Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: Kupiłem powypadkowego golfa czy odzyskam pieniądze?

Kupiłem powypadkowego golfa czy odzyskam pieniądze? 2015/12/06 20:09 #74498

  • zuber2007z
  • zuber2007z Avatar
Witam panowie mam pytanie czy mogę odzyskać pieniądze za auto które kupiłem.Cała sprawa ma się tak,że kupiłem 2dni temu golfa V za 17 tysiecy zloty 2005 rok prawdpodobnie po dzwonie na czołówkę.Samochód oglądałem u lakiernika i okazało się ,że była malowana maska i lewy błotnik.Sprawdzałęm też na przeglądzie zwracając diagnoście ,że malowany był lewy błotnik.On mówił ,że samochó sprawny wszystko ok.O masce wiedziałem od początku a błotniku potem.Ale to było auto przez znajomego załatwiane więc mówie no który nie jest obity troszke.Jakie było moje zdziwnie gdy kolega sprawdził następnego dnia ,że szyba 2008 i pas od kierowcy jest wymieniony na 2008.O czym sprzedający nie mówił.Dziś też zauważyłem ,że z prawego słupka coś takiego szarego wystaje prawdopodobnie reszta poduszki powietrznej.Umowe którą zawarłem to taka ta standardowa z internetu.Auto nie ściąga anie nic teoretycznie jest sprawne.Jak myślicie zdziałam coś czy raczej nie?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Kupiłem powypadkowego golfa czy odzyskam pieniądze? 2015/12/06 22:35 #74502

  • moto-rzeczoznawcy
  • moto-rzeczoznawcy Avatar
Wszystko zależy od okoliczności nabycia (dowody) i sprawnego prawnika.Proponuję odwiedzić kancelarię adwokacką ( tylko nie taką od rozwodów i całej reszty - powinni być dobrzy z KC) i przedstawić problem.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Kupiłem powypadkowego golfa czy odzyskam pieniądze? 2015/12/06 22:57 #74504

  • zuber2007z
  • zuber2007z Avatar
Jutro wpadne do kancelarii i przedstawie problem swiadka mam ojca.On jest wpolwlascielem auta.Dziekuje za odpowiedz
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Kupiłem powypadkowego golfa czy odzyskam pieniądze? 2015/12/09 09:48 #74533

  • zuber2007z
  • zuber2007z Avatar
Witam nie mogłem odpisać zbyt szybko bo nie miałem czasu. Byłem u adwokata co się okazało kupiłem auto od oosoby prywatnej. Nie mam nic co by mogło mówić o tym ,że auto jest bezwypadkowe. Brak ogłoszenia auto z polecenia znajmoego,brak zapisu na umowie o bezwypadkowości samochodu. Ogólnie to sprawa jest przegrana. Dlatego przestrzegam wszystkich którzy to będą czytać dopiszcie na umowie kupna-sprzedaży samochodu "auto bezwypadkowe,bezkolizyjne" A ja jakoś już to przełkne ,że dałem się wyrolować Człowiek uczy się na własnych błędach.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Kupiłem powypadkowego golfa czy odzyskam pieniądze? 2015/12/17 09:15 #74605

  • frein
  • frein Avatar
Bardzo nie miła sytuacja, auto z polecenia i po kolizji/wypadku. Czego to ludzie nie zrobią dla pieniędzy.
Zakres napraw blacharskich to tylko ten co wymieniłeś?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Kupiłem powypadkowego golfa czy odzyskam pieniądze? 2015/12/17 17:42 #74613

  • zuber2007z
  • zuber2007z Avatar
WIem ,że malowany był błotnik i maska. Ale sądzę,że teauto ktoś poprtsu dobrze zrobił w 2009 roku wtedy miał większą wartość więc się opłacało.Znajomy to polecił bo to wiesz jego kumpel z pracy miał. Nawet już nie chcę się stresować oszczędzałem trochę na auto a tu klops. Grunt ,że hamuje poprawnie abs działa jak sprawdzałem na śliskiej nawierzchni i nie ściąga. Ogólnie znam całą historie auta wyprodukowane było w 2005 roku w niemczech. Do listopada 2008 bylo w niemczech w kwietniu 2009 przyjechalo do polski. A pasy i szyba jest 2008 rok więc podejrzewam ,że ktoś wycedził zimą w coś wypadku raczej nie było bo w historii vw nic nie ma a w tym auto dna tez nic nie ma o wypadku. Po czym zakupił go jakiś kierownik (wiem bo auto niedaleko mnie miało 2 właścicieli) Teraz gość miał go 2 lata i teraz ja :( . Jedyne co dobre ,że przebieg ma dobry nie był cofany bo kierwonik jezdzil nim po sprowadzeniu do serwisu. Człowiek uczy się na własnych błędach teraz już wiem gdy będę kupował kolejne auto musi mi podpisać ,że auto jest bezwypadkowe, bezkolizyjne jeśli nie nie kupuje.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Kupiłem powypadkowego golfa czy odzyskam pieniądze? 2015/12/17 17:48 #74614

  • zuber2007z
  • zuber2007z Avatar
Samochód miał odkręcan wszystkie drzwi , klape, widać po śrubach i oba błotniki. Sporo mnie to nauczyło nie liczy się tylko przebieg lepiej kupić z troszkę kręconym licnzikiem a całe auto.Silnik w razie czego można wymienić.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport