Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Tu omawiamy sprawy organizacyjne forum

TEMAT: Prośba dla nowych użytkowników forum :)

Prośba dla nowych użytkowników forum :) 2012/01/31 23:26 #21585

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Prośba :)

1: Jak dostajecie przydatne informacje naciśnijcie klawisz DZIĘKUJĘ albo Oklaski, chłopaki robią naprawdę dobrą robotę i taki mały pozytyw dobrze wpływa na morale :)

2: Nie piszcie mi na prv "sprawdź VIN", "podaj mi historię" itp.. naprawdę nic to nie da a w miarę możliwości zawsze odpowiem na forum i tylko na taką formę będę odpowiadał.
Ostatnio zmieniany: 2012/07/25 19:46 przez Krzysztof.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Prośba dla nowych użytkowników forum :) 2012/07/25 19:45 #27966

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Krzysztof napisał:
Prośba :)

1: Jak dostajecie przydatne informacje naciśnijcie klawisz DZIĘKUJĘ albo Oklaski, chłopaki robią naprawdę dobrą robotę i taki mały pozytyw dobrze wpływa na morale :)

2: Nie piszcie mi na prv "sprawdź VIN", "podaj mi historię" itp.. naprawdę nic to nie da a w miarę możliwości zawsze odpowiem na forum i tylko na taką formę będę odpowiadał.

Panowie i Panie :) mam prośbę dotyczącą pkt. 2 ... nie ma co pisać na PRV z prośbami bo to naprawdę nic nie da a tylko naraża mnie mnie extra koszty bo każdy prv. message w ciągu dnia sprawdzam z telefonu bo być może jest to coś ważnego a tu w 99% prośby o sprawdzenie VIN. Jak mam czas i jestem na domowym komputerze a tylko z tego mam pełny dostęp do danych to zawsze odpisuję chyba że nic nie ma to nie ma sensu pisać "brak informacji".

Administruję forum za darmo i w ramach wolnego czasu, strona nie jest moja a ja tylko korzystam z dobrodziejstw systemu automo.pl dzięki któremu jestem wstanie pomóc tym co szukają nowego auta, sam parę lat temu zostałem oszukany i sprawa handlarza skończyła się interwencją CBA a moje auto trafiło na listę podejrzanych dla tego to robię żeby inni nie mieli takich akcji jak ja.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport