jeden był tylko taki że były droższe sporo - ale coś za coś.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: volvo V50 2010/09/04 20:07 #821

  • black_mamba_pl
  • black_mamba_pl Avatar
dziękuję za komentarz.
spora różnica - mniej więcej jaka kwota? 10 tyś?
jestem jak najbardziej za tym żeby zapłacić więcej ale mieć poprawny/sprawdzony
samochód a nie atrapę ;D w każdym razie jak się zdecyduję to właśnie w taki sposób
będę chciał kupić. poprostu chciałem znać zdanie innych...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: volvo V50 2010/09/04 20:42 #822

  • Mateusz K
  • Mateusz K Avatar
Ktoś wie coś na temat aut którymi handluje firma Auto Plaza ze Swarzędza? Z tego co widzę specjalizują się w marce Volvo. Przeglądam sobie dziś allegro i znajduje takie ogłoszenie moto.allegro.pl/v50-mod-2008-bezwyp-serwis-i1210498011.html
Ostatnio zmieniany: 2010/09/04 20:44 przez Mateusz K.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: volvo V50 2010/09/05 11:15 #826

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Popytaj na www.v40.pl/index.php bo o ile pamiętam nie raz było na temat tej firmy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: volvo V50 2010/09/05 13:03 #828

  • Mateusz K
  • Mateusz K Avatar
Dzięki za info ;) Z tego co widzę trzeba omijać ich szerokim łukiem...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport