Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: Uwaga na minę SUZUKI boulevard volusia-vl800- VIN JS1VS55A6B2100197

Uwaga na minę SUZUKI boulevard volusia-vl800- VIN JS1VS55A6B2100197 2019/04/29 22:24 #86919

  • tomas84
  • tomas84 Avatar
Witam! w ubiegłym tygodniu trafiłem na minę i chciałem ostrzec wszystkich potencjalnych nabywców przed wyrzuceniem pieniędzy w błoto. Zachęcony ogłoszeniem www.otomoto.pl/oferta/suzuki-bo ... BPHrD.html? postanowiłem kupić raport nr VIN JS1VS55A6B2100197 motocykla i ku mojemu zdziwieniu okazało się że osoba sprzedający motocykl nie jest pierwszym jego właścicielem w kraju jak twierdzi sprzedający w ogłoszeniu, gdyż został sprowadzony przez handlarza w województwie Mazowieckiem, który żądał za niego w sierpniu 2017 roku 18,700 zł i trafił docelowo do właściciela w miejscowości Mauryców woj. Łódzkie i chce go sprzedać za 20 tys zł. W ogłoszeniu właściciel nie wspomniał o tym iż w USA motocykl został uszkodzony i otrzymał status: ,, ZŁOMOWANIE - PENNSYLVANIA'', jak również wykryto problem w odczycie licznika. Motocykl ten nie powinien jeździć po naszych drogach,a w rozmowie telefonicznej byłem zapewniany o jego nienagannym stanie. Po odczycie nr VIN, napisałem do właściciela motocykla maila z żądaniem zamieszczenia informacji w ogłoszeniach na otomoto oraz olx o wypadkowej przeszłości motocykla i o cofnięciu licznika,moje żądanie zostało zignorowane,a nr VIN właściciel usunął z ogłoszenia, zatem zamieszczam ten post ku przestrodze dla innych motocyklistów,aby nie dali się nabrać.











Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Uwaga na minę SUZUKI boulevard volusia-vl800- VIN JS1VS55A6B2100197 2019/05/01 16:43 #86931

  • tomas84
  • tomas84 Avatar
Dodaję prawidłowy link do ogłoszenia www.otomoto.pl/oferta/suzuki-boulevard-s...-vl800-ID6BPHrD.html?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport