Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: CADILLAC ESCALADE

CADILLAC ESCALADE 2015/11/02 20:37 #73773

  • ULAN
  • ULAN  Avatar
Witam!
Przymierzam się do kupna tego Escalade: otomoto.pl/oferta/cadillac-escalade-wyja...amiana-ID4odDmf.html
Wygenerowałem sobie raport z numeru VIN: partner.automo.pl/raport/27172/36f9b7b66...02b1ade702eb#gallery[photo0]/6/
Auto na zdjęciach w raporcie nie ma przedniego zderzaka oraz reflektorów, lecz wszystko pod spodem jest całe. Sprzedający mówi że samochód jest w 100% bezwypadkowy, ma podobno oryginalną powłokę lakierniczą. Cadillaca sprowadził jego znajomy który przeprowadził się z USA do POLSKI. Jak na razie nie złapałem go na żadnym kręceniu ponieważ przy rozmowie powiedział mi że ten znajomy kupił go bez przedniego zderzaka. Gdyby ktoś z Was miał jeszcze jakieś informacje o tym aucie to byłbym bardzo wdzięczny za pomoc. Numer VIN: 1GYFK63807R420155
Z góry dziękuje.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

CADILLAC ESCALADE 2015/11/02 22:14 #73786

  • AutoRaport
  • AutoRaport Avatar
  • Offline
Ponad to co już masz to ja mam jeszcze ogłoszenie z Otomoto z 2012 oraz raport z USA
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Ostatnio zmieniany: 2015/11/02 22:15 przez AutoRaport.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

CADILLAC ESCALADE 2015/11/02 22:48 #73789

  • ULAN
  • ULAN  Avatar
Co oznacza SALVAGE DAMAGED? Uważasz że warto kupić ten samochód?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

CADILLAC ESCALADE 2015/11/03 08:50 #73795

  • AutoRaport
  • AutoRaport Avatar
  • Offline
To "SALVAGE DAMAGE" oznacza dokładnie to co widzisz na zdjęciach z USA (czyli po tym zdarzeniu dostał taki tytuł od ubezpieczyciela)
Czy warto?
Hm.. nie wiem czy z poduszki powietrznej wisi na dole (przedostatnie zdjęcie) - jak to nie worek i poduszki są całe to chyba warto się tym autem zainteresować - tylko pamiętaj że kiedyś będziesz to auto sprzedawał, a info o nim jest już u nas na forum :) ukryć się tego zderzaka nie da.
IMHO: to ja bym się interesował :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

CADILLAC ESCALADE 2015/11/03 10:25 #73799

  • ULAN
  • ULAN  Avatar
Ok, dzięki za informacje :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

CADILLAC ESCALADE 2015/11/13 23:20 #73995

  • fifik22
  • fifik22 Avatar
Witam,
kolego jeżeli nadal rozważasz zakup tego Escalade to moge coś nie coś o nim powiedzieć, oglądałem go kilka lat temu u tego samego właściciela. Auto generalnie zaniedbane, przyniszczona wnętrze, pourywane uchwyty tylnego zderzaka, przedni zderzak od wersji PLATINUM, maska też była wymieniana bo zwykła nie pasuje do zderzaka PLATINUM, świecił się CHECK przy mocniejszym wciśnięciu gazu przerzucał na benzynę. Paliła się kontrolka poduszek, przebieg w dniu kiedy go oglądałem był niższy niż na zdjęciach z USA (po przeliczeniu na km) a w ogóle to jest tam założony licznik od wersji kanadyjsko-europejskiej, felgi PLATINUM ale złazi z nich chrom, beznadziejne chińskie opony niemiłosiernie huczące, lampy przerobione na zasadzie chińskich żarówek LED (porażka) z tego co pamiętam odpadała klapka od haka, oraz w dniu oględzin miał uszkodzone drzwi kierowcy (wgniecione do wymiany lub grubej szpachli). Seryjne radio zmienione na navi ale też nie wszystko działało tam prawidłowo. To chyba tyle co pamiętam może w USA faktycznie nie było tragedii ale nie jest wart nawet tych 119tys, kiedyś był chyba w okolicach 150. Ja bym za niego zaproponował na dziś 70 tys zł.

Pozdrawiam,
mam nadzieję, że pomogłem.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

CADILLAC ESCALADE 2015/11/14 14:15 #74000

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
auto moglo byc tez podrobione po strzale na terenie usa. Akurat nie mieli reszty elementow i sprzedawali jak na foto z USA
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport