Posiadasz już konto?

Zaloguj

Darmowe Sprawdzenie VIN

Weryfikujemy Historię Wypadkową Pojazdów

Account

Please wait, authorizing ...
×
Przydatne informacje zanim kupisz auto

TEMAT: warto zobaczyć

warto zobaczyć 2011/02/19 09:41 #7841

  • Tomasz
  • Tomasz Avatar
UWAGA DRASTYCZNE SCANY OD 18-tu LAT


Dla wszystkich ,którzy cenią życie i ku przestrodze tych "odmiennych " :(

LAT
Ostatnio zmieniany: 2011/02/19 10:09 przez Krzysztof.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: warto zobaczyć 2011/02/19 10:24 #7844

  • NoozyMan
  • NoozyMan Avatar
Na pewno ten film przysłuży się wielu osobom, aby zdjęły nogę z gazu i zachowały powagę i ostrożność na drodze bo debili nie brakuje - ze mnie się Tomek śmiałeś, że wolno jeżdżę, a mam przecież 260 konne auto :) ale mi szybka jazda przeszła wieki temu i nigdzie mi się nie śpieszy :) mam dla kogo żyć, a zloty i tor na zlotach jest właśnie po to żeby tam można było się wyszaleć. Na ostatni zlot Mazdy jechałem z kumplem i przez całą drogę mi tłukł do głowy, że wolno jadę jak staruszek, ale dzięki temu przejechałem setki tys. km bez przygód na drodze.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: warto zobaczyć 2011/02/19 10:51 #7851

  • Tomasz
  • Tomasz Avatar
nie no,- nie śmiałbym się wysmiewać ;) ,ja też mam dla kogo żyć , tylko czasami w człowieka coś wstępuje , i właśnie dla tych nie bezpiecznych sytuacji psychiczno ,sportowo,wyzwaniowych zamieściłem ten film .... daje do myślenia

ps.też mam ponad 200 konne auto , tylko przednionapędowe -- dramat
:side:
i tak dochodzę do wniosku , że im mocniejsze auto , to człowiek jeździ spokojniej , bo wie że jak chce i jak ciśnie to jedzie i naprawdę nie spina się w trakcie jazdy jak by miał pod maską 1,4 ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: warto zobaczyć 2011/02/19 12:13 #7860

  • Kris75
  • Kris75 Avatar
Panowie - no już bez przesady - ile razy mozna wrzucać jedno i to samo...
Wrzućcie coś czego nie było... ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: warto zobaczyć 2011/02/19 13:16 #7861

  • merymak
  • merymak Avatar
Tomasz napisał:
im mocniejsze auto , to człowiek jeździ spokojniej , bo wie że jak chce i jak ciśnie to jedzie i naprawdę nie spina się w trakcie jazdy jak by miał pod maską 1,4 ;)

muszę Wam powiedzieć, że też to parę lat temu zauważyłem, gdy z samochodu o 45 km (proszę się nie śmiać :) przesiadłem się do samochodu o 125 km ... i też znajomi się ze mnie śmiali ... że nie pędzę, że nie piłuję go ... teraz mam jeszcze mocniejszy sprzęt i jeżdżę jeszcze wolniej :P B)

swoją drogą co z tego, że kiedyś darłem, skoro i tak dłużej jechałem niż dzisiaj jadąc wolniej ale mocniejszym autem ...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: warto zobaczyć 2011/02/19 22:59 #7887

  • NoozyMan
  • NoozyMan Avatar
No u mnie to było stopniowo :) zaczynałem od auta 55KM, później było 160KM, 196KM teraz 260KM 4x4 (pomijam auta które miałem na firmę, a było ich sporo :) ) to im szybsze auto tym wolniej i bezpieczniej jeżdżę. Problem tylko taki że 100km/h mam na 6tym biegu przy 2500 obrotów :) żeby jechać przepisowo na 6tce (o ile przepisowo jest 60km/h) to mam 1100obr. :) masakra.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: AutoRaport