Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Tu omawiamy sprawy organizacyjne forum

TEMAT: Motocykle są wszędzie

Motocykle są wszędzie 2011/04/05 08:51 #9745

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Trwa zbieranie funduszy, dzięki którym sfinansowana będzie tegoroczna akcja:

"Patrz w lusterka. Sprawdź dwa razy. Motocykle są wszędzie!".

Zbiórkę na produkcję naklejek prowadzi forum:



forum.motocyklistow.pl/index.php?/topic/...ie-zbiorka-funduszy/
Regulamin zbiórki:
1. Akcja jest dobrowolna
2. Wpłacenie datku nie wiąże się z żadnymi profitami.
3. Organizatorzy zbiórki nie mają z niej żadnych korzyści materialnych.
4. Co kilka dni będę publikował listę darczyńców - możliwość zastrzeżenia anonimowości ma prośbę (będę ją publikowal tylko w łikendy bo na tygodniu jestem w delegacji)
5. Sumy wpłat są tylko do wiadomości mojej i Administracji Forum
6. Zbiórka odbywa się za zgodą Administracji Forum

Regulamin akcji "Patrz w lusterka. Sprawdź dwa razy. Motocykle są wszędzie!".
1. Naklejki są darmowe.
2. Są wydrukowane dzięki ofiarności osób indywidualnych oraz firm.
3. Wszelkie ofiary i datki na dofinansowanie akcji są dobrowolne.
4. Jakiekolwiek pobieranie korzyści majątkowych w zamian za udostępnianie naklejek jest przestępstwem
5. Zabronione jest obklejanie naklejkami obiektów użyteczności publicznej ( znaki, przystanki itd) oraz przedmiotów mienia prywatnego bez zgody jego właściciela
6. Autorzy akcji nie ponoszą odpowiedzialności za bezmyślne obklejanie obiektów, przedmiotów przez osoby nieodpowiedzialne i niezwiązane z akcją.
7. Wszelkie próby handlu naklejkami powinny być niezwłocznie zgłoszone administracji wyżej wymienionego forum.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Motocykle są wszędzie 2011/04/05 13:27 #9765

  • Tomasz
  • Tomasz Avatar
No i się zaczęło :dry: , sorki ale osobiście nie dołożę ani jednego euro cenciora na tego typu propagandę, patrząc co 80% motocyklistów wyprawia na naszych drogach .Nigdy im nie utrudniam życia na polskich krętych "uklepankach " , ale krew człowieka zalewa, jak widzi z jakimi prędkościami i w jakich pozycjach wziętych z Kamasutry, zapindalają po aglomeracjach !!!!!!!!!!!!!. I tu są sobie sami winni ,w przynajmniej kolejnych 80% ;) , jedna wlepa więcej czy mniej niczego nie zmieni , dopóki sami się nie unormują :evil: Sam mam kilku dobrych funfli z kręgu jednośladów(ew.dwuśladów zależy od kondycji i stanu ramy )i dobrze wiedzą na co się PORYWAJĄ, poruszając się w ten sposób , najgorsze jest to że mogą zaszkodzić innym !! , a że sami siebie fizycznie i psychicznie "masturbują" to widocznie tak lubiOM :blush:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Motocykle są wszędzie 2011/04/08 08:26 #9921

  • Robert W.
  • Robert W. Avatar
Wybacz, ale powinno się zapoczątkować akcję skierowaną do motocyklistów pod nazwą n.p.: "Jeżdżę bezpiecznie i przewidywalne" lub "Nie chcę być dawcą organów".
Akcja promowana przez ciebie to kompletna bzdura i nieporozumienie. Zapewne zainicjowana przez kogoś kto nie ma pojęcia o zasadach ruchu drogowego.

Jako poparcie mojej tezy video od Mejsona o drobnym spotkaniu z motocyklistą, a wnioski sam sobie wyciągnij kto na kogo ma uważać i kto powinien sobie naklejkę nakleić. Może z tekstem "UWAŻAJ, SAMOCHODY SĄ WSZĘDZIE" i wręczane motocyklistom aby nakleili sobie w okolicach prędkościomierza?

Ostatnio zmieniany: 2011/04/08 08:32 przez Robert W..
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Motocykle są wszędzie 2011/04/08 09:15 #9925

  • NoozyMan
  • NoozyMan Avatar
Trochę w tym racji jest - w zeszłym roku jechałem w tą MEGA ULEWĘ co zalała Warszawę, a zatopiła Piaseczne i koleś jechał na ścigaczu z dziewczyną na 'plecaku' - tak zapiee... że raz o mało się nie wywalił, a potem jak wjechał w 'kałurzę' 30cm głęboką (około bo mogło być więcej) to strzelili oboje takiego ślizga że głowa mała - na szczęście nic się nie stało bo tylko motor ucierpiał. Tak czy siak są tacy co potrafią jeździć i umieją się zachować na drodze (tak jak niektórzy kierowcy), a są też tacy co szukają dreszczyka emocji i adrenaliny na drodze i na tych trzeba mocno uważać.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Motocykle są wszędzie 2011/04/08 15:22 #9946

  • Tomasz
  • Tomasz Avatar
Hmmm noozy , to do zobaczenia na puławskiej :silly: , jak będziesz leciał to zadzwoń --

ścigniemy się brachu , łoj ścigniemy :lol: :P ;) B)





BUAHHAHA dopiero teraz "luknołem" na filmik :woohoo: :laugh:

ps proponuję inne hasło "Uwaga Motocyklisto , Mam Klatkę Przeciwkapotażową, Więc Wal Śmiało "
Ostatnio zmieniany: 2011/04/08 15:33 przez Tomasz.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Motocykle są wszędzie 2011/04/08 16:53 #9950

  • NoozyMan
  • NoozyMan Avatar
hehe - ja tamtędy tylko przejeżdżałem w tą ulewę :) nie bywam w tych okolicach za często :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Motocykle są wszędzie 2011/04/08 17:32 #9954

  • Tomasz
  • Tomasz Avatar
Ale w każdą ulewę , jeździsz po puławskiej?? :silly: takie widziMISIE :laugh:


CYKOR
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Motocykle są wszędzie 2013/09/03 11:57 #48840

  • Fafikdog
  • Fafikdog Avatar
Dołożę i swoje 5 groszy - gdyby motocykliści przestrzegali przepsiow ruchu drogowego jak "normalni" użytkownicy, niepotrzebne były by takie akcje...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Motocykle są wszędzie 2020/02/02 19:46 #89156

  • zaraa
  • zaraa Avatar
słuszne spostrzeżenie!!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport