Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Tu omawiamy sprawy organizacyjne forum

TEMAT: Gdzie i CO piszemy na forum !!!

Gdzie i CO piszemy na forum !!! 2011/05/13 09:31 #11571

  • NoozyMan
  • NoozyMan Avatar
Zanim założysz temat przeczytaj
Ostatnimi czasy sporo osób pisze swoje prośby o sprawdzenie auta w losowo wybranych działach - łącznie z działem "Sprawy organizacyjne" co wprowadza bardzo duży nieład na forum.

Opis działów i gdzie kierujemy swoje prośby:

1. POMOC W SPRAWDZENIU POJAZDU - jak chcesz poprosić jednego z inspektorów o sprawdzenie auta ALE w rzeczywistości to pisz w tym dziale - otrzymasz zapewne konkretne propozycje oraz kwotę za jaką taka inspekcja może zostać przeprowadzona
2. VIN Dekoder - tylko dekodowanie VIN - jak chcesz zdekodować swój numer VIN to pisz tutaj - prośby TYLKO o zdekodowanie numeru VIN
3. OCENA AUTA - jak szukasz szerszych informacji o pojeździe to pisz tutaj (marka pojazdu > ocena auta). Pamiętaj, aby podać prawidłowy numer VIN oraz LINK do ogłoszenia. W jednym temacie podajemy tylko jedno auto do sprawdzenia.

Przy zapytaniach o ocenę i prośbach o sprawdzenie historii auta podajemy LINK do ogłoszenia albo informację o tym gdzie auto stoi na sprzedaż i JAKI MA PRZEBIEG. Jeśli to już jest nabyte auto prosimy to zaznaczyć. Do teraz byłem tolerancyjny ale następne prośby bez spełnienia w/w zasad będą ignorowane i nie będą podawane dane historyczne.

4. OPCJA SZUKAJ - zanim coś napiszesz to przeszukaj forum, może temat był już poruszony.

Dlaczego mój post został skasowany?
Odp. ponieważ nie spełniał tych mało widocznych zasad powyżej.
Ostatnio zmieniany: 2014/04/09 11:14 przez .
Temat został zablokowany.

Odp: Gdzie i CO piszemy na forum !!! 2012/01/31 21:51 #21570

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Mam dość przerzucania tematów "sprawdź VIN" "Co wiecie o ..." z działu "SPRAWY ORGANIZACYJNE" do właściwych na forum.

Proszę pisać we właściwych działach inaczej będę kasował tematy.
Ostatnio zmieniany: 2012/09/23 11:49 przez Krzysztof.
Temat został zablokowany.

Odp: Gdzie i CO piszemy na forum !!! 2012/10/15 20:20 #31891

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
UP.

Przy okazji, nękanie mnie na PRV nie ma sensu, w ramach wolnego czasu sprawdzam KAŻDY wpis na forum i jeśli coś znajdę zamieszczam na forum ale jeśli nic nie ma to bez sensu jest pisanie "brak danych". Staramy się jak możemy ale nie ma szans żeby znać historię palu milionów aut które poruszają się drogach.
Temat został zablokowany.

Odp: Gdzie i CO piszemy na forum !!! 2013/07/26 15:50 #47241

  • NoozyMan
  • NoozyMan Avatar
UP.

W roli przypomnienia
Temat został zablokowany.

Odp: Gdzie i CO piszemy na forum !!! 2014/04/09 11:15 #59850

  •  Avatar
UP UP UP
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: AutoRaport