Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Tu omawiamy sprawy organizacyjne forum

TEMAT: Recenzje i oceny - wasze uwagi i sugestie :)

Recenzje i oceny - wasze uwagi i sugestie :) 2010/11/05 17:57 #3376

  • NoozyMan
  • NoozyMan Avatar
Uruchomiliśmy długo budowaną przez nas bazę recenzji i ocen użytkowników. Liczymy, że wspólnie z Wami uda się ją krok po kroku uzupełnić co w przyszłości pomoże przyszłym kupcom dowiedzieć się więcej o konkretnym modelu auta.
Sama baza nie jest jeszcze kompletna bo brakuje kilku marek pojazdów, ale postaramy się ją na dniach uzupełnić (jest to bardzo pracochłonne zajęcie i uzupełnienie tego co jest zajęło nam ostatnie 3 miesiące :) nie wspominając o uruchomieniu samego systemu ocen, dlatego liczmy na wyrozumiałość)
Jeśli macie uwagi co do samego formularza recenzji to proszę pisać tutaj.
Aktualnie do wypełnienia jest kilka pól i system ocen (gwiazdkowych), które wydają nam się istotne do identyfikacji pojazdu o którym pisze recenzent :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

recenzje 2010/11/05 22:12 #3385

  • Sleeve
  • Sleeve Avatar
Przydała by się możliwość edycji dodanej recenzji! Ponadto podczas wpisywania recenzji jak klikam w strzałki na klawiaturze w lewo lub prawo to na środku ekranu wywala mi powiększone zdjęcia samochodu do którego recenzję wystawiam (w moim przypadku Accord 6), czy to jakiś błąd czy u mnie coś nie tak?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: recenzje 2010/11/05 22:19 #3386

  • Sleeve
  • Sleeve Avatar
ups, chyba niechcący zamiast dodać odpowiedź w istniejącym temacie założyłem nowy :woohoo: prośba do moda o przerzucenie. Z góry dzięki!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: recenzje 2010/11/05 22:49 #3388

  • NoozyMan
  • NoozyMan Avatar
Można już edytować własne recenzje :) Co do strzałek to nie wiem czemu tak się dzieje, u mnie na IE, FF i Chrome jest ok (sprawdź proszę czy to może coś u Ciebie jest ustawione)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: recenzje 2010/11/07 20:32 #3488

  • NoozyMan
  • NoozyMan Avatar
Odświeżę temat :)
Bo widzę że się wstydzicie uzupełniać katalog :) to podpowiem że można wystawiać opinie i recenzje anonimowo (nie trzeba mieć konta lub być zalogowanym) :) a podany mail nie jest nigdzie publikowany.
Zachęcam do udziału pisania w dziale recenzji bo to przyda się nam wszystkim na przyszłość :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: recenzje 2010/11/27 16:05 #4133

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Up.

Piszcie coś o swoich pojazdach w końcu każdemu potem to może się przydać.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: recenzje 2010/12/10 10:30 #4611

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
UP ... Panowie i Panie proszę pisać opinię o autach które używacie ...

Chyba zacznę pobierać opłatę za raporty ... wpis w opinii = raport ... :)

Raport na allegro kosztuje 20-25 zł, my to robimy za darmo, dajcie nam coś co nas pocieszy i zachęci do dalszej pracy nad serwisem .....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: recenzje 2010/12/10 11:37 #4612

  • NoozyMan
  • NoozyMan Avatar
A ja na szybko dodam, że też nie ma reklam w serwisie za wyjątkiem JEDNEJ na samej górze, która nikomu nie przeszkadza. Swoją drogą odwiedzanie tego banerka pozwoli nam utrzymać serwer i dalej się rozwijać. Koszt żaden dla Was, a dla nas możliwość dalszego rozwoju.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: recenzje 2010/12/10 19:21 #4640

  • Lonek
  • Lonek Avatar
Napisałem dwie recenzje moich aut i mam dość.
Na reklamkę klikam zawsze jak wchodzę na forum.

Prośba do Adminów - zapomnieliście o jeszcze jednej - rosnącej w siłę marce, którą jest Dacia. Gdyby były recenzje Dacii - napisałbym coś o Loganie, bo jeździłem takim 5 lat. Poza tym na rynku pojawia się coraz więcej tych aut - popularnych poniekąd w Europie zachodniej i m. in. w Holandii, więc uważam że są godne uwagi i brakuje tej marki na forum ( Dacia : Logan, Logan MCV, Sandero, Duster ), szczególnie że hitem jest Duster i zaraz najedzie się szrotów z zachodu.
Pozdrawiam

Edit : a serwis jest zajefajny :)
Ostatnio zmieniany: 2010/12/10 19:22 przez Lonek.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: recenzje 2010/12/10 19:29 #4642

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Dziękuję za sugestię, jak znajdzie się chwila czasu to postaramy się dodać. Faktycznie małe przegapienie ale zrobienie tego co teraz kosztowało jedną osobę 3 miesiące ciężkiej pracy i powiem że na razie ma dość :)

Oprócz tego w planach jest jeszcze podobna baza z motorami ale na razie ciężko idzie ... przydało by się ze dwa miesiące urlopu :)
Ostatnio zmieniany: 2010/12/10 19:30 przez Krzysztof.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: recenzje 2010/12/10 19:50 #4644

  • Lonek
  • Lonek Avatar
Spoko - przez klika miesięcy raczej nie zaleją nas milionami Dacio-szrotów z zachodu. Zawsze jest rubryka "inna marka" ( czy coś w tym stylu ).
Wielki szacunek dla tworzącego to forum. Na pewno kosztowało to wiele miesięcy ciężkiej pracy i dlatego należą się wyrazy uznania.
Szkoda tylko, że część osób rejestruje się tutaj tylko po to, aby doraźnie sprawdzić auto i tyle się ich widzi ... ale może kiedyś to się zmieni ( ja osobiście lubię sobie popatrzeć na różne szroty wyszukiwane przez Was pomimo, że przez najbliższe kilka lat nie zamierzam zmieniać autka ).
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: recenzje 2010/12/11 23:17 #4680

  • michal_oca
  • michal_oca Avatar
Krzysztof napisał:
UP ... Panowie i Panie proszę pisać opinię o autach które używacie ...

Dodałem już kilka recenzji i postaram się sukcesywnie dodawać następne bo przez te wszystkie lata przewinęło się u mnie mnóstwo samochodów.
Ale zauważyłem pewne braki w modelach, m.in. Toyota Camry III, Voyager/Caravan I i II, Ford Windstar i Freestar, Renault Twingo.
Jeśli możecie to dodajcie je do spisu modeli, a ja czym prędzej dodam jak najdokładniejsze opinie ;)

Chyba, że można to zrobić samemu, wtedy chętnie to uczynię - tylko podpowiedzcie jak ;)
Ostatnio zmieniany: 2010/12/11 23:19 przez michal_oca.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport