Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Tu omawiamy sprawy organizacyjne forum

TEMAT: [Wyszukiwarka VIN] Dyskusje, opinie, uwagi

[Wyszukiwarka VIN] Dyskusje, opinie, uwagi 2011/07/14 21:44 #14362

  • NoozyMan
  • NoozyMan Avatar
Zapewne już zauważyliście, że pojawiła się na górze w menu nowa pozycja "Wyszukiwarka VIN". Jest to nowość nie tylko dla Was, ale i dla nas :) dlatego też bardzo prosimy zgłaszać wszystkie wasze uwagi, opinie, itd. w tym temacie. Liczymy, że to narzędzie pozwoli wielu z naszych użytkowników zaoszczędzić cenny czas na wstępna weryfikację pojazdu.
Wszyscy zarejestrowani użytkownicy otrzymali pakiet punktów na start, tak aby można była sprawdzić jak to działa :)

No i zapraszamy do dyskusji.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [Wyszukiwarka VIN] Dyskusje, opinie, uwagi 2011/07/14 22:53 #14364

  • Wicher
  • Wicher Avatar
Wszystko fajnie, potestowałbym, ale nie mam jak - nie widzę tego pakietu punktów. Wcześniej miałem ich ponad 20, a dziś wszedłem i miałem cały 1. :-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [Wyszukiwarka VIN] Dyskusje, opinie, uwagi 2011/07/15 05:54 #14367

  • van
  • van Avatar
Wicher, 1 pkt to chyba powitalny.
Ja się zalogowałem i nadal mam tyle co miałem :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [Wyszukiwarka VIN] Dyskusje, opinie, uwagi 2011/07/15 09:00 #14371

  • merymak
  • merymak Avatar
czy zasady zasilania konta punktowego są już ustalone ?

ps. wieczorem zrobię testa i napiszę co myślę :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [Wyszukiwarka VIN] Dyskusje, opinie, uwagi 2011/07/15 09:08 #14372

  • NoozyMan
  • NoozyMan Avatar
Wicher ma rację - coś system źle przekalkulował - ale już wszystko jest ok :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [Wyszukiwarka VIN] Dyskusje, opinie, uwagi 2011/07/15 09:30 #14373

  • NoozyMan
  • NoozyMan Avatar
merymak napisał:
czy zasady zasilania konta punktowego są już ustalone ?

ps. wieczorem zrobię testa i napiszę co myślę :)

Testuj testuj :)


Punkty zdobywa się na kilka sposobów

1. Za czynny udział w życiu forum :)

2. Za zgłaszanie informacji za pomocą formularzy (zgłoś informacje, zgłoś przebieg, zgłoś korektę przebiegu, zgłoś link do strony i zgłoś kradzież) Formularze są widoczne w wielu miejscach na stronie :) trudno nie zauważyć :)

3. Za dotacje na rzecz rozwoju serwisu

Odpowiem czemu tak, a nie inaczej - nas też to kosztuje i to nie mało, serwer, automo.pl, itd. obaj z Krzyśkiem mamy słabo teraz z finansami i żeby nie zamykać serwisu, który zaczyna pochłaniać sporo gotówki i dzięki wielu użytkownikom, którzy nas się pytali jak mogą nam się odwdzięczyć i żebyśmy podawali numer konta - padł pomysł z dotacjami - kto chce i może to wpłaci, jak ktoś nie może to trudno, my i tak nadal będziemy mogli prowadzić serwis tak jak dotychczas pomagając innym :) dobre dla wszystkich bo przymusu nie ma.
Sama Wyszukiwarka VIN jest rozwiązaniem dla tych osób, które nie chcą podawać linku na forum do ogłoszenia i sami chcą sprawdzić informacje o pojeździe. Sama wyszukiwarka podaje więcej informacji niż te które my mamy więc jak to co my podajemy na forum nie wystarcza, zawsze można z niej skorzystać i dowiedzieć się więcej.

[EDIT]
Dodam jeszcze, że Wyszukiwarka VIN Automo, którą mamy zamontowaną na stałe w serwisie pokazuje dużo więcej niż to co kupisz na allegro, czy na innych serwisach - a ceny tam są od 20zł w górę - u nas w przeliczeniu wychodzi 5zł. My mamy mniej informacji, które wklejamy na forum za darmo, więc jak ktoś chce wiedzieć więcej to warto skorzystać z opcji takiego wyszukiwania.

PS> Jeżeli ktoś potrzebuje raport AutoCheck lub CarFax w oryginale może zgłosić się do mnie lub do użytkownika AutoRaport (do niego najlepiej bo bezpośrednio) na PW po więcej szczegółów - zawsze postaramy się pomóc w tej kwestii.
Ostatnio zmieniany: 2011/07/15 09:44 przez NoozyMan.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [Wyszukiwarka VIN] Dyskusje, opinie, uwagi 2011/07/20 07:05 #14515

  • merymak
  • merymak Avatar
Tak sobie testuję i powiem tak ... na razie nie mam się czego czepić :P
NoozyMan napisał:
Punkty zdobywa się na kilka sposobów

1. Za czynny udział w życiu forum :)

a teraz z innej gruchy ... co to znaczy czynny udział w życiu forum ? gdzie się zaczyna czynny a kończy bierny udział w życiu forum ? kto (lub co) decyduje o przekroczeniu tej granicy (istnego Rubikonu) ? to kilka pierwszych pytań, które nie dawały i nadal nie dają mi spać ... ;)
Ostatnio zmieniany: 2011/07/20 07:06 przez merymak.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [Wyszukiwarka VIN] Dyskusje, opinie, uwagi 2011/07/20 09:26 #14519

  • NoozyMan
  • NoozyMan Avatar
Czynny udział rozpoznajemy po użytkownikach którzy mają rangę "Senior Boarder" :) i od tych użytkowników zaczynamy przydzielanie punktów wg. klucza aktywności - jak ktoś nabija tylko posty to ma mniejsze szanse niż np. taki użytkownik jak Ty (czyli w naszym rozumieniu "aktywny w życiu forum")
Musieliśmy tak zrobić bo bardzo dużo użytkowników wchodzi i pisze jeden post "Proszę o sprawdzenie ....." i koniec - dostaje odpowiedź i już ma nas w nosie :) do następnego razu z podobnym efektem. Ci którzy są tu z nami i biorą udział w dyskusjach nie mają się co martwić o punkty - wystarczy do nas napisać i na pewno je dostaną :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [Wyszukiwarka VIN] Dyskusje, opinie, uwagi 2011/07/20 10:14 #14525

  • merymak
  • merymak Avatar
NoozyMan napisał:
Czynny udział rozpoznajemy po użytkownikach którzy mają rangę "Senior Boarder" :) i od tych użytkowników zaczynamy przydzielanie punktów wg. klucza aktywności - jak ktoś nabija tylko posty to ma mniejsze szanse niż np. taki użytkownik jak Ty (czyli w naszym rozumieniu "aktywny w życiu forum")

dzięki za te miłe słowa :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: [Wyszukiwarka VIN] Dyskusje, opinie, uwagi 2011/07/27 20:58 #14901

  • AutoRaport
  • AutoRaport Avatar
  • Offline
Tak ze spostrzeżeń to widzę że dekoder radzi sobie z opcjami wyposażenia dla:
1. Mercedesa
2. Mazdy (nie wszystkie modele łapie :) )
3. Mitsubishi
4. Opla
5. BMW !!!
6. Grupy VAG - AUDI, VW, SKODA, SEAT !!!
Nawet SsangYong się załapał na opcje wyposażenia :)
Jak ktoś sprawdzał jeszcze jakieś marki to dajcie znać co znajduje :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport