Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: Uprzejmie proszę o pomoc w sprawdzeniu Yamahy R6 2008r VIN: JYARJ151000009540

Uprzejmie proszę o pomoc w sprawdzeniu Yamahy R6 2008r VIN: JYARJ151000009540 2016/01/29 15:56 #75377

  • Grzesgorz
  • Grzesgorz  Avatar
Witam, jeśli była by taka możliwość prosiłbym o jakiekolwiek informację o historii takie oto Yamaha R6:

otomoto.pl/oferta/yamaha-yzf-yzf-r6-yzf-...gHpb.html#c6e3bda25c

NR VIN: JYARJ151000009540

Poniżej treść rozmowy ze sprzedającym salonem:
Ja :
Dzień dobry, jestem zainteresowany Yamahą, Mam do Państwa blisko 300 km, nie chciałbym się rozczarować i przy okazji utopić parę groszy na dojazd z powodu rozbieżności informacji. Czy R6 posiada jakieś bolączki, stuki, zgrzyty lub jakieś negatywy o których nie ma inforamcji w opisie? Jakieś problemy ze skrzynią biegów? Piszą Państwo, że motocykl nie był nigdy malowany, ale czy owiewki są w oryginale? Czy wszystkie posiadają jeden numer seryjny i czy na miejscu pozwalają państwo pościągać owiewki w celu sprawdzenia? Pytam ponieważ zauważyłem otarcie na dekielku alternatora, co świadczy o bardzo prawdopodobnym klapsie. Poprosiłbym również od Państwa o numer silnika motocykla. Pozdrawiam serdecznie, Grzesiek.

Sprzedawca:
Motocykl poza uszkodzeniem na zbiorniku nie ma żadnych uszkodzeń.
Nie naprawialiśmy zbiornika, wolimy żeby ktoś widział uszkodzenia i żaby zbiornik nie był lakierowany. Ma oprócz tego kilka rysek, ale motocykl ma prawie 8 lat więc bądźmy poważni...
Na półce górnej są ślady jakby była założona jakaś akcesoryjna kierownica.
Na deklu są delikatne ryski, ale na plastikach nie ma żadnych śladów ani uszkodzeń. Nawet jeżeli kiedyś motocykl się komuś "obalił" to zostało to naprawione na oryginalnych częściach. Plastiki są oryginalne, nie chińskie podróbki. Nr silnika: J515E-0010813
W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny.
Pozdrawiam,
Marek

Poniżej kilka dodatkowych zdjęć dosłanych przez sprzedawcę:
Załączniki:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport