Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Tu omawiamy sprawy organizacyjne forum

TEMAT: Może aukcje fotek równolegle do aukcji aut

Może aukcje fotek równolegle do aukcji aut 2012/04/13 11:25 #24856

  • bolek
  • bolek Avatar
Męczy mnie od jakiegoś czasu pomysł . Czy jest możliwość w sposób bezproblemowy w wystawianiu np. Zdjęć aut których byliśmy właścicielami lub mogli byś my udokumentować że auto miało po kolizyjne bardzie lub mniej.Często widzimy a raczej tylko takie widzimy jako bezkolizyjne itp. pierdoły. Poruszyłem ten temat ponieważ odnalazłem przypadkowo po 2 latach jeden z moich byłych samochodów. Miałem dwie przygody - kolizje w sumie nie groźne i naprawiłem właściwie (wymiany elementów) by uniknąć szpachli itp kombinacji. Mam też fotkę ostatniej kolizji ale to już ostatniego właściciela który sprzedał auto nie naprawiając go . Tradycyjnie sprzedawane jest teraz jak bezwypadkowe . Tu przelała się czara . Jak sądzicie może wystawić coś na wzór identycznego ogłoszenia jak np, ogłoszenia "FOTO MOTO" A w opisie uczciwie zrobić wpis ( sprzedam historyczne fotki motoryzacyjne ), moja przygoda z motoryzacją . Tak można by opisać i podać rocznik i cenę identyczną by wyświetlało sie równolegle z danym autem które sprzedaje się jako bezwypadkowe ? . Jestem ciekaw opinii waszej orz ewentualnych wskazówek .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Może aukcje fotek równolegle do aukcji aut 2012/04/13 15:32 #24863

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
www.automo.pl/zglos-informacje-o-pojedzie

Takie coś o ile rozumiem istnieje na automo gdzie można dopisywać swoje uwagi, historię itp. potem wyszukując informacji po VIN takie dane są wyświetlane dla zainteresowanego.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Może aukcje fotek równolegle do aukcji aut 2012/04/13 19:46 #24879

  • bolek
  • bolek Avatar
Być może nie dostrzegłem tej opcji sprawdzę jeśli bedzie to postaram się to zrobić ale jeśli nie to zastanawiam się nad tym co juz opisałem . Sprawdzę i dam znać a jak by ktoś bardzo chciał zobaczyć kilka fotek to postaram się gdzieś wstawić , tylko w który dział by nie śmiecić? .
Dzieki za swkazówkę z tym otomoto ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Może aukcje fotek równolegle do aukcji aut 2012/04/13 19:53 #24880

  • bolek
  • bolek Avatar
sorki pomyłka, dzieki za automo :P
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport