Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Bezwypadkowy Pontiac :)

Bezwypadkowy Pontiac :) 2014/02/25 13:00 #57524

  • NINPO
  • NINPO Avatar
Ot, mądrego to dobrze posłuchać -jak mawiał klasyk Pawlak ;) Przykład tego ogłoszenia dobitnie pokazuje, że zamysłem tego sprzedawcy, od samego początku, było wprowadzanie w błąd. Na pierwszej stronie jest pełny opis samego ogłoszenia i zarówno moje, jak i moderów uwagi. Począwszy od rocznika produkcji, który w ogłoszeniu i 2005-tym był, po opis bezwypadkowości, co nie jest prawdą i zawsze wywołuje moje wątpliwości. Nie jesteś jeden z drugim pierwszym właścicielem pojazdu od samej nowości - to skąd u licha możesz w 100% wiedzieć, jaka faktycznie była przeszłość samochodu? I w opisywanym przypadku mamy i potwierdzenie rocznika produkcji jako 2003 (10ta pozycja w numerze VIN, jak wszyscy wiemy, oznacza jedynie rok modelowy, nie rok produkcji. Faktyczny miesiąc i rok produkcji jest dodatkowo wbity do amerykańskiej tabliczki znamionowej, tj. biala naklejka na boku drzwi kierowcy i pole DATE -tam na 100% jest miesiąc łamany przez 2003 rok, o ile ktoś już naklejki nie zdarł :). Mamy też potwierdzenie wypadkowości, jako Salvage Title. Koniec i kropka.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Bezwypadkowy Pontiac :) 2014/11/23 11:02 #67829

  • NINPO
  • NINPO Avatar
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Bezwypadkowy Pontiac :) 2014/11/23 11:04 #67830

  • NINPO
  • NINPO Avatar
I już nawet nie wykłócają się, że to 2004, czy 2005 rok :laugh: Sami wpisali 2003, a jeszcze niedawno jakiś pyskacz ujadał jak młody spaniel, że młodsze :laugh: Może lubi młodsze..większość chyba lubi..dziewczyny, rzecz jasna :whistle:
;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Bezwypadkowy Pontiac :) 2014/11/23 12:53 #67831

  • jasiek22
  • jasiek22 Avatar
Bezwypadkowy oczywiście w dalszym ciągu i z Wrocławia przenieśli go do Warszawy może tam się ktoś nabierze :D
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Bezwypadkowy Pontiac :) 2014/11/23 21:06 #67847

  • NINPO
  • NINPO Avatar
Pewne rzeczy są niezmienne ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: AutoRaport