Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Tu omawiamy sprawy organizacyjne forum

TEMAT: zmiany na stronie glownej

zmiany na stronie glownej 2012/02/07 10:37 #21935

  • polishkid
  • polishkid Avatar
Witam

Generalnie nie zabieram głosu w sprawach organizacyjnych, ale ostatnie zmiany zmusiły mnie do tego.

Chciałbym sie zapytać, dlaczego ze strony głównej zniknęło "okineko" z tematami uwaga z forum?

Na początku myślałem ze moze to mój AD-BLOCK cos namieszał, albo jakis skrypt na stronie padl,ale widze ze byla to zamierzona zmiana sysadminow.

Osobiście uważam ze byl to błąd i użyteczność dla zwykłych userow ucierpi na tym. Wystarczyło wejsc na główna i kliknac "wiecej i juz byla cala lista ostatnich aut z UWAGA.

Rozumiem ze strona jest projektem czysto komercyjnym i docelowo ludzie maja płacić każdorazowo za możliwość sprawdzenia vinu,ale forum bylo i jest magnesem ktore przyciągnęło cala mase ludzi z PL. Jezli nie chcecie promować forum z "free" sprawdzaniem vinow to chociaż zmienicie zasady typu "codziennie tylko 5 vinow sprawdzamy free" .

Ludzie i tak bede płacić za sprawdzanie vinow a jednocześnie cala strona będzie szla w gore w rankingach bo nowi ludzi beda ja odwiedzać.

No to tyle ode mnie :evil:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: zmiany na stronie glownej 2012/02/07 17:36 #21956

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Część rzeczy na stronie zaczęła się wysypywać i pojawiały się błędy. Chcieliśmy zmienić layout na bardziej czytelny ale jedynie co się udało to wysypanie strony :) to że jednemu działa nie znaczy że działa wszędzie w tym na urządzeniach mobilnych. Powiem żeby włączyć UWAGA i zobaczymy czy nie będzie generować błędów bo to że jest widoczne na stronie nie znaczy że dobrze działa, cześć skryptów została wyłączona tylko dla tego że generowała bardzo duży ruch (nikt nie wie czemu) i po prostu strona działała bardzo wolno.

Co do sprawdzania VIN będą sprawdzane wszystkie a odpowiedzi udzielane tylko tam gdzie są jakieś informację bo nie ma sensu pisać z mojej strony "nic nie wiem" tylko dla napisania posta. A to dla czego działam z opóźnienie i nie zawsze od razu wynika z tego że jak większość pracuję, mam rodzinę, i po prostu nie mam czasu żeby siedzieć non-stop, jak chcesz więcej informacji zapraszam na prv.
Co do dotacji pomogły nam z dekoderami gdzie kupujemy dostęp do baz danych, opłacamy serwery, miejsce na dyskach (macierze RAID a dyski poszły z ceną 3 krotnie), prąd bo czymś trzeba zasilić sprzęt i naprawdę ciężką pracę nad wyszukiwaniem dostępu do nowych baz danych wraz z oprogramowaniem całego systemu, niestety ale wszystko kosztuje :( Dodam że planujemy zakup z własnych pieniędzy profesjonalnego serwera plików dla stabilności i bezpieczeństwa forum i a taka zabawka kosztuję niemałe pieniądze.

Podsumuję: ZAWSZE O ILE MAMY JAKĄŚ INFORMACJĘ ZAMIEŚCIMY JĄ NA FORUM ZA DARMO.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: zmiany na stronie glownej 2012/02/07 19:58 #21960

  • polishkid
  • polishkid Avatar
@Krzysztof

Dzieki za odpowiedz,

Co do nowego servera, to napisz mi na prv czego szukasz (konfiguracja). Pracuje dla Leaseweb i jako pracownik mamy ciekawe zniżki do normalnych cen.

A ze ceny poszły w gore za dyski to wiem doskonale. Zresztą nie tylko dyski, ale nawet controlery raid.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport