Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Przydatne informacje zanim kupisz auto

TEMAT: Co Cię może spotkać jak nie sprawdzisz auta przed zakupem

Co Cię może spotkać jak nie sprawdzisz auta przed zakupem 2010/10/19 09:46 #1487

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Taki mały przykład na to co może Cie drogi kliencie spotkać jak dokładnie nie sprawdzisz auta przed zakupem. Tak więc jak już się napalisz na nowe pięknie auto pomyśl bo potem może już nie być wesoło :) Z drugiej strony dobrze wiedzieć że nasza policja szuka nieuczciwych sprzedawców.



Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Co Cię może spotkać jak nie sprawdzisz auta przed zakupem 2010/10/19 14:13 #1499

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Napisz coś więcej o tej sprawie :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Co Cię może spotkać jak nie sprawdzisz auta przed zakupem 2010/10/19 14:36 #1500

  • knurosław
  • knurosław Avatar
dobrze,ze poruszamy ten temat,bo ostatnimi czasy ludzie przestali jakoś interesować się numerami,ale i legalnością pojazdów ...sam byłem świadkiem kilkudziesięciu transakcji-kiedy kupujący nie sprawdzał numerów nadwozia,nie wspominając o wizycie na komisariacie....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Co Cię może spotkać jak nie sprawdzisz auta przed zakupem 2010/10/19 19:30 #1524

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
Kris75 napisał:
Napisz coś więcej o tej sprawie :)

Poetą nie jestem :)

Tak więc był piękny letni poranek gdy do twoich drzwi zapukał dzielnicowy w celu natychmiastowego spotkania na komendzie :) nie mam to jak wizyta policji w domu rodziców podczas gdy ty jesteś w pracy nie mówiąc o tym że już dawno nie mieszkasz pod tym adresem :)

Kontynuujemy bajkę :) pełny stresu o co chodzi dzwonisz pod podany przez policje telefon i umawiasz się na spotkanie, jedyne co wiesz to termin i to że sprawa dotyczy pojazdu.

Zjawiasz się na komendzie i po 2 czy 3 godzinach wychodzisz nic dalej nie wiedząc co będzie dalej, jedyne co wiesz to to że twój pojazd został zatrzymany przez policję jako materiał dowodowy, jedyna zaleta to taka że możesz go łaskawie dalej używać. Poza samochodem zostały zabrane wszystkie dokumenty (oryginały) związane z zakupem auta w tym karta pojazdu, FA ... nam zostają jedynie xera .... po czym masz czekać na dalszy rozwój wydarzeń.

Po ok miesiącu przychodzi w/w pismo i po ok tygodniu wezwanie do oddania auta na badanie w wydziale kryminalistyki/laboratorium (dokładnej nazwy nie pamiętam) w celu przeprowadzenia badania auta. Trwa to ok 6h gdzie zostawiasz auto na komendzie i masz wolny czas na stres nr. 2 co dalej ..... po badaniu wychodzi prawy przód i drzwi malowane poza tym OK ... auto zostaje oddane i czekamy na dalszy rozwój wydarzeń ...

Bajka się jeszcze nie skończyła bo na razie czekam co będzie dalej po przesłaniu wyników do centrali CBŚ ....

Danych co do komisu a właściwie sieci komisów i kilku osób z tym związanych niestety nie podam ze względu na toczące się śledztwo .... powiem tyle wszystko trafia w jeden punkt GNIEZNO, Ci co śledzą rynek wiedzą co to za miasto :) a policjant przeprowadzający badanie powiedział że tego typu aut są tysiące które już przeszły przez ich ręce, sprawa ciągnie się od 2007 roku o ile pamiętam ... :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Co Cię może spotkać jak nie sprawdzisz auta przed zakupem 2010/10/20 13:50 #1544

  • Jantys
  • Jantys Avatar
grubo cie pojachali, czyli nawet fury nie możesz sprzedać skoro policja trzyma na niej łape
trzeba uważac na tych gownozjadow z Gniezna
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Co Cię może spotkać jak nie sprawdzisz auta przed zakupem 2010/10/20 13:59 #1546

  • Krzysztof
  • Krzysztof Avatar
  • Offline
No troszkę mina, do tego nie wiem ile mam czekać bo nic mi nie piszą .... ;(
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport