Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×

TEMAT: Audi A4 B8 od handlarza

Audi A4 B8 od handlarza 2018/04/17 11:52 #83218

  • drummersky
  • drummersky Avatar
Witam
Prosiłbym o realną wycenę tego pojazdu
www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-170km-ksen...muzyna-ID6zQwse.html

Podobno handlarz kłamie w opisie z wyposażeniem. Wyczytałem gdzieś w sieci, że auta z Płocka są niewarte uwagi, że czarują zdjęciami i opisami. Co sądzicie o tym ogłoszeniu?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Audi A4 B8 od handlarza 2018/04/17 16:17 #83225

  • Jan Modrzewko
  • Jan Modrzewko Avatar
Może zacznij od zapytania o vin żeby ktokolwiek mógł się zająć merytorycznie oceną.. Wtedy masz odpowiedni dział do tego aby zamieścić prośbę o rozkodowanie vin gdzie będziesz miał pełne seryjne wyposażenie auta. Jeśli nie dostaniesz odpowiedzi możesz spróbować podzwonić po ASO i popytać czy nie podesłali by Tobie samego wyposażenia po vin'ie bo chcesz zakupić i będziesz u nich serwisował. na 99% przypadków odmawiają ale mi raz się udało gdzie trafiłem na miłą Panią która mi wysłała na email specyfikacje. Jeśli się nie uda poszukaj na forum bezpośrednio związanym z a4, tam za niewielką opłatą dostaniesz pełny raport odnośnie audi które Cię interesuje.. Choć nie wiem czy nawet tu jak poszukasz odpowiedniego działu gdzie się ogłaszają userzy to ktoś Ci nie pomoże za jakąś kwotę, lepiej tak niż ma się okazać że kupujesz biedaka z fajnym opisem
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport