Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: bmw e60

bmw e60 2014/08/29 11:12 #65838

  • pavko
  • pavko Avatar
Potrzebuję odpowiedzi ile jest warty w tej chwili mój samochód, ubezpieczony jest na 50tyś w LINK4 około pół roku temu. Ciekawi mnie to ze względów ubezpieczeniowych- ile bym wziął w razie szkody całkowitej z mojej winy lub kradzieży auta bo nie wiem czy jest sens ubezpieczać na tak dużą kwotę?
BMW e60 545 b+g
rok prod. 2004, przebieg 220 000km
kolor szary metalik, sedan, alu 18, skóra czarna , fotele komfort, duża nawigacja,automat, tempomat i reszta elektryki typowa dla takiego auta
Może ktoś wycenić to auto wg eurotaxu lub innego źródła????
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

bmw e60 2014/08/29 20:03 #65841

  • moto-rzeczoznawcy
  • moto-rzeczoznawcy Avatar
Tzw określenie wartości pojazdu wg. Info Ekspert na bazie Eurotax ,to czynność ,która powinna uwzględniać (obiektywnie) kilkanaście różnych czynników. Generalnie takie rzeczy z natury rzeczy niosą co najmniej koszty użytkowania programu. Cennikowo ,to tajemnicy nie ma - szczegóły na naszej www. Po kosztach w drodze wyjątku możemy coś takiego zrobić dla forumowicza. Jeżeli w/w jest do przyjęcia to proszę o info na priv.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

bmw e60 2014/09/01 10:58 #65876

  • pavko
  • pavko Avatar
Dzięki, myślałem że na forum uzyskam taką wycenę bezpłatnie. Nie jest to sprawa pilna także na razie się wstrzymam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

bmw e60 2014/09/01 18:28 #65881

  • moto-rzeczoznawcy
  • moto-rzeczoznawcy Avatar
Wszystko się zgadza. Wycena jest darmowa ,należy uwzględnić jedynie koszt licencji odprowadzanej do właściciela praw autorskich.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport