Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: GSX-R GSXR 1000 K9 VIN JS1GT78A092102213

GSX-R GSXR 1000 K9 VIN JS1GT78A092102213 2012/03/04 21:07 #23167

  • Suzuki GSX-R
  • Suzuki GSX-R Avatar
Moto z ogłoszenia hehee:PP

otomoto.pl/suzuki-gsx-r-gsxr-1000-k9-perfekcyjny-M3062867.html

JS1GT78A092102213 + google = szrot :DD

Przykładowa strona:

www.ridesafely.com/Inventory.aspx?Invent...amibia+Standard+Time

JS1GT78A092102213

Model Year: 2009
Make: Suzuki
Model: GSX-R1000
Engine Type: 4cyl, 999 cc; 4-Stroke; Liquid Cooled; DOHC
Country: JAPAN
Assy. Plant: Motorcycles-Japan
Production Seq. Number: 102213
Vehicle Type: Motorcycle
Vehicle Class: On Road Motorcycle
Fuel Type: Gasoline
Mobile6 Class.: MC

Informacja kradzieżowa (Znalezione wyniki: 10)
Informacje z dekoderów (Znalezione wyniki: 3)
Informacje z aukcji i ogłoszeń (Znalezione wyniki: 1)
Zdjęcia pojazdu w aukcjach i ogłoszeniach (Znalezionych zdjęć: 10)
Informacje z innych stron internetowych (Znalezione wyniki: 1)
Informacje o pojeździe - USA i Kanada (Znalezione wyniki: 1)
Informacje dodatkowe (Znalezione wyniki: 1)
Ostatnio zmieniany: 2012/03/04 21:13 przez Suzuki GSX-R.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: GSX-R GSXR 1000 K9 VIN JS1GT78A092102213 2012/03/04 21:15 #23168

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
A w ogłoszeniu pisze że bezwypadkowy :)

JS1GT78A092102213




Model Year2009
MakeSuzuki
ModelGSX-R1000
Engine Type4cyl, 999 cc; 4-Stroke; Liquid Cooled; DOHC
CountryJAPAN
Assy. PlantMotorcycles-Japan
Production Seq. Number102213
Vehicle TypeMotorcycle
Vehicle ClassOn Road Motorcycle
Fuel TypeGasoline
Mobile6 Class.MC

Actual Cash Value$10,876 USD
Repair Cost$14,332 USD
Title StateARIZONA
Title TypeCERT OF TITLE - SALVAGE
Odometer0 NOT ACTUAL
Primary DamageAll over
VINJS1GT78A092102213
Body StyleRACER
ColorPURPLE
Engine1.0L 4
DriveRear-wheel drive
Cylinders4
KeysNO
ZDJĘCIA POJAZDU..............................

Odometer Check InfoGOOD NEWS! No problem odometer records found.*
AirBag Check InfoGOOD NEWS! An Airbag Deployment has not been reported to CARFAX.
Carfax Records InfoIMPORTANT! The CARFAX database contains 8 important vehicle history records on this 2009 SUZUKI GSX-R1000 that may confirm a clean history or uncover potential problems. Order the CARFAX Vehicle History Report to see all the information reported on this vehicle.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: GSX-R GSXR 1000 K9 VIN JS1GT78A092102213 2012/03/04 21:22 #23169

  • Suzuki GSX-R
  • Suzuki GSX-R Avatar
Ale sobie koleś bata ukręcił :laugh:

I jeszcze zaprasza na jazdę:PP (podziękował)

cyt: " CZY SPRZEDAM GO ZA 30TYŚ są zbędne " teraz na pewno TAK!!!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: GSX-R GSXR 1000 K9 VIN JS1GT78A092102213 2012/03/05 11:44 #23183

  • kobe24la
  • kobe24la Avatar
Ogłoszenie od razu zniknęło. Teraz właściciel będzie musiał bezwypadkowemu sprzęcikowi zmienić owiewki na inny kolor i nie podawać VIN-u w ogłoszeniu. Z drugiej strony podziwiam, ktoś kto wie co działo się z motorem wystawia taką skorupę na allegro, podaje VIN i liczy, że nikt go w google nie wpisze ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: GSX-R GSXR 1000 K9 VIN JS1GT78A092102213 2012/03/05 15:00 #23186

  • SilverSeraph
  • SilverSeraph Avatar
A ja wam powiem wprost, bo znam temat tego motocykla bardzo dobrze i wiem, że człowiek, który jest obecnie jego właścicielem i go wystawił na sprzedaż, jest bogu ducha winien. Wiem, bo kupił go w takim stanie jak na fotografiach na otomoto.pl, kupił go dla siebie, nawet zaraz po zakupie wymienił w nim olej, żeby przygotować go do sezonu. Ponad to, on też kupił go na otomoto.pl i gdyby administrator nie usuwał od razu archiwum ogłoszeń, można by było go jeszcze znaleźć w necie. Szkoda, ze wtedy nie znalazł się nikt, kto poruszyłby ten wątek, wtedy uwalony byłby prawdziwy oszust, który ściąga do Polski wraki, reperuje i naraża swoich klientów na utratę zdrowia, a nawet życia. Teraz chłopak (obecny właściciel) ma poważny problem, bo ma "umoczone" bardzo dużo pieniędzy, a wy dodatkowo robicie z niego oszusta i krętacza. Wiecie o tym, że za takie nieudowodnione, pochopne opinie na czyjś temat, wygłaszane publicznie, można ich autora pozwać do sądu?? Robicie oszusta z człowieka, który sam padł ofiarą oszustwa, to chyba trochę nie w porządku, prawda?? Motocykl wg zapewnień sprzedawcy nigdy nie miał żadnego wypadku, a nawet kolizji i nawet przy szczegółowych oględzinach, nie było żadnego powodu, by poddawać te zapewnienia pod wątpliwość. Ponad to, zastanówcie się, czy gdyby był świadom przeszłości swojego motocykla i pisał taką nieprawdę w treści ogłoszenia, podawałby nr VIN, bo ja nie sądzę. ...a ogłoszenie od razu znikło z portalu, bo właściciel, po wiadomości od kogoś, kto sprawdził ten VIN, natychmiast usunął ogłoszenie mając na uwadze jedynie fakt, zgodnie z poczuciem przyzwoitości, ze treść tego ogłoszenia nie jest zgodna z prawdą, a nie z tchórzostwa. Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: GSX-R GSXR 1000 K9 VIN JS1GT78A092102213 2012/03/05 15:24 #23187

  • kobe24la
  • kobe24la Avatar
Ponad to, zastanówcie się, czy gdyby był świadom przeszłości swojego motocykla i pisał taką nieprawdę w treści ogłoszenia, podawałby nr VIN, bo ja nie sądzę. ...a ogłoszenie od razu znikło z portalu, bo właściciel, po wiadomości od kogoś, kto sprawdził ten VIN, natychmiast usunął ogłoszenie mając na uwadze jedynie fakt, zgodnie z poczuciem przyzwoitości, ze treść tego ogłoszenia nie jest zgodna z prawdą, a nie z tchórzostwa. Pozdrawiam

Wiesz, jest to nie pierwsze i nie ostatnie ogłoszenie tego typu, gdzie auto lub motocykl z USA, który miał być igła okazywał się trupem. I też pisało w ogłoszeniu bezwypadkowy, podany był VIN, itd. Więc sory, ale nie dziw się, że właściciela tego motocykla również traktuje się jak resztę właścicieli "bezwypadkowych igieł" Właściciel mógł też usunąć ogłoszenie z "przyzwoitości" albo dlatego, że motor widnieje już w bazie forum i każdy może się przekonać jak wyglądał naprawdę. Poza tym, trochę mi się wierzyć nie chce, że ktoś kupił motor z USA bez sprawdzenia jego historii zza "wielkiej wody", tym bardziej, że historia jest ogólnodostępna przez "google".
Poza tym, znasz właściciela tego motocykla, a może to ty nim jesteś ? ;) Rozumiem, że teraz twój znajomy jako "uczciwy obywatel" jak wystawi motor na aukcji poda jego prawdziwą historię i cena będzie adekwatna do jego stanu ;)
PS. Nikt tutaj nikogo nie nazwał wprost oszustem.
Ostatnio zmieniany: 2012/03/05 15:27 przez kobe24la.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: GSX-R GSXR 1000 K9 VIN JS1GT78A092102213 2012/03/05 15:32 #23188

  • Suzuki GSX-R
  • Suzuki GSX-R Avatar
To ja wysłałem Koledze od K9 sms:)) powinien teraz jeszcze ładnie podziękować że wie co ma w garażu:PP

Z ogłoszenia otomoto nr.VIN po moim sms do niego przepadł po około 30 min:PP

Nie jest źle przecież w tym moto jest prawie wszystko nowe...

Jeszcze sobie tak przypomniałem że :
Koleś napisał:
-1 rejestracja w 09.2010 r. P jasne wtedy już miał(2010-09-24 - 4,029 MIL czyli x 1,6 = 6484km
-Przebieg motocykla 5400km:PP a już w 2011-06-28 - 18,140 MIL = 29,193km
-Łańcuch od nowości:PP no skoro jest to na pewno nowy:DD tamten się urwał
-Wymieniony został olej,płyn chłodniczy i hamulcowy - nie dziwię się widać nawet po fotkach jak pięknie się wszystko rozlało:PP
-na zdjęciach nie ma podnóżek - hmmm pewnie te co były trochę się przerysowały a te co kupił są nowe jeszcze w woreczku:DD
-ma nowe opony - oczywiście że ma bo przednie koło jak widać ładne jajko:PP
-układ wydechowy - po prostu nie było i dał jakiś zamiast oryginalnego;))
-przewody hamulcowe w oplocie - TO MAŁY GRATIS DLA KUPUJĄCEGO:))
A jak skoro wszystko wymieniać to już pełen wypas:PP

OCZYWIŚCIE O NICZYM NIE WIEDZIAŁ...:((
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: GSX-R GSXR 1000 K9 VIN JS1GT78A092102213 2012/03/05 17:07 #23206

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
A ja mam pytanie do właściciela/kolegi .....

Moto zostało sprzedane w USA w sierpniu 2011 roku, potem miesiąc na transport do PL, czas na naprawę min miesiąc i mamy październik .... kto w październiku zaczyna sezon i już w lutym 2012 (po 4-5 miesiącach) sprzedaje moto w które włożył tyle serca i kasy na ulepszenia ??
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: GSX-R GSXR 1000 K9 VIN JS1GT78A092102213 2012/03/05 17:19 #23211

  • Suzuki GSX-R
  • Suzuki GSX-R Avatar
Dokładnie:DD co racja to racja:))

Chyba że ma kasy jak lodu i miał wielką satysfakcję trzymania tego motocykla już w samym garażu przez całą zimę:PP

Przygazówka w zimne dni;)) poprzerzucał trochę biegi na stojaku aby koła się kręciły:DD

to jest TO !!!!!!!!!!!!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: GSX-R GSXR 1000 K9 VIN JS1GT78A092102213 2012/03/05 18:23 #23218

  • SilverSeraph
  • SilverSeraph Avatar
Zatem już wyjaśniam temat. Moto Kupił mój kumpel w lutym tego roku, znalazł go na otomoto.pl (dokładnie w takim stanie, w jakim go wystawił na sprzedaż, jestem naocznym świadkiem, bo byłem z nim po ten motocykl i przewoziłem go moim samochodem), tamten koleś miał dwa motocykle do sprzedania K8 1000 i ten, który jest przedmiotem obecnego problemu, K9. Pojechaliśmy z myślą kupna wspomnianego K8, ale jak się na miejscu okazało, kumplowi przypadło do gustu K9 i tym sposobem wróciliśmy do domu by zebrać brakującą kwotę i następnego dnia wróciliśmy po K9. Tak na marginesie, jesteśmy z Katowic, a motocykl stał w Legnickim Polu, w sumie nakręciliśmy ok. 1000km. teraz kwestia tylnych stopek- Moto zostało kupione z podnóżkami, a kolega z racji tego, że i tak nie ma tylnego siedziska, lewą zdemontował, a z prawek mechanik zdjął samą stopkę.
Co do daty pierwszej rejestracji, kolega podał tą, która widniała w dokumentacji motocykla i która jest wpisana w dowodzie rejestracyjnym.
...a czy jest możliwe, żeby nastąpiła jakaś pomyłka i żeby nr VIN przypisano do innego motocykla?? Przecież te informacje na portalach aukcyjnych wprowadzają ludzie, a nie ma ludzi nieomylnych. Nie żebym chciał "odwrócić kota, ogonem", ale właśnie taka myśl przyszła mi do głowy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: GSX-R GSXR 1000 K9 VIN JS1GT78A092102213 2012/03/05 20:51 #23222

  • Suzuki GSX-R
  • Suzuki GSX-R Avatar
Cyt." ...a czy jest możliwe, żeby nastąpiła jakaś pomyłka i żeby nr VIN przypisano do innego motocykla?? "

Kolego powiem ci tak: jedyna możliwość mogłaby być taka że to VIN od motocykla z " przeszczepu " :((

Co do pomyłki to nie ma szans chyba że miałbyś szczęście jak w LOTTO w Dużego Totka:PP skoro kolega dobrze spisał ten numer VIN nie ma szans na pomyłkę...
Z resztą dlaczego moto sam nie sprawdził przecież to podstawa gdy motocykl jest z za Oceanu:))
Ostatnio zmieniany: 2012/03/05 21:00 przez Suzuki GSX-R.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: GSX-R GSXR 1000 K9 VIN JS1GT78A092102213 2012/03/05 20:58 #23224

  • GSXR FAN
  • GSXR FAN Avatar
Witam, postanowilem wtracic kilka slow Poniewaz sam czesto kupuje w USA.
Na aukcjach w USA Bardzo czesto zdarzaja sie pomylki nr. VIN TYM BARDZIEJ ZE SUZUKI MA PODOBNE NR. I CZESTO RUZNIA SIE TYLKO KONCOWKA zaledwie 1 lub 2 cyframi NR. VIN. Wiec nie wyciagajcie decyzji pochopnie !!!
A apropo to w Stanach dilerzy na aukcjach TEZ NIEZLE KOMBINUJA podpicuja powymieniaja i sprzedaja dalej te same maszyny na innych aukcjach juz bez zdjec. Wiec prawdopodobnie maszyna o ktorej mowa , przeszla juz w usa przez inne rece i mogla zostac naprawiaona tym bardziej ze motor mial Wazny dowod rejestracyjny co swiadczy o tym ze nadawala sie do NAPRAWY a to bardzo wazne.!!!.
Wiec Pozdawiam samych Nabywcow igiel.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: GSX-R GSXR 1000 K9 VIN JS1GT78A092102213 2012/03/05 21:05 #23227

  • Suzuki GSX-R
  • Suzuki GSX-R Avatar
Tak 1 cyfra i trafił akurat w to samo moto hehe:PP GSX-R K9 1000 jasne...

Nie mówię że moto nie da rady naprawić skoro rama np. jest prosta:)) i że nie warto go kupić skoro wszystko jest zrobione. Każdy sobie zrobi z tym co będzie chciał ja go nie kupię i to wszystko co mam do powiedzenia...

To jest jego historia z USA chyba proste:PP
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: GSX-R GSXR 1000 K9 VIN JS1GT78A092102213 2012/03/05 21:37 #23232

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Kolego, jakoś nie miałem nigdy pomyłki w numerze VIN na terenie USA, nie wiem gdzie ty kupujesz ale to nie Polska żeby robić takie numery :)

Przy okazji dla większej wiarygodności dodaję dwa screeny z NICB (National Insurance Crime Bureau) oraz AutoCheck, Carfaxa będę miał dziś albo jutro.




Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: GSX-R GSXR 1000 K9 VIN JS1GT78A092102213 2012/03/05 21:42 #23234

  • Suzuki GSX-R
  • Suzuki GSX-R Avatar
DOBRE KRZYSIU !!!!!! to mi się podoba nie ma ściemy:PP
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: GSX-R GSXR 1000 K9 VIN JS1GT78A092102213 2012/03/05 22:43 #23246

  • SilverSeraph
  • SilverSeraph Avatar
Myślę, że da się to załatwić polubownie, bez niepotrzebnych nerwów.
Ale tak, jak już wspomniałem, przeleciałem się kawałek na tym moto i prowadzi się idealnie, a wierz mi na słowo, "LUBIĘ ZAPIERDALAĆ", bo przy 200km/h robię sienny i dosłownie ziewam.
Chciałbym jednak, żeby ktoś porządnie zbeształ moje moto, wysuwając konkretne argumenty.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: GSX-R GSXR 1000 K9 VIN JS1GT78A092102213 2012/03/05 22:52 #23248

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Forum nie polega na tym żeby krytykować czy kogoś zjechać z błotem tylko na tym żeby pokazać faktyczny stan pojazdu obojętnie czy to auto czy moto .... może być nawet łódź (to też mogę sprawdzić) przed tym zanim pojawiło się u nas na sprzedaż.

Druga sprawa to spostrzeżenia użytkowników którzy mają do czynienia np. z danym modelem i potrafią zauważyć że coś jest nie tak, coś było wymieniane, albo coś jest krzywe itp... zawsze powtarzam że oceny i informacje na stronie są tylko poglądowe i nie muszą eliminować od razu tej sztuki bo mogła być dobrze naprawiona a nie klepana przez Henia w stodole ... Ja jak kupowałem auto też dałem się nabrać bo okazało się lakierowane z boku (przedni błotnik) tak samo brat kupił Mazdę z USA i też okazało się że ktoś jej wjechał w dupę ... dla tego właśnie założyliśmy to forum żeby uczulić i informować innych że nie wszystko co się kupuje jest tym o czym opowiada sprzedawca.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: GSX-R GSXR 1000 K9 VIN JS1GT78A092102213 2012/03/05 23:10 #23250

  • SilverSeraph
  • SilverSeraph Avatar
Rozumiem, jednak dlaczego, ktoś, od samego początku dopuszcza się krytyki, nie widząc sprzętu na oczy?? Mam na myśli tego śmiesznego chłopka ukrywającego się pod nickiem gsx-r, podejrzewam, ze gdyby zobaczył to moto w realu, nie mając VINu i dostępu do netu, obsrałby się po pachy, mogąc jedynie nacieszyć nim swoje zazdrosne oczka. Zrobił z mojego kumpla oszusta i kanciarza z góry zakładając, ze świadomie chce wcisnąć komuś kit, a chłopak cały dzisiejszy dzień chodził po ścianach, jak zrzucić z siebie to brzemię. Takich pajaców jak gsx-r powinno się natychmiast blokować, bo to taki Goebbels i Urban tego forum, w jednym słabym człowieczku. "VIN + google = szrot" Myślę, ze to nic innego jak zawiść związana z tym, że bez kredytu do końca życia nie będzie go stać na takiego, ani jemu podobnego szrota, to przynajmniej chłopak podleczył w ten sposób swój kompleks niższości.
Ja, pomimo, ze nie jestem właścicielem tego motocykla, gdyby nie było tak zimno, teraz jestem gotów wsiąść na niego i odkręcić go do 300km/h bez najmniejszej obawy o zdrowie i życie. Już go obleciałem i wiem na co go stać.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: GSX-R GSXR 1000 K9 VIN JS1GT78A092102213 2012/03/05 23:51 #23252

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Moment .... tu będę bronił kolegę GSX-R bo ocena moto w realu nie ma nic wspólnego z fałszywą ofertą na portalu aukcyjnym. Twój kolega wystawił moto jako idealną sztukę "bezwypadkową" a to mija się z prawdą a zatajanie prawdy przy sprzedaży jest karalne do 8 lat pozbawienia wolności w naszym kraju:

Podstawa prawna:

Art. 556-576 ustawy z 23 kwietnia 1964 r. - Kodeks cywilny (Dz. U. nr 16, poz. 93 ze zm.)
Art. 286 ustawy z 6 czerwca 1997 r. - Kodeks karny (Dz.U. z 1997 r. Nr 88, poz. 553 z późn. zm.)

Z drugiej strony tak jak pisałem wcześniej, ocena realna stanu nie równa się ocenie wizualnej na podstawie zdjęć i wpisów z historii danego egzemplarza, od tego jest warsztat/ASO czy stacja diagnostyczna. Napiszę to jeszcze raz, forum służy do WSTĘPNEJ oceny pojazdu a nie jego AKTUALNEGO stanu.

Z mojej strony zakończmy ten temat bo szkoda naszych nerwów.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: GSX-R GSXR 1000 K9 VIN JS1GT78A092102213 2012/03/06 00:24 #23256

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
nie wiem czy dobrze wypatrzylem ale mozliwe to jest zeby ktos tym sprzetem nakrecil az 118tys mil? tak jest w tym raporcie dlugim?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: AutoRaport