Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Tu omawiamy sprawy organizacyjne forum

TEMAT: Pytanko odnośnie forum.

Pytanko odnośnie forum. 2011/03/26 07:16 #9351

  • Hudini
  • Hudini Avatar
Witajcie.

Mam następujące pytania:
- czy jest możlwe jakoś odwdzięczyć się za pozyskane informacje, bo "za dziękuję kowal konia nie podkuję" a info odnośnie tych aut uratowało mnie przed wydaaniem sporej kasy i wdepnięcia w minę.
- czy jest jakiś limit na pytania o autach? bo nie wiem czy mogę o więcej pytać?

pozdrowienia!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Pytanko odnośnie forum. 2011/03/26 07:30 #9352

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Witam.

Kolejna uratowana dusza musi nam wystarczyć :) strona jest darmowa i w takiej formie pozostanie. Myślimy nad opcjami dotacji itp. serwery kosztują tak samo nasz czas i wkład pracy (robimy to prywatnie w dwie osoby w ramach wolnego czasu) ale informacje które podajemy mam nadzieję że ciągle będą darmowe.

W ramach wdzięczności chętnie zobaczymy opinię o autach w dziale recenzji i powiedzieć znajomym że taka strona istnieje bo niestety handlarze tylko czekają żeby sprzedać komuś złom na kołach.

Można prosić o ile się chcę, nie ma żadnych limitów.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Pytanko odnośnie forum. 2011/03/26 07:43 #9354

  • Hudini
  • Hudini Avatar
Właśnie o tym myślałem, bo charytatywnie robi Owsiak i pare innych osób, widzę że Wy także!
Tak jak mówiłem jak będziecie w górach to proszę o kontakt i zapraszam na piwko i oscypka (maila macie. Bo to że jestem Wam ogromnie wdzięczny to wiecie.

A parę aut jeszcze popytam skoro można.

pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Pytanko odnośnie forum. 2011/03/26 08:44 #9356

  • merymak
  • merymak Avatar
Krzysztof napisał:
Kolejna uratowana dusza musi nam wystarczyć :) strona jest darmowa i w takiej formie pozostanie. Myślimy nad opcjami dotacji itp. serwery kosztują tak samo nasz czas i wkład pracy (robimy to prywatnie w dwie osoby w ramach wolnego czasu) ale informacje które podajemy mam nadzieję że ciągle będą darmowe.

myślę, że znajdzie się wielu, którzy Was wesprą w tym dziele ... ale pozwólcie sobie pomóc :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Pytanko odnośnie forum. 2011/03/26 08:53 #9357

  • Hudini
  • Hudini Avatar
Witam!

Dokładnie! Nie wiem jak to zrobić oficjalnie, żeby jakiś palant nie oskarżył Was o wyłudzanie kasy, ale wydaję mi się że uratowaliście niejedną osobę, pomnika Wam nikt nie wystawi ale wsprcie ideii jest sensowne.
Na forum Mitsumaniaków jest możliwość dobrowolnych dotacjii.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Pytanko odnośnie forum. 2011/03/26 09:07 #9358

  • merymak
  • merymak Avatar
Hudini napisał:
Na forum Mitsumaniaków jest możliwość dobrowolnych dotacjii.

tak jak na wielu innych forach ... :)

przemyślenia wymagałyby co najwyżej kwestie podatkowe ... a (nie narzucając się) tu mogę nieco pomóc
Ostatnio zmieniany: 2011/03/26 09:10 przez merymak.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport