Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Dział forum w którym możesz się przywitać z innymi użytkownikami oraz napisać kilka słów o sobie.

TEMAT: Pozdrowienia z Opolszczyzny!

Pozdrowienia z Opolszczyzny! 2012/03/02 16:40 #22993

  • szczesny
  • szczesny Avatar
Witam wszystkich forumowiczów!
Założyłem tutaj konto głównie dlatego ponieważ liczę na Waszą pomoc przy zakupie upragnionego BMW E46. Dużo czytam, zbieram informacje, śledzę itd. Mam trochę pytań, wątpliwości. Dlaczego BMW E46? Ta stylistyka! Jak dla mnie nieśmiertelna! Patrze na to auto i podziwiam jak piękną kobietę! :woohoo:
Zauważyłem ,że my Polacy jesteśmy strasznie, ale to strasznie praktycznym narodem.. od koloru auta ("najlepiej srebrne bo nie widać brudu") po sprawdzoną markę (VW).No dobra może faktycznie na srebrnym nie widać tak bardzo brudu jak na innych a VW to sprawdzona marka..ale tyle już jeździ tych Passatów, że nie mogę patrzeć. BMW ma mały bagażnik? Dla mnie 440L to średnio i wystarczająco. Poza tym jestem na tym etapie życia gdzie auto kupuje się sercem a nie tylko rozumem ;) itp itd.
Zauważyłem również na innych forach dziwną tendencję to atakowania siebie nawzajem,zbędną krytykę i rożne nie miłe zachowanie.. Życzę sobie i Wam żebyśmy tutaj nie doświadczali takich rzeczy i spędzali czas w miłej atmosferze!Pozdrawiam!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Pozdrowienia z Opolszczyzny! 2012/03/02 17:07 #23002

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Witamy.

haha bzdura, mam srebrny i widać brud jak cholera :) :)

ps. nie mam VW (wrr) tylko Szweda :)
Ostatnio zmieniany: 2012/03/02 17:08 przez Krzysztof.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Pozdrowienia z Opolszczyzny! 2012/03/04 18:55 #23156

  • szczesny
  • szczesny Avatar
No to nie należysz do większości :) pewnie, że też będzie widać. W końcu kolor nie zwalnia z mycia auta ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport