Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: GSX-R 600 K8 VIN: JS1GN7EA482110618

GSX-R 600 K8 VIN: JS1GN7EA482110618 2013/02/08 19:55 #37718

  • Suzuki GSX-R
  • Suzuki GSX-R Avatar
allegro.pl/suzuki-gsx-r-k8-nie-r6-nie-cbr-i2997244798.html

Model Year: 2008
Make: Suzuki
Model: GSX-R600
Engine Type: L4, 599 cc; 4-Stroke; Liquid Cooled; DOHC
Country: JAPAN
Assy. Plant: Motorcycles-Japan
Production Seq. Number: 110618
Vehicle Type: Motorcycle
Vehicle Class: On Road Motorcycle
Fuel Type: Gasoline
Mobile6 Class.: MC


JS1GN7EA482110618


Przybliżone dane z dekodera
Numer VIN:
JS1GN7EA482110618
Region:
Japan
Fabryka/Producent:
Motorcycles-Japan
Marka:
Suzuki
Rok modelowy:
2008
Silnik:
L4, 599 cc; 4-Stroke; Liquid Cooled; DOHC
Rodzaj paliwa:
Gasoline
Numer seryjny:
110618
Bazy danych Policji w KanadziePojazd nie figuruje w bazie jako kradziony
Bazy danych w HolandiiPojazd nie figuruje w bazie jako kradziony
Bazy danych w SzwecjiPojazd nie figuruje w bazie jako kradziony
Bazy danych EuropejskiePojazd nie figuruje w bazie jako kradziony
Bazy danych Policji RumuńskiejPojazd nie figuruje w bazie jako kradziony
Bazy danych Policji SłowackiejPojazd nie figuruje w bazie jako kradziony
Bazy danych Policji WłoskiejPojazd nie figuruje w bazie jako kradziony
Bazy danych Policji SłoweńskiejPojazd nie figuruje w bazie jako kradziony
Bazy danych Policji LitewskiejPojazd nie figuruje w bazie jako kradziony
Bazy danych Policji CzeskiejPojazd nie figuruje w bazie jako kradziony


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Fotki z aukcji Polska:













Ostatnio zmieniany: 2013/02/08 20:31 przez Suzuki GSX-R.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: GSX-R 600 K8 VIN: JS1GN7EA482110618 2013/02/08 20:19 #37719

  • Suzuki GSX-R
  • Suzuki GSX-R Avatar
CYTUJE SŁOWA KOLEGI KTÓRY POJECHAŁ OGLĄDAĆ MOTO:

Numer rejestracyjny RJA 98V4 ; RJA98V4

Nick z allegro: konradsa


"A teraz kilka słów ode mnie:

Czy przytrafiła Ci się kiedyś sytuacja, że jedziesz pół Polski obejrzeć i kupić motocykl, który wg sprzedawcy jest perełką a na miejscu okazuje się zupełną ruiną ? My dziś mieliśmy okazję poznać takiego naciągacza.

Plan był jeden: Znaleźć ładną GSXR'kę z minimum 2008 r w bdb stanie i dobrej cenie.

Podczas przeglądania ofert wpadła nam w oko biała GSXR 600 K8 z Jarosławia.
Zadzwoniłem więc do właściciela zapytać o szczegóły:
"Motocykl zakupiłem w USA jako nowy, nie był uszkodzony, sprowadziłem do PL - jest to mój motocykl jeżdżę nim 2 lata. Nie był przeze mnie położony, jest w idealnym stanie, śmiało mogę polecić, jest doposażony w to co w opisie ale zastrzegam, że ma seryjny wydech. Cena 20500 do niewielkiej negocjacji"
Sprzedawca mówił konkretnie, na zdjęciach moto również prezentowało się dobrze więc zapadła decyzja - BIERZEMY JĄ !!!
Do Jarosławia mieliśmy 330 km, koleżanka zadzwoniła do właściciela powiedziała, że bierzemy na 100% - jesteśmy w sobotę by już nikomu jej nie pokazywał.
Jeszcze upewniliśmy się kilkukrotnie telefonami czy właściciel potwierdza stan "igła" i że wszystko jest ok z moto. W odpowiedzi dostaliśmy zapewnienie, że jest och i ach, nie latana na gumie, nie leżała itp.

Wyjechaliśmy dziś o 4 rano z Warszawy busem po motocykl do Jarosławia.
Na miejscu właściciel wyjechał po nas na stację benzynową i zaprowadził do garażu.
Wyprowadziliśmy motocykl na powietrze - co było początkiem rozczarowania.

Po pierwsze wychwyciliśmy, że owiewka była klejona oraz malowana z prawej strony, później znaleźliśmy klejone mocowanie lampy do czachy.
Zapytaliśmy właściciela co się z tym działo - twierdził, że kupił motocykl już w takim stanie on go nie położył nigdy i nigdy nie sprawdzał co wg mnie jest KŁAMSTWEM.
W końcu przeprosił nas bo musiał jechać odebrać inne moto a przed garażem zostawił swojego kolegę.
Po dokładnych oględzinach okazało się, że motocykl malowany był cały, każdy element miał inny odcień, białe elementy (błotnik przód, czacha, zadupek, bak) miały inne odcienie.
Na bocznych owiewkach widać było odpryski lakieru, położony lakier różnił się odcieniem od oryginału.
Kolejna sprawa to bak, nie dość że kiepsko oklejony pseudo karbonem to jeszcze odpryski lakieru.
Opona 190 - wcale nie był "nówką" - właściciel twierdził, że nie zna się na motocyklach i trochę jeździ nie był w stanie odpowiedzieć nam czemu motocykl był cały malowany.
Twierdził, że opona 190 idealnie nadaje się do 600cc, jak dla mnie na tor może i tak ale na polskie drogi i koleiny raczej nie bardzo, właściciel wspominał również, że jeździł nim na torze kartingowym w Biłgoraju.
Opona miała być nówka a była prawie domknięta (brakowało ok 1 cm do krawędzi) - przypominam, że właściciel wcześniej zapewniał że nie zna się na motocyklach.
Podczas jego nieobecności znaleźliśmy jeszcze uszkodzony ogranicznik kierownicy z lewej strony oraz dziwną "rysę na ramie z prawej strony.
Po powrocie właściciel nadal nie mógł nam wyjaśnić czemu moto było malowane, że są rysy na ladze lewej, wycięty ogranicznik - zachowywał się wręcz niegrzecznie.
Kazał zaproponować cenę - zaproponowaliśmy 17 tyś, nie chciał się zgodzić na tą propozycję - zaproponował 18500 - wyraziłem mu swe niezadowolenie, chcieliśmy zwrotu pieniędzy za paliwo ponieważ miała być igła a każdy laik znalazłby zważony lakier na krawędziach, odpryski i spawane plastiki oraz inne uszkodzenia.
Powiedzieliśmy również, że po powrocie do domu chętnie podzielimy się z innym motocyklistami faktycznym stanem tego motocykla - wtedy zszedł na 18 tys i powiedział:
"Nie mam całego dnia albo bierzecie, albo wstawiam do garażu"

Zrezygnowaliśmy z zakupu ponieważ nie chcieliśmy władować się na minę.
Nadmienię jeszcze, że właściciel przez telefon zapewniał, że motocykl jest 2 lata w kraju a w dowodzie rejestracyjnym data rejestracji w PL jest z maja 2012 - wcześniej podobno właściciel jeździł na blachach z USA bo ma amerykańskie prawo jazdy na moto - wg mnie to blef.



VIN tego motocykla JS1GN7EA482110618



Podsumowując: zrobiliśmy prawie 700 km na darmo - zostaliśmy oszukani ponieważ stan faktyczny drastycznie różnił się od tego opisywanego przez właściciela.
Teraz na spokojnie zastanawiam się czy jest wart tych 17 tyś.


CHCIAŁBYM OSTRZEC WSZYSTKICH POTENCJALNYCH KUPUJĄCYCH - NIE WARTO TRACIĆ CZASU NA OGLĄDANIE TEGO MOTO - WŁAŚCICIEL WG MNIE TO OSZUST

Na innych aukcjach sprzedaje również inne pojazdy z USA"

Poniżej kilka zdjęć z wizyty w Jarosławiu:














Ostatnio zmieniany: 2013/02/08 20:22 przez Suzuki GSX-R.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: GSX-R 600 K8 VIN: JS1GN7EA482110618 2013/02/08 20:24 #37720

  • Suzuki GSX-R
  • Suzuki GSX-R Avatar
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: GSX-R 600 K8 VIN: JS1GN7EA482110618 2013/02/08 20:34 #37722

  • DaViDoO
  • DaViDoO Avatar
jezu czy w polsce nie ma motorow bezwypadkowych?! a juz chcialem sie na nia zdecydowac... co rusz jakis mi sie spodoba to zaraz laduje tutaj i widze ze to totalny wrak... w planach mam kupic nowe moto do marca a tu widze ze bedzie duuuzy problem zeby nie trafic na jakas "mine"...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport