Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Dział forum w którym możesz się przywitać z innymi użytkownikami oraz napisać kilka słów o sobie.

TEMAT: Witam i pozdrawiam z Krakowa

Witam i pozdrawiam z Krakowa 2013/10/18 17:11 #50827

  • Sarmata
  • Sarmata Avatar
Co prawda już jestem sprawcą kilku postów, ale dopiero teraz natrafiłem na ten temat. ;)

Korzystając z możliwości chciałbym pozdrowić wszystkich forumowiczów oraz się przedstawić. Mam na imię Mieszko i zamieszkuje na terenie Krakowa. Podczas poszukiwań informacji na temat kupna samochodu udało mi się trafić na stronę bezwypadkowy i poczytać trochę na forum. Z racji iż uważam że takie forum jest bardzo fajnym pomysłem, przydatną kopalnią informacji dla wszystkich zainteresowanych motoryzacją i zakupem autka, postanowiłem dołączyć do grupy. Sam zaś aktualnie poszukuje jakiegoś sensownego samochodu dla siebie. Natomiast moje zainteresowania skupiły się przede wszystkim na markach Jeep oraz Land Rover. Z racji iż miałem możliwość zapoznania się z kilkunastoma pojazdami w.w. marek chętnie powymieniam się opiniami na temat tych samochodów. A może nauczę, dowiem czegoś nowego od kolegów i koleżanek z forum.

Pozdrawiam...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Witam i pozdrawiam z Krakowa 2013/10/19 08:00 #50832

  • Inspektor
  • Inspektor Avatar
Witamy i zapraszamy do tworzenia tematow z autami ktore okazaly sie trupami. Koniecznie z VIN ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport