Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: volvo s40

volvo s40 2010/11/25 12:59 #4024

  • cs
  • cs Avatar
Witam znawców,
znalazłem takie oto ogłoszenie:
otomoto.pl/volvo-s40-C16368471.html
co o nim sądzicie??
będę wdzięczny za wszelkie opinie :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: volvo s40 2010/11/25 14:01 #4026

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Zakup Polska, warto sprawdzić w ASO co było robione i w razie czego podjechać. Jak dla mnie warto poświęcić czas i pieniądze na sprawdzenie bo rzadko spotyka się kupione w PL a to co trafia do nas z zachodu to raczej już swoje lata świetności mają za sobą. Brat szukał V50 i po obejrzeniu z 50 sztuk się poddał a nie szukał tych tanich tylko zazwyczaj te drogie oferty ....
Jak masz możliwość weź nr. VIN od właściciela i postaraj się dowiedzieć samemu w ASO ale na tel. podają jak im się chce, najlepiej podjechać z numerem. Jak byś miał VIN i nie miał jak podjechać podaj na forum może uda mi się podjechać na Volvo Polska bo mam tam ze 3km ale nie w tą stronę co jadę i nie po drodze ale może jak bym miał chwilę to podjadę.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: volvo s40 2010/11/25 14:52 #4033

  • cs
  • cs Avatar
Dzięki Krzysztof za wskazówki.
Właściciel kupił auto w 2008 od szefa salonu VOLVO na Płowieckiej w Warszawie.
Numer VIN: YV1MS214262174892.
Powiedział, że był regularnie serwisowany i ma wszystkie przeglądy. Niestety nie mogę sprawdzić wszystkiego osobiście, bo z czasem krucho.
Jak kolego podjedziesz do Volvo i sprawdzisz co i jak z tym modelem to zwracam koszty wycieczki :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: volvo s40 2010/11/25 17:31 #4037

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Juto jadę na zmianę opon (tak wiem późno) na 16 i jak się wyrobią to powinienem dać radę podjechać do 17 i może uda się sprawdzić ale nic nie gwarantuję na 100%.

ps. Ja bym poważnie zastanowił się nad tym autem bo trafić salonówkę PL w dobrym stanie to jak trafić 6 w totka :) ja bym rezerwował wstępnie zanim Ci zwiną :) oczywiście przegląd w ASO obowiązkowy ale warto się zastanowić nad taką sztuką.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: volvo s40 2010/11/26 07:54 #4069

  • cs
  • cs Avatar
Z tą szóstką w totka to absolutna racja - kupić w Polsce dobry samochód, to rzeczywiście sztuka.

Zastanawia mnie też dlaczego z VIN rok produkcji wynika 2006, a samochód jest z 2005 r.??
w każdym razie, jak Ci się uda podjechać to czekam na jakieś wieści, a jak nie, to spróbuję się umówić i jechać od razu do ASO z właścicielem.
pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: volvo s40 2010/11/26 08:05 #4070

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
W moim Volvo z VIN wychodzi 2001 rok i tak był kupiony ale ..... zakup auta to początek stycznia więc jak dla mnie bez szans było żeby zrobili go w 2001 roku, na 100% wyszedł z fabryki w 2000 roku i pewnie Volvo już robiło produkcję na 2001 rok dla tego w VIN jest data 2001.

To już dzwoń do ASO i dopytaj się o terminy po potrafią być długie. Fajnie by było jak byś pojechał do innego ASO niż ten w którym był robiony bo zawsze to nowi ludzie którzy nie muszą znać przeszłości tego auta a skoro wyszło od kierownika ASO to znając nasz naród może zawsze coś nagiąć jeśli chodzi o ocenę. Dodam że jak jak jeździłem do ASO to nigdy nie widziałem co z nim jest robione, zawsze czeka się przy kawce na opinię już wydrukowaną albo gotową w systemie do wydruku.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: volvo s40 2010/11/26 16:39 #4086

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Byłem w ASO Volvo Polska na Puławskiej i niestety nie udało się nic sprawdzić.

Nie ma problemu ze sprawdzeniem historii pojazdu ale musi być właściciel pojazdu albo jego pisemna zgoda na sprawdzenie VIN, tłumaczą się ochroną danych osobowych.

Tak więc jednak musisz się pofatygować osobiście do tego Volvo i poprosić i zgodę albo wyciągnąć właściciela na spacer do ASO.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport