Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: Prośba o sprawdzenie historii pojazdu

Prośba o sprawdzenie historii pojazdu 2012/11/11 20:08 #33528

  • arekkan
  • arekkan Avatar
witam
mam gorącą prośbę o sprawdzenie historii auta (mazda 3 ze stanów) o numerze VIN JM1BL1V8XC1545125.
Cena atrakcyjna. Sprzedawca mówi że był uderzony tylko tył i wymienione
- oba tylne błotniki
- podłoga bagażnika
- tylna belka do której montowany jest zderzak , oraz zderzak
przod oraz zadne drzwi nie uległy uszkodzeniu poduszki nie były wystrzelone
A ja nabieram wątpliwosci bo:
1) Wg VIN silnik 1.8 a w dowodzie 2.0
2) Na D (automat) podczas postoju na światłach silnik ma minimalne drgania - w samochodzie z 2012 roku o przebiegu 1,3 tys. mil, coś dziwnego
będę wdzięczny za pomoc
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Prośba o sprawdzenie historii pojazdu 2012/11/11 21:36 #33534

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
Zanim założysz temat przeczytaj
Ostatnimi czasy sporo osób pisze swoje prośby o sprawdzenie auta w losowo wybranych działach - łącznie z działem "Sprawy organizacyjne" co wprowadza bardzo duży nieład na forum.

Opis działów i gdzie kierujemy swoje prośby:

1. POMOC W SPRAWDZENIU POJAZDU - jak chcesz poprosić jednego z inspektorów o sprawdzenie auta ALE w rzeczywistości to pisz w tym dziale - otrzymasz zapewne konkretne propozycje oraz kwotę za jaką taka inspekcja może zostać przeprowadzona
2. VIN Dekoder - tylko dekodowanie VIN - jak chcesz zdekodować swój numer VIN to pisz tutaj - prośby TYLKO o zdekodowanie numeru VIN
3. OCENA AUTA - jak szukasz szerszych informacji o pojeździe to pisz tutaj (marka pojazdu > ocena auta). Pamiętaj, aby podać prawidłowy numer VIN oraz LINK do ogłoszenia. W jednym temacie podajemy tylko jedno auto do sprawdzenia.

Przy zapytaniach o ocenę i prośbach o sprawdzenie historii auta podajemy LINK do ogłoszenia albo informację o tym gdzie auto stoi na sprzedaż. Jeśli to już jest nabyte auto prosimy to zaznaczyć. Do teraz byłem tolerancyjny ale następne prośby bez spełnienia w/w zasad będą ignorowane i nie będą podawane dane historyczne.

4. OPCJA SZUKAJ - zanim coś napiszesz to przeszukaj forum, może temat był już poruszony.

Dlaczego mój post został skasowany?
Odp. ponieważ nie spełniał tych mało widocznych zasad powyżej.


temat kosz
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport