Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: Volvo S80

Volvo S80 2014/08/09 21:08 #65242

  • Kamyk2007
  • Kamyk2007 Avatar
Co sądzicie o tym samochodzie allegro.pl/show_item.php?item=4465048034 ?? Był ktoś może zobaczyć to Volvo ??
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Volvo S80 2014/08/09 21:15 #65243

  • Kamyk2007
  • Kamyk2007 Avatar
Może ktoś z kol. ma jakieś inf. na temat tego samochodu? Pozdrawiam, Michał.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Volvo S80 2014/08/10 06:48 #65244

  • krzysieksel1969
  • krzysieksel1969 Avatar
Patze na oferte tego handlarza i ma same "Unikatowe itd itp egzemplarze" jak on to robi ,że tylko takie znajduje.Przecież takie auta sprzedają się na pniu w niemczech i trzymają cena a tu same okazje.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Volvo S80 2014/08/10 09:06 #65245

  • Kamyk2007
  • Kamyk2007 Avatar
Mnie zastanawia też to (patrząc na nr rejestracyjne) samochodów z tego komisu - że żadna z rejestracji niemieckich nie ma tych oznaczeń okrągłych oznaczeń (nalepki). Ciekawy jestem dlaczego i z czym to jest związane?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Volvo S80 2014/08/10 09:40 #65246

  • krzysieksel1969
  • krzysieksel1969 Avatar
Wytłumacze już to...żeby wyrejestrować auto w niemieczech musi zdać oryginalne tablice w urzędzie,pózniej albo przywozi takie auto na lawecie albo na zjazdówkach/żólte albo czerwone jest na nich data na pasku/ natomiast żeby zarejestrować taki samochód w polsce musi być wyrejestrowany w danym państwie .Te wszystkie tablice to są tzw wklejki które możesz sobie zamówić w internecie za 50zl tylko UWAGA!!! możesz mieć przegląd,opłacone akcyzy ubezpiecznieniea w razie wypadku i tak ubezpieczalnia się na Ciebie wypnie bo żeby poruszać sie po drodze musisz mieć ważne tablice rejestracyjne i policja karze Cie mandatem 500zl i zakazem dalszej jazdy.Moje zdanie jest takie poszukaj auta zarejstrowanego najlepiej jak najdłuzej na sprzedającego , tylko pytaj sie podczas rozmowy czy widnieje w dowodzie rej. bo to ze jest włascicielem nie znaczy ze będzie wpisany w dowodzie tak samo jak to ,że klima jest sprawna nie znaczy ,że chłodzi .Wiele razy spotkałem się z tym ,że jest sprawna ale trzeba nabic:).Ja już wiele razy kupowałem auta dla rodziny i znajomych na dzień dobry odrzucałem oferty komisów i okazji sprowadzonych ,wtedy już niewiele zostaje a po rozmowie jeszcze mniej.potem popatrz na cene .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport