Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: Ford Galaxy 2.0 benzyna 2009r z Sosnowieca? a moze z Monachium?

Ford Galaxy 2.0 benzyna 2009r z Sosnowieca? a moze z Monachium? 2015/04/24 17:11 #70557

  • rob4
  • rob4 Avatar
Witam,

mam pytanie jak to możliwe, ze Ford Galaxy 2.0 benzyna 2009r z Sosnowieca za 36.300 PLN:
otomoto.pl/oferta/bezwypadek-100-orygina...-opcja-ID4pbiJn.html
ma w ogłoszeniu te same zdjęcia, co identyczne auto w Monachium za 10.000 EUR:

Oboje sprzedawców poinformowało mnie, ze oględziny tego auta są możliwe w każdej chwili
suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=199296385

Najpierw myślałem, ze Polak kopił od Turka taniej bez VAT-u i rocznej rękojmi, bo przebieg w PL jest minimalnie większy ale okazuje się, ze oba samochody można obejrzeć :-(
Nr VIN podał mi Turek: WF0MXXGBWM9G44428

Czy Polak podkradł tylko zdjęcia, czy tez kryje się za tym jeszcze jakaś tajemnica??

Ps. pytam, bo miałem zamiar oglądnąć ten i inne samochód tego sprzedawcy
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ford Galaxy 2.0 benzyna 2009r z Sosnowieca? a moze z Monachium? 2015/04/26 09:12 #70585

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
kolego bylem tam i calkiem mozliwe ze fotki podkradl. On ma tam mase fordow ale na kazdego marza nawet jak po firmie. Niby mowi ze puszcza przez osobe prywatna zakup i dopiero na firme i nie wystawia 23% vat. Samochody ladne wizualnie ale ten ktory ogladalem skrecony na 100%. Brak ksiazki, wszystkie wlepki odklejone na szybko a papiery od auta mozna ogladac dopiero przy pisaniu faktury. Na mnie zrobil negatywne wrazenie
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ford Galaxy 2.0 benzyna 2009r z Sosnowieca? a moze z Monachium? 2015/04/26 12:12 #70638

  • rob4
  • rob4 Avatar
Witam, szkoda, bo myślałem, ze zaplanujemy początkiem tygodnia oględziny jednego z aut w automacie, o którym pisaliśmy tydzień temu. Z tego, co piszesz, to tak jakby kombinowany z VAT-em, co zakrawa ryzykiem dopłaty od skarbówki w przyszłości :-( Ciekawe czy widnieje na czarnej liście handlarzy w US..
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ford Galaxy 2.0 benzyna 2009r z Sosnowieca? a moze z Monachium? 2015/04/26 15:39 #70643

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Jak używany przez prywatną osobę, jak z Holandii z leasingu zwiezione było?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport