Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: Volvo V50 D5

Volvo V50 D5 2014/04/11 21:08 #60006

  • waterman
  • waterman Avatar
Link do ogłoszenia
allegro.pl/volvo-v50-2-4-d5-179-km-aut-n...ora-i4129964862.html
Nr-u VIN co prawda nie mam, ale może uda się coś ustalić po numerze rejestracyjnym
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Volvo V50 D5 2014/04/12 14:15 #60052

  • paszczak26
  • paszczak26 Avatar
Witaj,
miałem Volvo V50 2.0D i jezdziłem nim przez 6lat. Na początku super świetnie ale po pewnym czasie zacząłem się dopatrywać że auto było całe malowane i musiał być to niezły szrot.

Zwróć uwagę na :

-pękające szpachle ( u mnie się tak porobiło)
-po podniesieniu maski zobacz czy są wszystkie naklejki żółte
- po otwarciu drzwi tylnych prawych powinna być wlepka biała (ja miałem auto z 2004 roku i była biała późnij zrobili czarne)
-po drzwiami na dole powinna być nalepka wersji wyposażenia
-u mnie zamek tylny prawy po zamknięciu odskakiwał po 1min i cała prawa strona się otwierała
-w nogach pasażera pod miszkiem na bocznej prawej stronie przy drzwiach sprawdz czy są całe zaczepy modułu cem, ja miałem tam pełno taśmy izolacyjnej i zaczepy były powyłamywane
-zobacz czy działają przyciski z kierownicy
-uruchom auto włącz klime i "pobaw się" minimum maksimum nawiewu i tak z parę razy i z temperaturą tak samo(jak oglądałem volvo przed zakupem u pewnego pana to wystrzelił jakiś wężyk i zalał cały silnik zielonym płynem i zaczęło się dymić)
-sprawdź czy pod zderzakiem z przodu jest tak zwany hokej taka plastikowa listwa
-zwróć uwagę na łożyska bo tam się kupuje komplet razem z piastą a to tanie nie jest
-zobacz na fotele ponieważ auto ma SIPS i WHIPS i jak miał kresz to będzie szpara między oparciem a siedziskiem taka że rękę wsadzisz i cały fotel jest przekrzywiony
-po otwarciu maski zwórć uwagę na plastiki i takie plastikowe kołki ponieważ często gęsto są luźne ponieważ były wielokrotnie wkładane
-jak automat volvo to sprawdź jego stan ponieważ nowe automaty volvo są ok i jak ktoś o nie odpowiednio dba to długo będzie działał ale często tak jest że ludzie to zaniedbują.

To tyle z moich wrażeń podczas użytkowania ale ogólnie auto jest świetne miałem 2.0D 136KM i był to bardzo elastyczny motor to na pewno w wersji D5 będzie rewelacyjny.

Pozdrawiam.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Volvo V50 D5 2014/04/13 21:06 #60122

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
Taki przebieg to zazwyczaj jest po 4 latach uzywania ;) a nie po 8 ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport